Niewiarygodne

Opublikowane 2017-10-05
11 Komentarz

Jakie znaki zodiaku najczęściej łamią serce!

Wszyscy wiemy, że złamane serce goi się długo i powoli. Bez względu na to jak silnymi osobami jesteśmy, strata drugiej osoby zawsze będzie dla nas bolesna. Mimo wielu niepowodzeń nigdy nie warto się poddawać i zawsze powinniśmy szukać swojej drugiej połówki, która okaże się tą jedyną. Nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie trafimy na miłość swojego życia, z którą będziemy pragnęli spędzić resztę życia. Wiele osób zastanawia się czy istnieje recepta na udany związek. Niestety, nikt jeszcze takiej nie opracował i nigdy nie wiadomo jak długo nasz związek przetrwa. Dlatego też, postanowiliśmy zaprezentować ranking znaków zodiaku, które najczęściej łamią serca!

12. Rak

Zodiakalne Raki znane są z tego, że potrafią łamać serca i wcale się z tym nie kryją. Niekiedy celowo unikają poważnych związków, tłumacząc się brakiem czasu. W momencie gdy pragną zakończyć związek, chcą pozostać w przyjaźni ze swoim byłym partnerem, jednak nie jest to takie proste. Najczęstszą przyczyną zerwania jest fakt, że partner Raka nie potrafi porozumieć się z rodziną.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej o znakach zodiaku.

12. Rak 1

11. Waga

Osoby spod znaku Wagi nie chcą krzywdzić innych ludzi, jednak czasami jest to niezależne od nich. Mają tendencję do zbyt szybkiego nawiązywania kontaktów, lecz w momencie gdy sprawy zajdą za daleko decydują się, że muszą zakończyć znajomość. Raki są znane z tego, że często uciekają, dlatego też nie warto się do nich przywiązywać. Wolą unikać konfliktów twarzą w twarz, co powoduje, że często zrywają za pośrednictwem Facebooka lub wiadomości tekstowej.

11. Waga

10. Panna

Panny potrafią łamać serca w bardzo prosty sposób. Redukują znajomość do minimum i czekają, aż związek sam się rozleci lub druga strona stwierdzi, że już dłużej nie chce być w takim związku. Zodiakalne Panny koncentrują się tylko i wyłącznie na sobie, skutecznie ignorują drugą osobę, co po dłuższym czasie może zdecydowanie denerwować.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

9. Skorpion

Skorpiony są wyjątkowo wrażliwe, co automatycznie powoduje, że chcą trwać w związku jak najdłużej. Jeśli jednak Skorpion poczuje się zraniony, potrafi postawić na swoim i zakończyć nawet długą znajomość. Mają instynkt, który podpowiada im kiedy należy odpuścić. Należy jednak uważać na zdradę. Zdradzony Skorpion staje się bardzo wredny i umie się odpłacić.

9. Skorpion

8. Koziorożec

Zodiakalne Koziorożce są bardzo ostrożne. W związku starają się być fair wobec drugiej osoby, jednak przez swoją ostrożność stają się wręcz przewrażliwione. Rzadko kiedy wybaczają, przez długi czas potrafią wypominać zaistniałą sytuację, co staje się wręcz denerwujące. Koziorożce są nieelastyczne i nie są stworzone do kompromisów.
Przejdź na następną stronę i sprawdź inne znaki zodiaku!

8. Koziorożec

7. Baran

Barany zakochują się bardzo szybko, jednak równie szybko się odkochują. Podobnie jak Koziorożce przez długi czas wytykają błędy. Oprócz tego, są obsesyjnie zazdrosne, co może łączyć się z brakiem pewności siebie. W związku pragną bezgranicznego zaufania, jednak przez swoją obsesję na punkcie kontroli potrafią nieźle namieszać.

6. Byk

Osoby spod tego znaku potrafią być miłe i wspaniałe, ale także brutalne, zimne i okrutne. Myślisz, że wszystko idzie dobrze, gdy nagle okazuje się, że wszystko robisz źle. Trudno walczyć z uporem Byka, dlatego też wiążąc się z nim lepiej być przygotowanym na ból. Zodiakalne Byki są bardzo uparte i nie przemawiają do nich żadne tłumaczenia.
Przejdź na następną stronę i czytaj dalej!

6. Byk

5. Lew

Zodiakalny Lew potrafi złamać serce, jeśli tylko poczuje, że związek nie ma przyszłości. Lwy uwielbiają być w centrum uwagi, dlatego też oczekują od swoich partnerów stuprocentowego zaangażowania. Kiedy Lew próbuje zakończyć związek, stara się to zrobić delikatnie i subtelnie, aby nie urazić drugiej osoby. Ponadto, zodiakalne Lwy mają wysokie poczucie własnej wartości, dlatego też nie pozwolą być traktowane w zły sposób.

5. Lew

4. Ryby

Osoby spod znaku Ryb potrafią dać nieźle w kość. W związku, będą krzywdzić swojego partnera, a następnie i tak stwierdzą, że to właśnie im stała się krzywda. Ryby nigdy nie przyznają się do błędu, uparcie obstają przy swoim oraz traktują ludzi przedmiotowo. Mimo wszystko w wielu sytuacjach wolą rozłożyć ręce i czekać, aż związek sam się rozpadnie, niż podjąć trudną decyzję.
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę, aby dowiedzieć się więcej o znakach zodiaku, które łamią serca!

3. Bliźnięta

Bliźnięta mają dość skomplikowaną i trudną osobowość. Pewnego dnia obsypują prezentami i mówią jak bardzo kochają, a następnie udają zupełnie obojętnych. Relacja z Bliźniętami jest pełna niespodzianek i niespodziewanych zwrotów akcji, dlatego też warto uzbroić się w cierpliwość. Osoby spod znaku Bliźniąt są również wyjątkowo inteligentne, dlatego też nie dają się łatwo oszukiwać.

3. Bliźnięta

2. Wodnik

Zodiakalne Wodniki uwielbiają flirtować. Dlatego też będąc z Wodnikiem należy być w pełni świadomym, że może wykazywać skłonności do skoków w bok. Jednak zakochany Wodnik potrafi okazywać uczucia i robi to w sposób godny podziwu. Kiedy chce złamać serce drugiej osobie, stara się to zrobić ze stoickim spokojem. Krzyk i płacz nie robią na Wodniku żadnego wrażenia.

2. Wodnik

1. Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca pragną ponad wszelką cenę być z kimś w związku. Jednak w momencie, gdy druga połowa przestaje wykazywać zainteresowanie, ich jedynym priorytetem stają się oni sami. Mimo tego, że potrafią okazywać uczucia oraz znani są ze swojej wielkiej empatii, czasami są trudni do zrozumienia. Ich zmienny charakter może sprawić, że druga osoba będzie miała problem z rozszyfrowaniem Strzelca.

Źródło: StarStock / Giphy

Jak widać znak zodiaku może pomóc określić osobowość danego człowieka oraz sposób w jaki traktuje swoją drugą połówkę. Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go swoim znajomym na Facebooku!

1. Strzelec
20
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!
Asia PK
Asia PK 13.10.2017, 05:13
Ja nie wierzę w przypadki. Wszystko dzieję się z jakieś przyczyny
Grażyna Malinowska
Grażyna Malinowska 13.10.2017, 05:13
Było jest i będzie nie raz złamane serce samo życie
Brad Pit
Brad Pit 13.10.2017, 05:13
Ale gówno prawda..... Popierdoliło się w Bani..
Asia PK
Asia PK 13.10.2017, 05:13
W wadze pisze o raku więc czegoś nie rozumiem
Kamil Kiljan
Kamil Kiljan 13.10.2017, 05:13
Bliźnięta. W sumie dobrze mnie opisano
Grzegorz Kotuła
Grzegorz Kotuła 12.10.2017, 05:13
Nie wierzę w przepowiednie, wróżby, horoskopy. Uważam, że wszystkim rządzi przypadek, ślepy los. Człowiek swoim zachowaniem może jedynie pomagać budować lub niszczyć swoje życie. Cała reszta to wielki totolotek. I może to i dobrze, że to life nas zaskakuje.
Asia PK
Asia PK 13.10.2017, 05:13
Ja nie wierzę w przypadki. Wszystko dzieję się z jakieś przyczyny
Krzysztof Machol
Krzysztof Machol 12.10.2017, 05:13
Jakie znaki łamią serce? Znak ludzkiej małpy.
Mariusz Mrz Wosiński
Mariusz Mrz Wosiński 12.10.2017, 05:13
Zgadzam się z koziorożcem
Jolanta Popławska
Jolanta Popławska 11.10.2017, 05:13
Choćby wszystkie znaki na niebie mówiły i tak będziesz mieć złamane serce
Maria Marcjan
Maria Marcjan 11.10.2017, 05:13
Oczywiście Twój znak!!!!
Maria Matuszczak
Maria Matuszczak 11.10.2017, 05:13
NAPEWNO NIE KOBIETY LWICE,A PANOWIE ZGODNIE Z NATURY LUBIĄ PO PROKREACJI SZUKAĆ MLODSZEJ I....MŁODSZEJ__;)))