NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-10-10
1 Komentarz

Jak według znaków zodiaku mężczyźni okazują, że chcą być więcej niż tylko przyjaciółmi?

Mężczyźni zazwyczaj mają problem z otwartym okazywaniem miłości. Ich gesty bywają często niejasne i trudno odkryć, co naprawdę czują. Należy z uwagą przyglądać się zachowaniu mężczyzn, aby dowiedzieć się więcej i mieć jasność w sprawie ich uczuć. Czasem najbliższy przyjaciel chce być kimś więcej, ale nie potrafi tego wyrazić w odpowiedni sposób. W jaki sposób znaki zodiaku wpływają na ten stan?

Baran

Baran

Baran, aby Cię zdobyć, będzie spędzał dużo czasu z Tobą. Pewnie pomyślisz, że lubi dobrą zabawę w gronie znajomych, ale czy ostatnio nie zauważyłaś, że Twój przyjaciel rezygnuje z innych zajęć, byleby tylko móc Cię spotkać. Baran nigdy nie zrobi czegoś, co jest sprzeczne z jego wewnętrznym głosem. Jest dla Ciebie miły ponieważ czuje coś więcej.
Dowiedz się więcej na temat uczuć na kolejnej stronie

Byk

Byk będzie nieco nieśmiały w okazywaniu uczuć. Być może go przyłapiesz w momencie, kiedy będzie Ci posyłał ukradkowe spojrzenia. To oczywiście nie to samo, co patrzenie sobie głęboko w oczy w trakcie interesującej rozmowy. Twoja postać działa na niego jak magnes. Na bardziej odważne gesty Byk będzie mógł się zdobyć, dopiero gdy nabierze pewności, co do Twoich uczuć.

Bliźnięta

Jeśli Twój przyjaciel urodził się w znaku Bliźniąt i skrycie podkochuje się w Tobie, zwróć uwagę na to, jak często zwraca uwagę na Twoje zdanie w różnych kwestiach. Będzie przywiązywał dużą wagę, do tego co mówisz i myślisz. Doceń jego zaangażowanie. Spróbuj podejść do jego uczuć z szacunkiem. Twój przyjaciel pokazuje Ci jak bardzo jesteś dla niego ważna.
Jak miłość okazują Raki? Dowiesz się na kolejnej stronie

Byk

Rak

Raki zachowują się zupełnie inaczej niż Bliźnięta. Jeśli jesteś smutna, albo przechodzisz trudne chwile, Twój przyjaciel-Rak zrobi wszystko, abyś poczuła się lepiej. Zwróć uwagę jak często on interesuje się Twoim samopoczuciem. Prawdopodobnie jest na każde Twoje zawołanie. Jeśli tylko okaże się, że masz jakiś problem Rak zawsze chętnie Ci pomoże.

Lew

Lew to wyjątkowo specyficzny facet, zazwyczaj planuje z wyprzedzeniem swoje działania. Jeśli Twój przyjaciel urodzony się pod znakiem Lwa zakocha się w Tobie, raczej będziesz o tym wiedziała. Będzie Cię zapraszał w różnie niezwykłe miejsca i starał się spędzać jak najwięcej czasu z Tobą. Oczywiście zapytany wprost wszystkiemu zaprzeczy.
Jak kochają Panny? Dowiesz się na kolejnej stronie

Bliźnięta

Panna

Mężczyzna urodzony pod znakiem Panny będzie pamiętał o wszystkich drobnych szczegółach. Doskonale wie, kiedy obchodzisz urodziny. Zwraca uwagę na to, co mówisz. Skrzętnie gromadzi wszystkie informacje na Twój temat, aby dowiedzieć się, co lubisz i w jaki sposób sprawić Ci przyjemność. Twoje preferencje są jego “religią”. Jest skupiony na Twoich potrzebach.

Waga

Utrzymywanie kontaktu z Tobą jest dla niego koniecznością. Jest raczej oczywiste, że dużo dla niego znaczysz. Twój przyjaciel, jeśli jest Wagą, nie będzie grał z Tobą w grę: kto pierwszy okaże uczucie. To właśnie on zaryzykuje wszystko i wyzna Ci miłość jako pierwszy. Nie próbuj wykorzystać tej wiedzy przeciwko niemu manipulując zaistniałą sytuacją.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na kolejną stronę

Rak

Skorpion

Skorpiony są nieco skryte, ale nawet oni potrafią odważnie okazywać uczucia. Chłopiec urodzony pod tym znakiem najprawdopodobniej poprosi Cię o chwilę uwagi, aby móc usiąść i porozmawiać. Wyzna Ci swoje uczucia i będzie również chciał wiedzieć, co Ty czujesz. Może się okazać, że długo kochał Cię skrycie i tak naprawdę bardzo Cię uwielbia.

Lew

Strzelec

Strzelec zrobi dla Ciebie wszystko. Jeśli jesteś fanką romantycznych filmów, on na pewno chętnie spędzi z Tobą czas. Nawet jeśli seans go nie fascynuje, on będzie zadowolony, że mógł Ci towarzyszyć w czymś, co lubisz robić. Dla niego nie ma znaczenia co będziecie robić, ważne, abyście robili to razem. Strzelec to wymarzony partner dla Ciebie.
Jak kochają Koziorożce? Dowiesz się na kolejnej stronie

Koziorożec

Koziorożec od razu przejdzie do konkretów. Nawet jeśli pozostajecie tylko w przyjacielskiej relacji, on przedstawi Cię swoim znajomym oraz rodzinie. Włączy Cię bez problemu do swojego życia, nawet nie zauważysz kiedy. Koziorożec działa pewnie, nie boi się zaangażowania, ani swoich uczuć. Chętnie podejmie największy wysiłek, aby tylko Cię zdobyć.

Panna

Wodnik

Wodnik zawsze będzie stał po Twojej stronie. Jeśli wpadniesz w kłopoty w pracy lub na uczelni możesz liczyć na jego pomoc. Wodnik będzie Cię wspierał i zachęcał do do realizacji celów, zawsze będzie z Ciebie dumny. Chociaż nawet czasem Ty bywasz nieświadoma swojego potencjału, on wierzy w Ciebie bezgranicznie. Na pewno nie możesz ignorować takiego przyjaciela.

Waga

Ryby

Mężczyzna urodzony pod znakiem Ryb będzie Ci okazywał dużo pozytywnych uczuć. Ale ze względu na swoją wrażliwość i delikatność nigdy nie przekroczy granic. Uwielbia być blisko Ciebie. Zawsze będzie się Tobą opiekował. Nawet jeśli będzie Cię to irytować, potraktuj go ulgowo. Nie znajdziesz lepszego przyjaciela, więc może warto dopuścić go bliżej?
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!
Źródło: StarStock/Twitter

2
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Kacper Olan
Kacper Olan 15.10.2017, 05:13
prosze nie pierdolić głupot bo znaki zodiaku nie mają żadnego znaczenia