O co kamanGwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-10-04
0 Komentarz

7 Najdziwniejszych rzeczy, na które gwiazdy wydały pieniądze

Ludzie na całym świecie różnią się między sobą, zwłaszcza jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy. Zazwyczaj w kwestii zakupów, które kończą się na pytaniu: ile mogę na to przeznaczyć. Natomiast jeśli śledzisz niektóre gwiazdy i ich przyzwyczajenia, możesz pomyśleć, że wydają olbrzymie sumy na przedmioty, których tak naprawdę nie potrzebują. Na co można wydać grube miliony? Oto kilka przykładów.

Elon Musk (46)
Elon Musk, założyciel Tesli i miliarder, kupił samochód Lotus Esprit używany w filmie o przygodach Jamesa Bonda zatytułowanym “Szpieg, który mnie kochał” z 1977 roku. Lotus został wystawiony na aukcję w Londynie, po której Elon stał się jego właścicielem za jedyne 997 tysięcy dolarów. Miliarder był pod wrażeniem samochodu, który przekształca się w łódź podwodną. Zakup samochodu za tak zawrotną cenę wydaje się zastanawiające. Po co kupować samochód, który nie działa, skoro jest się wizjonerem i taki projekt można wykonać samemu. Co jeszcze kupują sławni i bogaci? Sprawdź na następnej stronie.

Nicolas Cage (53)
Nicolas jest znanym na całym świecie aktorem. Był częścią udanych filmów takich jak: “Skarb Narodów”, “Bez Twarzy” czy “Miasto Aniołów”. Nie trzeba dodawać, że jest bogatym aktorem. Swoje pieniądze przeznaczył między innymi na trzy domy warte 33 miliony dolarów, 22 samochody i 47 ekskluzywnych dzieł sztuki. Ponadto kupił 4 jachty, dwa zamki, czaszkę dinozaura za 276 tysięcy dolarów oraz kolekcję komiksów wartą 1,5 miliona dolarów.

Celine Dion (49)
Celine posiada jeden z najpiękniejszych głosów na świecie. W 2002 roku Celine podpisała trzyletni kontrakt, opiewający na wiele milionów dolarów, aby zabawiać gości w Pałacu Cezara w Las Vegas. Panujący tam pustynny klimat nie służył piosenkarce, więc zakupiła wart 2 miliony dolarów nawilżacz powietrza. Urządzenie pracowało zawsze nad Celine, gdy śpiewała na scenie, a także towarzyszyło jej w pokoju hotelowym. Na jakie przedmioty mogą pozwolić sobie celebryci? Przejdź na następną stronę.

Mike Tyson (51)
Mike Tyson w późnych latach 80-tych i 90-tych był bokserskim królem. W ciągu swojej kariery zarobił około 400 milionów dolarów, które niestrudzenie wydawał, aż w 2003 roku złożył wniosek o bankructwo. Za zarobione pieniądze kupował samochody, domy, motocykle, biżuterię, odzież i inne wydatki. Oczywiście był także właścicielem dwóch tygrysów bengalskich, dość kosztownych w utrzymaniu. Jednak jego najbardziej nietypowym wydatkiem był zakup złotej wanny wartej 2,2 miliona dolarów, którą kupił dla swojej żony.

Kim Basinger (63)
Kim Basinger jest znaną aktorką i byłą modelką, która zdobyła popularność grając dziewczynę Bonda w “Nigdy nie mów nigdy” z 1983 roku. Dlaczego Kim znalazła się na naszej liście? Otóż, w 1989 roku aktorka kupiła miasto za 20 milionów dolarów. Chociaż miała dobre intencje, chciała przekształcić miasto w atrakcję turystyczną z pracownią filmową. Niestety napotkała trudności finansowe i musiała sprzedać miasto za 1 milion dolarów. Następnie ogłosiła bankructwo. W jednym z wywiadów dodała, że to nie był udany zakup, ponieważ poza utratą 19 milionów dolarów, zakup spowodował rozłam w jej rodzinie. Co kolekcjonują bogacze? Dowiedz się z następnej strony.

Bill Gates (61)
Bill jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Wydaje się być niemożliwym, aby go ktoś w tym bogactwie dogonił. Bill Gates sporą część swojej fortuny przeznacza na cele charytatywne. Posiada także kilkadziesiąt samochodów, wiele samolotów i wyspy. Gates pojawił się na naszej liście, ponieważ stał się posiadaczem “Codex Leicester”, notatnika Leonardo Da Vinci, który nabył za kwotę jedynie 30,8 milionów dolarów.

Donald Trump (71)
Donald Trump jest zdecydowanie najbogatszym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Idąc tym tropem można powiedzieć, że ma zdecydowanie więcej pieniędzy niż poprzedni prezydenci razem wzięci. Powodem kandydatury Donalda na prezydenta z pewnością nie była wielkość wynagrodzenia. Trump nie boi się luksusu, a jego najcenniejszym przedmiotem jest wart 100 milionów dolarów samolot, który prawie w całości wyłożony jest złotem.
Źródło: therichest / Twitter

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!