NiewiarygodneNewsy

Opublikowane 2017-10-03
6 Komentarz

9 niesamowitych teorii na temat tego, co wydarzy się w 8 sezonie “Gry o tron”

Gdy tylko zakończyła się emisja 7 sezonu “Gry o tron” fani zaczęli spekulować, co wydarzy się w nadchodzącym sezonie 8. Co prawda na premierę musimy poczekać, aż do 2018 roku, aby poznać wszystkie tajemnice Westeros, ale miłośnicy serialu mają już swoje teorie na temat dalszych losów głównych bohaterów. Co według nich przyniesie sezon 8 “Gry o tron”?

Śmierć smoka

Śmierć Viseriona ( jednego z trzech smoków Daenerys) i jego przemiana w lodową bestię, była niewątpliwie jedną z najsmutniejszych i najbardziej szokujących scen ostatniego sezonu “Gry o tron”. Wielu fanów przypuszcza, że Viserion zabije któregoś ze swoich braci, ewentualnie połączone siły Daenerys, Jona Snow i pozostałych smoków zgładzą poddanego Innych.
Kto będzie ojcem następcy tronu? Sprawdź na kolejnej stronie

Euron Greyjoy jest ojcem dziecka Cersei

Ciąża Cersei będzie miała konsekwencje dla losów całego Westeros. Czy królowa planuje zapoczątkowanie własnej dynastii, aby utrzymać Żelazny Tron przez następne dziesięciolecia? Wydaje się, że ojcem dziecka jest Sir Jamie, ale nie wszyscy fani są do tego przekonani. Niektórzy spekulują, że to Euron Greyjoy okaże się rodzicem nienarodzonego dziecka.

Powrót wilkorów

Nymeria powróciła dopiero w 7 sezonie po długiej nieobecności. Pojawia się na chwilę na czele sporej watahy.Losy wilkora należącego kiedyś do Aryi są najbardziej tajemnicze. Jak pamiętamy, w pierwszym sezonie Aria kazała jej uciekać, aby uratować jej życie przed zemstą Joffreya. Być może ona i Duch uratują swoich przyjaciół w ostatniej wielkiej bitwie sezonu 8.
Kim będzie Obiecany Książę? Dowiesz się na kolejnej stronie

Obiecany Książę lub Księżniczka

Pan Światła oraz jego przepowiednie odgrywają coraz ważniejszą rolę w odkryciu prawowitego następcy Żelaznego Tronu. Jon Snow był do tej pory jedynym kandydatem, dopóki Missandei nie wyjaśniła błędu w tłumaczeniu. Okazuje się, że władcą Siedmiu Królestw może być również Obiecana Księżniczka. Nie wiadomo, czy chodzi o Daenerys, czy o kogoś, kto się jeszcze nie narodził.

Daenerys będzie spodziewała się dziecka

Jon Snow i Matka Smoków cały sezon 7 powoli zakochiwali się w sobie. Ich romans rozpoczął się na dobre na pokładzie statku zmierzającego do White Harbor. Daenerys do tej pory była przekonana, że nie może mieć więcej dzieci. Jednak, jak podkreślił Jon Snow, czarownica, która jej to przepowiedziała, nie może być wiarygodnym źródłem. Być może dziecko pięknej pary będzie właśnie Obiecanym Księciem?
Czy Lyanna Mormont przeżyje 8 sezon? Dowiesz się na kolejnej stronie

Lyanna Mormont może zginąć

Lady Mormont, niepodzielnie rządząca Niedźwiedzią Wyspą jest pełna charyzmy, zdecydowania i inteligencji. Stalowego charakteru mogą jej spokojnie pozazdrościć starsi i bardziej zaprawieni w bojach Lordowie. Niestety, fani przewidują, że Lyanna Mormont umrze w kolejnym sezonie, ponieważ George R.R. Martin znany jest z uśmiercania topowych postaci.

Tożsamość Nocnego Króla zostanie ujawniona

Bran Stark, którego losy były czasem pomijane, od momentu pojawienia się w 7 sezonie, stał się przedmiotem coraz bardziej dziwnych, fanowskich spekulacji. Jego zdolności jako Trójoka Wrona są imponujące. Na tej podstawie miłośnicy “Gry o tron” doszli do wniosku, że Ben Stark nie jest nikim innym jak samym Nocnym Królem. Czy tak będzie naprawdę? Dowiemy się za kilkanaście miesięcy.
Jakie będą losy Cersei? Dowiesz się na kolejnej stronie

Jamie pozbędzie się swojej siostry

Ostatni sezon ostatecznie ujawnił, że Jamie wymyka się spod złego wpływu swojej siostry bliźniaczki. Wielu fanów widzi w tym znak, że to jej brat przyczyni się do jej śmierci. Druga teoria głosi, że to Arya Stark wcielając się w Jamiego odbierze życie znienawidzonej królowej. Jeśli tak rzeczywiście będzie, to aby zbliżyć się do Cersei, będzie musiała usunąć Jamiego.

Tyrion okaże się być Targaryenem

Chodź przez cały serial pojawiają się podpowiedzi dotyczące prawdziwych rodziców Jona Snow, to mało kto skupia się na przeszłości Tyriona Lannistera. Powstała teoria, że być może nie jest potomkiem Tywina Lannistera, ale synem Szalonego Króla. Prawdopodobnie matka Tyrona miała romans z Aerysem Targaryenem, więc w jego żyłach może płynąć smocza krew.
Źródło: Twitter
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!

12
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

9 najbardziej irytujących rzeczy i postaci w “Grze o tron”
Andrzej Hałasa
Andrzej Hałasa 09.10.2017, 05:13
Najlepszy serial ostatnich lat
Maja Murawska
Maja Murawska 09.10.2017, 05:13
Roksana Rogalska zrob screena xd
Bartek Kusiak
Bartek Kusiak 09.10.2017, 05:13
Jeszcze walka Góry z Sandorem
Kasia Kowalska
Kasia Kowalska 09.10.2017, 05:13
Mnie to się wydaje ze ta końcówka 7 odcinka to była tylko wizja
Mona Frydt
Mona Frydt 09.10.2017, 05:13
Czekaj, czekaj a przypadkiem nie było tak że Arya sama wpadła na to że z ta wataha to nie był jej wilkor ..
Malgorzata Samojedny
Malgorzata Samojedny 09.10.2017, 05:13
i matka tyriona zmarła przy porodzie.....