NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-10-05
0 Komentarz

9 najbardziej irytujących rzeczy i postaci w “Grze o tron”

“Gra o tron” od wielu lat święci triumfy na całym świecie. Poza bezgranicznym uwielbieniem są również rzeczy oraz postacie, które niezmiernie irytują fanów serialu. Wstrząsające historie głównych bohaterów, czy triumfy złych postaci to tylko nieliczne przykłady, które budzą gniew widzów. Również autor książki, na podstawie której nakręcono film nie pozostaje bez winy. Sprawdźcie ranking najbardziej irytujących rzeczy w “Grze o tron”.

Wszyscy giną

Ledwo zdołamy polubić jakąś postać, scenarzyści już ją uśmiercają. Zaczęło się oczywiście od Neda Starka. Widzowie, którzy sądzili, że głowa rodu Starków zasiądzie na Żelaznym Tronie musieli być w szoku, kiedy Ned zginął. Kolejny był jego syn Rob Stark oraz Catlyn. Polubiliście Oberyna Martella? Niepotrzebnie. Też już nie żyje...
Kto jeszcze irytuje w "Grze o tron"? Sprawdź na kolejnej stronie

Ramsay Bolton

Lista osób, które, mówiąc delikatnie, są irytujące jest imponująca. Najpierw widzowie nie znosili Theona Greyjoy’a, który zdradził ród Starków. Jednak przy Ramsay’u Boltonie, Theon to nieszkodliwy łobuz. Ramsay ociera się o szaleństwo w swoich działaniach, nie ma litości dla nikogo, nawet dla swoich najbliższych, o czym przekonał się jego ojciec, Roose Bolton.

Joffrey Baratheon

Joffrey Baratheon to niewątpliwie jedna z najbardziej znienawidzonych postaci w “Grze o tron”. Już od pierwszego sezonu uwielbiał zadawać cierpienie słabszym od niego. Wraz z rozwojem akcji, jego postać ujawniała coraz to gorsze cechy charakteru. Wielu fanów było przerażonych, kiedy się okazało, że objął Żelazny Tron. Na szczęście jego panowanie było krótkie.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na kolejną stronę

Brandon Stark

Co prawda Brandon nie jest czarnym charakterem, jednak jego bierna postawa budzi szereg negatywnych emocji wśród fanów serialu. Jako Trójoka Wrona widzi wszystko i wie wszystko, ale w żaden sposób nie pomaga swojemu rodzeństwu. Widzowie nie mogą mu również darować, że z jego winy zginął Hodor i wiele innych postaci.

Shae

Problem z Shae jest taki, że wszyscy pokochaliśmy ją od samego początku. Była ukochaną Tyrona i wszyscy wierzyliśmy, że będą parą do końca. Niestety, wszystko okazało się wielkim oszustwem i manipulacją. Shae była tylko pionkiem w grze Tywina Lannistera. Zdradziła Tyrona i złamała mu serce. Zresztą nie tylko jemu. Widzowie również nie mogli przebaczyć jej zdrady.
Co jeszcze irytuje widzów serialu? Sprawdź na kolejnej stronie

Petyr Baelish

Największy intrygant w całym Westeros. Pomimo tego, że na początku wydawało się, że pomaga Starkom, to jednak z odcinka na odcinek odkrywał swoje złe zamiary. Można go obwiniać za śmierć wielu postaci. Zdradził Neda Starka, przyczynił się do śmierci Jona Arryna i Lysy Arryn. W podstępny sposób sprzedał Sansę Boltonom, chociaż jak twierdził kochał jej matkę.

Viserys Targaryen

Na naszej liście nie mogło zabraknąć Viserysa Targaryena. Nieobliczalny brat Daenerys nieraz wywoływał gniew fanów “Gry o Tron”. Żądny władzy Viserys nie cofał się przed niczym, aby zdobyć Żelazny Tron. Prawdopodobnie nie byłby lepszym władcą niż Joffrey Baratheon. Jednak nie zdążył zdobyć prawdziwej królewskiej korony. Okazało się, że w jego żyłach nie płynęła smocza krew.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź na kolejną stronę

Winter is coming….

Powiedzenie Starków słyszymy już od pierwszego sezonu. Wtedy też po raz pierwszy pojawili się Inni. I chociaż zima zapowiadana jest od 6 lat, to ciągle nadejść nie może. Słońce nieustannie świeci nad Królewską Przystanią. Być może dopiero sezon 8 przyniesie prawdziwą zimę na całe Westeros. Bo na razie śnieg pada tylko w Winterfell.

Cersei

Cersei już od samego początku nie zdobyła sympatii widzów. Odpowiedzialna jest za tragiczny wypadek Brandona Starka. Królowa pragnie władzy absolutnej i niszczy każdego, kto stanie jej na drodze. Nie cofa się nawet przed grożeniem śmiercią własnemu bratu. Kiedy już wydawało się, że jej postać zniknie z ekranu, Cersei powróciła dwa razy silniejsza i jeszcze bardziej żądna zemsty.
Źródło: Twitter
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

9 niesamowitych teorii na temat tego, co wydarzy się w 8 sezonie “Gry o tron”