NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-10-12
0 Komentarz

7 znaków, mówiących o tym, że dziewczyna ma obsesję na punkcie chłopaka

Romantyczna miłość to piękna rzecz i prawie każda dziewczyna o niej marzy. Kiedy już spotkamy swojego wymarzonego partnera chcemy spędzać z nim każdą wolną chwilę i dowiedzieć się jak najwięcej, o tym co lubi lub myśli. Jednak czasem nasze zachowania mogą przerodzić się w obsesję. Należy uważać, aby nie przekroczyć pewnych granic, gdyż można bezpowrotnie stracić obiekt swoich uczuć.

Przepytywanie przyjaciół

Przepytywanie przyjaciół

Spotkałaś tego jedynego i od razu chciałabyś znać wszystkiego jego tajemnice. Zaczynasz przeprowadzać wywiad na własną rękę. Przepytujesz wszystkich przyjaciół, aby uzyskać jak najwięcej informacji. To, do pewnego stopnia, jest zrozumiałe i normalne, ale jeśli przeradza się to w obsesję lepiej zwolnij, chyba, że chcesz być traktowana jak irytujący stalker.
Dowiedz się więcej, czego nie robić. Przejdź na kolejną stronę

Przepytywanie przyjaciół 1

Twoje zdjęcia

Poznałaś kogoś interesującego, zostaliście znajomymi na Facebooku, zaś Ty zaczęłaś intensywnie publikować swoje zdjęcia, aby on zobaczył jak ciekawe i interesujące wiedziesz życie. Czasem to działa, ale nadmiar postów może zmęczyć i odstraszyć Twoją sympatię. Media społecznościowe są oczywiście przeznaczone dla wszystkich, ale istnieją nie po to, aby imponować innym ludziom na siłę.

Twoje zdjęcia

Media społecznościowe

Sprawdzasz po kilka razy dziennie Facebooka, Instagrama i inne serwisy, żeby tylko zbadać, co dzieje się u Twojego chłopaka. To naturalne, że jesteś nim zaciekawiona i chcesz wiedzieć co u niego, ale nie możesz spędzać całego dnia przed komputerem, logując się co dziesięć minut. Pozwól na odrobinę prywatności chłopakowi, Tobie również się to przyda.
Dowiedz się więcej na temat obsesji na kolejnej stronie

Media społecznościowe

Wiadomości

Dziewczyny, niestety, są niecierpliwe i wszystko chciałby od razu. Wysyłają tysiąc wiadomości sms do swojego chłopaka i wpadają we wściekłość, jeśli on nie odpisuje po 10 minutach. Być może chłopak jest zajęty pracą i nie może od razu odpisać. Nie musisz od razu przeprowadzać śledztwa, czy podejrzewać go o zdradę i inne zbrodnie. Czasem, po prostu, facet nie może Ci odpisać.

Wiadomości

Numer telefonu

Jeśli jakiś chłopak wpadł Ci w oko, a Ty na własną rękę próbujesz znaleźć jego numer telefonu, albo co gorsza, robisz to za jego plecami bez wyraźnej zgody, jest to już naprawdę niepokojący i przerażający fakt. Nigdy tego nie rób. Po prostu podejdź do chłopaka i uprzejmie zapytaj, czy może Ci podać swój numer telefonu. To nic trudnego, a Ty unikniesz podejrzeń o bycie stalkerem.
Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się na kolejnej stronie

Numer telefonu

Logowanie

Jesteś w związku z ukochanym mężczyzną. Spędzacie ze sobą naprawdę dużo czasu, ale Tobie to nie wystarcza. Chciałabyś wiedzieć więcej i wpadasz na szalony pomysł, aby włamać się na jego konto na Facebooku. To jest już poważne naruszenie prywatności Twojego partnera. Jeżeli coś naprawdę niepokoi Cię w jego zachowaniu po prostu z nim porozmawiaj.

Logowanie

Śledzenie

W erze szeroko dostępnego internetu i wielu popularnych mediów społecznościowych prześledzenie lokalizacji Twojego chłopaka wcale nie jest trudne. Możesz dosłownie zobaczyć, gdzie znajduje się Twój facet. Jednak jeśli przeradza się w to obsesję i sprawdzasz go nieustannie, lepiej sobie odpuść. Naprawdę musisz dać swojemu partnerowi trochę wolnej przestrzeni.
Źródło: StarStock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!

Śledzenie
3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...