Gwiazdy

Opublikowane 2017-10-06
0 Komentarz

7 gwiazd Hollywood, które nie lubią oglądać siebie na ekranie.

Wiele osób myśli, że wszystkie gwiazdy Hollywoodu są próżne i nie mają nic w głowie. Jak się jednak okazuje, wiele sławnych aktorów i aktorek nie lubi oglądać filmów ze swoim udziałem. Niektóre gwiazdy nawet nie starają się ukrywać faktu, że nigdy nie widziały filmu ze swoim udziałem! Kilkoro z nich otwarcie przyznaje, że boi się własnej opinii, krytyki lub zażenowania. Które gwiazdy mają problem z oglądaniem granych przez siebie ról na wielkim ekranie?

1. Robert Pattinson (31)

Wielu początkujących aktorów pragnie być jak najszybciej zauważonym przez media, tylko po to, aby zdobyć grono oddanych fanów. Niestety, w przypadku gwiazdy sagi “Zmierzch”, sława okazała się tą gorszą stroną aktorstwa. Robert Pattinson zagrał Edwarda Cullena, wampira zakochanego w pięknej Belli, w której rolę wcieliła się Kristen Stewart. Pattinson otwarcie przyznał, że podczas pierwszego seansu “Zmierzchu”, wstał i wyszedł.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej o gwiazdach Hollywood!

2. Joaquin Phoenix (42)

Biorąc pod uwagę fakt, że Joaquin pochodzi z aktorskiej rodziny, to nic w tym dziwnego, że jak najlepiej chciał się przygotować do roli Kommodusa w „Gladiatorze”. Aktor podszedł do tego wyzwania w bardzo profesjonalny sposób. Dlatego też postanowił nie oglądać “Gladiatora”, aby jego sposób widzenia nie wpłynął na kolejne wyzwania w pracy.

3. Harrison Ford (75)

Harrison Ford znany ze swojej roli Hana Solo w “Gwiezdnych Wojnach” zasłynął z tego, że regularnie odmawia udziału w premierach filmów w których zagrał. Ford przyznaje, że podczas jednej z premier nie wytrzymał zbyt silnych emocji i musiał wcześniej wyjść. W jednym z wywiadów otwarcie przyznał, że nigdy nie widział żadnej części filmu “Indiana Jones”.
Kliknij dalej i sprawdź pozostałe gwiazdy!

4. Nicole Kidman (50)

Nie ma wątpliwości, że Nicole Kidman jest jedną z największych gwiazd Hollywood. Zdobywczyni Oscara przyznała, że każdy film w którym gra, był dla niej wielkim wyzwaniem. Jak się jednak okazuje, Nicole Kidman po premierze filmu “Australia” była mocno zszokowana. Od tamtej pory, aktorka nie lubi oglądać filmów ze swoim udziałem.

5. Megan Fox (31)

Megan Fox mimo swej niezaprzeczalnej urody i piękna, wcale nie uważa się za utalentowaną aktorkę. Po premierze “Transformersów” Megan uświadomiła sobie, że nie wykorzystała swoich pełnych możliwości podczas grania Mikaeli. Chociaż na pierwszy rzut oka nie wydaje się, żeby Fox zepsuła tę rolę, to jednak aktorka miała wiele zastrzeżeń. Od tamtej pory stara się unikać premier filmowych.
Przejdź na następną stronę i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

6. Johnny Depp (54)

Inną gwiazdą, po której na pewno nikt się tego nie spodziewał jest aktor znany z “Piratów z Karaibów”, “Turysta” czy “Alicja w Krainie Czarów”. Johnnego Deppa od zawsze o wiele bardziej ciągnęło do muzyki, niż do aktorstwa. Jak twierdzi aktor, jego dzieci widziały więcej filmów z jego udziałem, niż on sam. Czyżby jedna z najsławniejszych gwiazd również miała jakieś zastrzeżenia do swoich umiejętności aktorskich?

7. Angelina Jolie (42)

Ostatnią gwiazdą Hollywood, która znalazła się w naszym artykule jest Angelina Jolie! Jak widać, nawet kobiety uważane za ikony stylu, wdzięku i urody mogą mieć kompleksy związane z wyglądem fizycznym. - Wcale nie lubię oglądać siebie - powiedziała Jolie kilka lat temu. Musi być w tym wiele prawdy, ponieważ jakiś czas temu Angelina sprzeczała się z Bradem Pittem na temat tego, czy będą oglądać film z udziałem aktorki.

Źródło: Giphy / Twitter

Zaciekawiła Cię treść artykułu? Jeśli tak zapraszamy do komentowania i udostępniania go na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Tajemnice “Coco”, które Pixar ukrył przed widzami