WzruszającePorady

Opublikowane 2017-10-06
4 Komentarz

7 rzeczy, które faceci uwielbiają i o których każda kobieta powinna wiedzieć

Miłość to szczególna gra, która wymaga określonej taktyki i umiejętności. Mężczyźni wbrew pozorom są nieco skomplikowani i każda dziewczyna musi dowiedzieć się, co najbardziej ich pociąga w płci przeciwnej. Są to czasem małe i niepozorne rzeczy, którym faceci nie mogą się oprzeć. Oto kilka wskazówek, które ułatwią kobietom właściwe relacje z mężczyznami.

Naturalne piękno

Właściwie każdy mężczyzna woli kobietę bez makijażu. Co w pewnym stopniu jest zrozumiałe, bo nikt nie chce umawiać się z klaunem. Faceci lubią naturalne, nienarzucające się piękno. Jeśli jesteś zwolenniczką makijażu, postaraj się, aby Twój make-up podkreślał delikatnie Twoją urodę. Dziewczyna, która pokazuje się bez makijażu, daje facetowi wyraźny znak, że akceptuje siebie taką jaka jest i lubi samą siebie.
Co jeszcze pociąga facetów? Sprawdź na kolejnej stronie

Naturalne piękno

Nieprzewidywalność

Jeśli jest coś, co mężczyźni naprawdę lubią, to nieprzewidywalność ze strony kobiety. Cenią spontaniczność i wyjątkowe pomysły. Przewidywalne dziewczyny stają się nudne po jakimś czasie i faceci tracą nimi zainteresowanie. To jakby chodzić codziennie do tej samej restauracji i zamawiać ciągle to samo danie. Jeśli chcesz utrzymać mężczyznę przy sobie zadbaj o odpowiedni poziom adrenaliny.

"Zawody w przeciąganiu liny"

Mężczyźni wolą dziewczyny, które mają swoje życie i zainteresowania. Wtedy muszą włożyć naprawdę dużo wysiłku w to, aby zdobyć wybrankę swojego serca. Uwielbiają, kiedy dziewczyny wiedzą jak przestrzegać podstawowych zasad gry i nie dają się poderwać od razu, ani nie wpadają w obsesję na punkcie chłopaka. Mężczyźni to urodzeni zdobywcy, nie należy ich pozbawiać możliwości podboju.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na kolejną stronę

Nieprzewidywalność

Uśmiech

Kiedy mężczyzna widzi kobietę, którą lubi i która posyła mu szeroki uśmiech doznaje uczucia nie do opisania. Piękny, dziewczęcy uśmiech, to jest to, za czym mężczyźni szaleją. Pociąga ich bardziej niż doskonała figura czy najlepszy makijaż. Uśmiechnięta dziewczyna o przeciętnej urodzie zawsze będzie miała przewagę w zdobyciu mężczyzny niż ponura piękność.

Własne zdanie

Mężczyźni uwielbiają ambitne, pełne inicjatywy dziewczyny, które nie boją się powiedzieć tego, co myślą. Nudzą ich kobiety bez własnego zdania, które potrafią tylko przytakiwać i na wszystko się zgadzają. W związku powinna obowiązywać zasada- pół na pół, czyli każda ze stron wnosi tyle samo w relację, dlatego dziewczyna nie powinna bać się przejęcia inicjatywy od czasu do czasu.
Dowiedz się więcej o mężczyznach i przejdź na kolejną stronę

Bądź interesującą osobą

Chyba żaden mężczyzna nie chce spędzać czasu z osobą, która stale narzeka na życie i innych ludzi. Jeśli jesteś dziewczyną, znajdź jakie jakieś hobby lub poszukaj pasji w życiu, która sprawi, że będziesz szczęśliwa. Mężczyźni podziwiają inteligentne kobiety, które potrafią godzinami opowiadać o tym, co je w życiu fascynuje. Związek z taką dziewczyną na pewno nie będzie nudny.

Poczucie humoru

To akurat jest zasada, która powinna odnosić się do wszystkich, nie tylko do kobiet. Uśmiechnięta osoba z poczuciem humoru, która potrafi śmiać się z przeciwności losu jest zawsze niezwykle atrakcyjna, niezależnie od płci. Miła, przyjazna, pełna optymizmu kobieta urzeknie każdego mężczyznę i sprawi, że on straci dla niej głowę.

Źródło: Instagram/ Pixabay/Twitter

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub i udostępnij go na Facebooku!
Zobacz również nasz Instagram, Tik Tok oraz kanał na Youtubie, jeśli chcesz zobaczyć więcej interesujących treści.

11
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną!
Paulina Garbaty
Paulina Garbaty 13.10.2017, 05:13
Z pewnością Nikt o tym do tej pory nie wiedział xd
Anna Iga Trzcińska
Anna Iga Trzcińska 13.10.2017, 05:13
Wygląda na to,że jestem idealna!
Żaklina Kall
Żaklina Kall 12.10.2017, 05:13
Postaram się to zapamiętać
Mateusz Adamczyk
Mateusz Adamczyk 11.10.2017, 05:13
Wiki nie wiem nie czytam tego zobacz sama