Porady

Opublikowane 2017-10-03
3 Komentarz

9 rzeczy, których kobiety nie wiedzą o mężczyznach!

Wiele kobiet myśli, że wie wszystko na temat swojego mężczyzny. Panowie upierają się, że to kobiety są trudne do rozszyfrowania, jednak gdy bliżej przyglądniemy się odwiecznemu konfliktowi, może się okazać, że obie płcie powinny się zastanowić nad swoim zachowaniem. Czasami, mimo szczerych chęci, kobiety nie są w stanie zrozumieć zachowania swojego partnera. Wiele takich nieporozumień kończy się niepotrzebnymi kłótniami oraz cichymi dniami. Dlatego też, zanim zaczniemy być podejrzliwe w stosunku do swoich partnerów, o wiele lepiej będzie zrozumieć ich zachowanie! Oto 9 rzeczy, których panie nie wiedzą o mężczyznach.

1. On nie chce się zmienić

1. On nie chce się zmienić

Chociaż wiele kobiet myśli inaczej, to niestety mężczyzny nie da się zmusić do zmiany. Osoba, która nie chce zmienić swojego postępowania, nigdy się nie zmieni. Oczywiście nie oznacza to, że chuligan z dnia na dzień nie może stać się dżentelmenem. Proces ten wymaga wiele pracy oraz chęci danej osoby. Im bardziej kobieta naciska na mężczyznę tym gorzej. Dlatego też najlepszą rzeczą, jaką można zrobić to przestać naciskać i zaakceptować mężczyznę z wszystkimi jego wadami. W przeciwnym razie związek nie ma sensu.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej o mężczyznach!

2. Ultimatum nie działa

W każdym związku przychodzi taki moment, w którym kobieta musi postawić ultimatum swojemu mężczyźnie. Wiele związków poważnie ucierpiało z powodu takiej sytuacji, która niewątpliwie wynika z braku zaufania i obawy o związek. Większość mężczyzn w takiej chwili myśli, że partnerka blefuje, jednak często okazuje się, że są w poważnym błędzie. Należy jednak pamiętać, że stawianie ultimatum drugiej osobie jest nie fair i niekiedy panowie i tak robią swoje, okłamując przy tym swoje kobiety.

2. Ultimatum nie działa

3. On nie jest Twoim ojcem

Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy człowiekiem, który pragnie dzielić z Tobą życie, a tym, który próbuje odgrywać rolę ojca i niekoniecznie mu to wychodzi. Kobiety pragną, aby ich mężczyźni opiekowali się nimi, a nie na każdym kroku ograniczali. Związek polega na byciu razem, dzieleniu swoich trosk oraz wzajemnym poszanowaniu. Jeśli jedna ze stron nie potrafi tego zrozumieć, to nie ma szansy na udany związek.
Kliknij dalej i sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o swoim partnerze

4. Odrobina ignorancji wskazana

Większość dziewcząt zaczyna wariować, gdy ich partner od razu nie odpowiada na ich wiadomości. Jednak prawdą jest, że mężczyźni zbytnio nie zwracają uwagi na swoje telefony czy Messengera oraz nie traktują otrzymanych wiadomości priorytetowo. Dlatego też, zamiast rozpaczać, że Twój partner nie odpowiada na wiadomości, lepiej poczekać i uzbroić się w cierpliwość.

4. Odrobina ignorancji wskazana

5. Nie warto płakać

Chociaż może się to wydawać nieco przesadzone, to niestety jest to jak najbardziej potwierdzony fakt. Naukowcy udowodnili, że w ludzkich łzach znajduje się substancja, która obniża poziom testosteronu u mężczyzn. Oznacza to, że im częściej kobieta krzyczy i płacze, tym mniej przyciąga do siebie swojego partnera. Oczywiście nie znaczy to, że mamy wcale nie wyrażać emocji. Spróbujmy to jednak robić w sposób kontrolowany.
Przejdź na następną stronę i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu

6. Nie osądzaj

W związku partnerzy powinni być ze sobą fair. Mężczyźni pragną zostać zaakceptowani przez partnerki mimo swojej bujnej przeszłości. Dlatego też, jeśli mężczyzna zaczyna opowiadać o faktach związanych z przeszłością, staraj się być wyrozumiała. Każdy z nas ma nieraz w życiu gorszy okres i popełnia błędy. Najważniejsze jest to, aby nie oceniać nikogo z góry.

6. Nie osądzaj

7. Mężczyzna też lubi być rozpieszczany

Jeśli uważacie, że jedyną osobą w związku, która może być rozpieszczana jest kobieta, to jesteście w błędzie. Panowie również uwielbiają być rozpieszczani. Lubią dostawać prezenty oraz cieszą się, gdy usłyszą z ust swojej partnerki miłe słowa czy komplement. Dlatego też, panie powinny czasami pomyśleć o swoich partnerach i sprawić im miłą niespodziankę.
Kliknij dalej i przeczytaj dalszą część artykułu!

8. Panowie potrafią być szczerzy

Niektórzy mężczyźni potrafią być wyjątkowo szczerzy. Umieją bez owijania w bawełnę powiedzieć, że nie podoba mu się zachowanie Twojej mamy lub najlepszej przyjaciółki. Kobiety w większości przypadków obrażają się na swoich parterów oraz twierdzą, że mężczyźni są złośliwi. Dlatego też, nie warto reagować na wszystkie uwagi, które możemy usłyszeć z ust partnera.

8. Panowie potrafią być szczerzy

9. Nie mogą wytrzymać w samotności

Mimo tego, że mężczyźni potrzebują swojej własnej przestrzeni, nie potrafią długo wytrzymać w samotności. Według badań przeprowadzonych przez naukowców mężczyzna, który pozostaje przez długi czas w osamotnieniu czuje się o wiele gorzej, niż mężczyzna, który żyje w związku. Podsumowując, panowie są o wiele bardziej szczęśliwi i mają chęci do życia jeśli obok nich znajduje się kobieta!
Źródło: Starstock / Giphy

Czy Twój partner zachowuje się podobnie? Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzu i udostępnij artykuł na Facebooku!

10
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!
Jessica Simao
Jessica Simao 10.10.2017, 05:13
Ziom obczaj XD Julcia
Anna Macuga
Anna Macuga 09.10.2017, 05:13
Srutu tu tu kłębek drutu haha
Grzegorz Słowik
Grzegorz Słowik 08.10.2017, 05:13
Już widzę reakcję większości kobiet na pkt 7 "No i co jeszcze... No chyba was powaliło... To on mnie ma rozpieszczać nie ja jego... Itd itd"