Porady

Opublikowane 2017-10-10
0 Komentarz

Jak sprawdzić, czy ktoś się nami interesuje?

Wielka miłość zaczyna się najczęściej od przyjaźni lub zauroczenia, któremu towarzyszą ogromne emocje. Wiele osób zastanawia się w jaki sposób będą w stanie odróżnić prawdziwą miłość od niewielkiego zauroczenia, jednak na początku jest to trudne do określenia. Prawdziwa miłość to mieszanina emocji, silnej więzi oraz pragnienia kontaktu z drugim człowiekiem.

Jak sprawdzić, czy ktoś się nami interesuje? 1

Jednak zanim pojawi się uczucie, ludzie zastanawiają się czy druga osoba w ogóle wykazuje jakiekolwiek zainteresowanie. Część osób myśli, że ktoś nawet nie wie o ich istnieniu, co później okazuje się błędnym myśleniem. Kiedy pojawia się uczucie życie staje się piękne, nabiera sensu, a wcześniejsze troski odchodzą w niepamięć.
Kliknij dalej i sprawdź jak dowiedzieć się, czy ktoś Cię bardzo lubi!

Jak sprawdzić, czy ktoś się nami interesuje? 2

Zgodnie z wieloma badaniami oraz ankietami przeprowadzanymi na ludziach w różnym wieku, można z łatwością stwierdzić, że aż 55% sygnałów pochodzi z ciała człowieka. Jak widać i w tym przypadku komunikacja niewerbalna odgrywa kolosalne znaczenie. Nawet podczas rozmowy z drugą osobą, można z łatwością zauważyć sygnały wysyłane przez człowieka. Język ciała ułatwia nam zrozumienie prawie 90% rzeczy, które najczęściej są pomijane lub ignorowane. Dlatego też, sprawdź w jaki sposób określić, czy ktoś myśli o Tobie poważnie!

Kiedy ktoś Cię interesuje…

Kiedy ktoś Cię interesuje…

1. Postawa: Najważniejszą rzeczą podczas pierwszych spotkań jest postawa naszego ciała. Nikt nie lubi, kiedy ciało jego rozmówcy zdradza niepokój i obawę.
2. Łagodne ruchy głowy: Wielokrotnie udowodniono, że kobiety mimowolnie pochylają głowę. Prawda jest taka, że robią to zupełnie nieświadomie i jest to jeden z sygnałów oznaczających zainteresowanie.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

Kiedy ktoś Cię interesuje… 1

3. Uśmiech: Jak się okazuje, nasze zamiary zdradza częsty uśmiech goszczący na naszej twarzy. Jeśli podczas rozmowy z osobą, która nas interesuje uśmiechamy się częściej niż raz, możemy być pewni, że jest to oznaka zainteresowania.
4. Zachowanie: Właściwe zachowanie ma ogromne znaczenie. Jeśli podczas spotkania zachowujemy się niewłaściwie, to potem nie powinniśmy się dziwić, że druga osoba nie chce mieć z nami nic wspólnego.

Kiedy ktoś Cię interesuje… 2

5. Analiza postawy: Warto zauważyć, że podczas rozmowy wiele osób zwraca uwagę na postawę swojego odbiorcy. Ma to bezpośredni związek z oceną zachowania naszej przyszłej miłości.
6. Postawa mężczyzn i kobiet: Podczas pierwszych spotkań, kobiety i mężczyźni przyjmują zupełnie inne postawy. Panowie starają się być dominujący, natomiast panie kruche i czułe.
Kliknij dalej i sprawdź inne oznaki zainteresowania!

Kiedy ktoś Cię interesuje… 3

7. Wspólna zabawa: Uśmiech jest mimowolną odpowiedzią na prawdziwe emocje i radość. Dlatego też, podczas pierwszej randki warto sprawdzić, czy nadajecie na tych samych falach.
8. Bliskość: Wiele osób nie ma pojęcia o tym, że podczas randki pojawia się między nimi magiczne przyciąganie. Skutki tego przyciągania możemy zauważyć, gdy musimy rozstać się z tą wyjątkową osobą. Jeśli mamy z tym problem, oznacza to, że trafiliśmy na właściwego człowieka.

Miłość jest to uczucie towarzyszące nam każdego dnia. Jeśli trafimy na właściwą osobę, dowiemy się jak szczęśliwi możemy być. Świat zakochanych zdecydowanie różni się od szarej rzeczywistości człowieka samotnego, dlatego też nie powinniśmy zwlekać z poszukiwaniem prawdziwej miłości. Nigdy nie wiadomo, kiedy uczucie zagości w naszym życiu na stałe.

Źródło: Twitter / Starstock

Czy uważasz, że łatwo jest rozpoznać prawdziwe uczucie? Podziel się swoją opinią w komentarzu i udostępnij artykuł na Facebooku!

6
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...