O co kamanGwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-10-10
0 Komentarz

Istnieją doniesienia, że Selena Gomez wplątała się w romans z Bradem Pittem

Selena Gomez jest przykładem młodej gwiazdy odnoszącej spektakularne sukcesy i uwielbianej przez swoich fanów. Jest nie tylko jedną z najpopularniejszych artystek obecnych czasów, posiada niezwykły talent muzyczny, ale również uważana jest za królową mediów społecznościowych. Na swoim koncie na Instagramie zgromadziła ponad 128 milionów obserwatorów.

Istnieją doniesienia, że Selena Gomez wplątała się w romans z Bradem Pittem 1

Piosenkarka posiada również imponującą liczbę fanów na Facebooku, bo aż 62 milionów, zaś konto na Twitterze obserwuje prawie 58 milionów fanów. To, że młoda gwiazda może liczyć na swoich fanów okazało się, kiedy media ujawniły informację o jej poważnych problemach zdrowotnych. Selena Gomez od lat zmaga się z toczniem, choroba jest na tyle poważna, że artystka przeszła przeszczep nerki kilka tygodni temu.
Chcesz wiedzieć więcej o młodej gwieździe? Przejdź na kolejną stronę

Fani z całego świata wspierali ją w tych trudnych chwilach. Na szczęście są również dobre chwile w życiu młodej gwiazdy. Selena od kwietnia widywana jest w towarzystwie Abla Tesfaye, znanego jako “The Weekend”, autora hitu “Starboy”. Amerykańskie media podejrzewały nawet, że Selena i The Weekend planowali wziąć ślub i spodziewają się potomka.

Jednak teraz piosenkarka jest w centrum uwagi, nie ze względu na domniemaną ciążę, ale pojawiły się plotki, że rozstała się z ukochanym, ponieważ zaangażowała się w romans z Bradem Pittem. Jak wiadomo, przystojny aktor rozwiódł się niedawno ze swoją żoną, Angeliną Jolie. Podobno Pitt od dawna jest pod wrażeniem talentu młodej gwiazdy.
Dowiedz się więcej o romansie Seleny Gomez. Przejdź na kolejną stronę

Istnieją doniesienia, że Selena Gomez wplątała się w romans z Bradem Pittem 2

Jeśli zastanawiacie się, skąd amerykańska prasa wzięła takie informacje, przypominamy, że Selena Gomez i Brad Pitt spotkali się w 2015 roku na planie filmu “The Big Short”. W jednym z wywiadów piosenkarka wyznała, że to sam aktor zabiegał o jej udział w produkcji filmowej. Jak się okazuje, Pitt był również jednym z producentów filmu. Selena, oczywiście, bez chwili wahania przyjęła rolę.

Od tego czasu, czyli prawie od dwóch lat, artystka była podejrzewana o romans z aktorem. Sieć obiegły zdjęcia z prywatnych spotkań obojga. Amerykańskie media podały, że Selena Gomez i Brad Pitt regularnie do siebie telefonują i utrzymują kontakt. Oboje również nie szczędzą sobie publicznych komplementów i są wyraźnie zafascynowani sobą.
Chcesz znać więcej szczegółów? Przejdź na następną stronę

Selena często wspomina, że od dziecka była wielką fanką aktora. Zaś aktor pozostaje pod wpływem ogromnego uroku piosenkarki. Niektórzy nawet podejrzewają, że kryzys w związku Brada i Angeliny spowodowany jest skrytym romansem aktora z młodziutką gwiazdą. Przyjaciele Gomez dementują oczywiście takie rewelacje. Chociaż z drugiej strony, w obecnej sytuacji, kiedy Pitt jest wolny, nic nie stoi na przeszkodzie.

Istnieją doniesienia, że Selena Gomez wplątała się w romans z Bradem Pittem 3

Póki co, wszystkie doniesienia nie zostały potwierdzone przez wiarygodne źródła. Brad Pitt ani Selena Gomez również nie zabrali głosu w tej sprawie. Piosenkarka oficjalnie pozostaje w związku z Ablem Tesfaye. Najbliżsi przyjaciele pary mówią, że Selena i The Weekend są niezwykle szczęśliwi i planują w tym momencie adopcję psiaka, aby podkreślić powagę ich relacji.
Źródło: Twitter/The Image Direct / Starstock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

 7 celebrytów, którzy słyną ze złego zachowania