NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-10-03
0 Komentarz

6 celebrytów, którzy pracowali w dziwnych zawodach, zanim stali się sławni

Większość aktorów, piosenkarzy czy znanych celebrytów zanim stali się sławni i bogaci zmagali się z wieloma problemami finansowymi. Pewnie wiele osób nie zdaje sobie sprawy w jakich zawodach musieli pracować Brad Pitt czy Orlando Bloom, żeby zarobić na swoje utrzymanie. Jeśli wydaje się Wam, że byli kelnerami czy barmanami to możecie się rozczarować. Niektórzy celebryci mieli naprawdę dziwaczne zajęcia.

Hugh Jackman

Przystojny, australijski aktor, znany obecnie z roli Wolverine’a, zanim dotarł na szczyty sławy zajmował się czymś zupełnie innym. Przez trzy lata pracował jako klaun na przyjęciach urodzinowych dla dzieci. Jackman rozśmieszał gości i dawał pokazy magicznych sztuczek. Choć jak wspomina, pewien sześciolatek stwierdził, że klown jest przerażający.
Czym zajmował się Brad Pitt zanim stał się sławny? Sprawdź na kolejnej stronie

Matthew McConaughey

McConaughey to kolejny aktor, który ma za sobą nietypową karierę zawodową. Kiedy znalazł się w Australii jako student na wymianie musiał poszukać sobie pracy. I wcale nie było to zajęcie związane z całodziennym przebywaniem na plaży. Młody McConaughey pracował w kurniku i czyścił go z kurzych odchodów. Obecnie jest jednym z najzdolniejszych hollywoodzkich aktorów.

Brad Pitt

Wydawać by się mogło, że gwiazdor jest w czepku urodzony, ale nie zawsze był słynnym na cały świat celebrytą. Urodził się w Oklahomie, studia skończył na University of Missouri. Zanim otrzymał dyplom ukończenia uczelni przeniósł się do Los Angeles, aby spróbować sił w aktorstwie. Ale najpierw znalazł pracę w restauracji El Pollo Loco, gdzie chodził przebrany za gigantycznego kurczaka.
Chcesz wiedzieć, który aktor pracował jako treser lwów? Sprawdź na kolejnej stronie

Christopher Walken

Jeden z najbardziej charakterystycznych i utalentowanych aktorów w hollywoodzkiej branży zanim stał się sławny miał chyba jedno z najciekawszych i niebezpiecznych zajęć z całego zestawienia. Zanim na poważnie zaczął myśleć o aktorstwie, pracował w cyrku i to nie na byle jakim stanowisku, ale jako treser lwów. Niewiele osób może pochwalić się taką pozycją w swoim cv.

Johnny Depp

Jeżeli zastanawiacie się jak szaloną i ekscytującą pracę mógł mieć Johnny Depp, to możemy Was rozczarować. No cóż, nie był barmanem na tropikalnej wyspie, ani pilotem śmigłowca. W rzeczywistości jego pierwsza praca była niezwykle nudna i mało ekscytująca ponieważ zajmował się sprzedażą długopisów. Na szczęście szybko zajął się aktorstwem.

Orlando Bloom

Ostatni w naszym zestawieniu jest niezapomniany Legolas, czyli Orlando Bloom. Zanim stał się sławny pracował jako “clay traper”. W języku polskim nie ma właściwego odpowiednika dla tego zawodu. Młody Elf wcale nie zajmował się kopaniem gliny, tylko pracował na strzelnicy i obsługiwał maszyny podającej rzutki. Dzięki zarobionym pieniądzom mógł wyjechać do Londynu, aby rozpocząć karierę aktorską.
Źródło: Twitter
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!