NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-10-12
0 Komentarz

7 oczywistych oznak, że chłopak ciągle myśli o swojej byłej dziewczynie

Rozstania nigdy się są łatwe. Niezależnie od tego, kto zerwał i jakie były powody rozejścia się, obie strony przeżywają trudne chwile. Na szczęście, nawet ból po rozstaniu z ukochanym mija i kiedy już zaczynasz odbudowywać swoje życie na nowo, okazuje się, że Twój były partner próbuje nawiązać z Tobą kontakt. Być może jest po prostu ciekawy, co u Ciebie się dzieje, albo nie do końca pogodził się z rozstaniem.

Sprawdza, co u Ciebie

Sprawdza, co u Ciebie

W obecnych czasach najłatwiej sprawdzić, co się dzieje u danej osoby, nie narażając się na bezpośrednie ineterakcje, to wejść na jej konto w mediach społecznościowych. Jeżeli nie usunęłaś swojego byłego z Facebooka, on nadal może śledzić Twoje życie. Jest to trudna i dziwna sytuacja, ponieważ technicznie ze sobą nie rozmawiacie, ale w jakiś sposób kontakt się nie urwał.
Co jeszcze robi chłopak niepogodzony z rozstaniem? Sprawdź na kolejnej stronie

Sprawdza, co u Ciebie 1

Facebook

Pomimo tego, że nie spotykacie się ze sobą, ani nie rozmawialiście od kilku miesięcy on nadal “lajkuje” Twoje zdjęcia i posty. To raczej oczywisty znak, że nie zapomniał o Tobie. Być może nawet myśli o powrocie i w delikatny sposób daje Ci do zrozumienia, że nadal zajmujesz jego uwagę. I tutaj decyzja należy do Ciebie - czego pragniesz: jego powrotu, czy całkowitego zerwania kontaktu.

Facebook

Przyjaciele

Miałaś swoją grupę przyjaciół, zanim poznałaś swojego wymarzonego chłopaka. Potem jednak nie wszystko ułożyło się tak jak należy i musieliście się rozstać. Była to sytuacja nie tylko trudna dla Was, ale również dla Waszych przyjaciół. Czasem nasi najbliżsi znajomi w imię solidarności zrywają kontakt z naszym byłym partnerem. Są jednak sytuacje, kiedy to nasz ex pragnie kontynuować znajomość ze wszystkimi Twoimi przyjaciółmi. To wyraźny znak, że nadal chce być obecny w Twoim życiu.
Dowiedz się więcej na kolejnej stronie

Przyjaciele

Dopytuje się o Ciebie

Czasem jest zwykła uprzejmość i oznaka dobrego wychowania. Jeżeli Twój były chłopak spotyka na ulicy przypadkiem jednego z Twoich bliskich, to nie udaje, że go nie zna, tylko pyta, co u Ciebie. Jeśli jednak Twój eks sam szuka kontaktu z Twoimi przyjaciółmi, pragnąc dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie, to znaczy, że chciałby do Ciebie wrócić i zacząć wszystko od nowa.

Dopytuje się o Ciebie

Rodzina

Trudno mówić o całkowitym zerwaniu, jeżeli Twój były partner nadal kontaktuje się z członkami Twojej rodziny. Składa życzenia świąteczne i nie zapomina o urodzinach Twojego brata. Z jednej strony może to wydawać się trochę dziwne, ale jest to wyraźny znak ze strony byłego chłopaka, że nadal jesteś dla niego ważną osobą i chce być blisko Ciebie.
Co jeszcze robi chłopak, aby odzyskać swoją byłą dziewczynę? Dowiesz się na kolejnej stronie

Rodzina

Wspomnienia

Wiele rzeczy odbywa się obecnie na Facebooku: rozstania, powroty itp. Aktywność w mediach społecznościowych często zdradza zamiary innych ludzi. Jeżeli Twój były chłopak “lajkuje” Twoje wspomnienia i posty z Facebooka to znaczy, że ciągle o Tobie myśli i próbuje znaleźć sposób aby powrócić do Twojego życia. Prawdopodobnie czeka na Twój ruch.

 Wspomnienia

Wiadomości

Wysyłanie wiadomości tekstowych to najbardziej oczywisty sposób, aby dać Ci do zrozumienia, że Twój były wcale nie pogodził się z zerwaniem. Wysyła Ci długie wiadomości i robi to często? Nie powinnaś mieć żadnych wątpliwości co do uczuć Twojego byłego partnera. Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie, może powinnaś przemyśleć danie mu drugiej szansy.
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!
Źródło: StarStock

Wiadomości
1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną!