NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-09-29
0 Komentarz

8 zimnych faktów, które musisz usłyszeć po zerwaniu z chłopakiem

Rozstania z partnerem należą do jednych z najbardziej przykrych doświadczeń. Poradzenie z sobie z uczuciami i powrót do równowagi emocjonalnej zabiera dużo czasu. Jest to niesamowicie trudny okres, z którego jednak można wyjść obronną ręką. Niestety, aby sobie poradzić z rozstaniem, trzeba się przygotować na kilka zimnych faktów, które mogą pomóc.

 8 zimnych faktów, które musisz usłyszeć po zerwaniu z chłopakiem 1

Nie ruszysz dalej, jeśli Twój były będzie ciągle obecny w Twoim życiu. Być może zabrzmi to okrutnie, ale musisz całkowicie odciąć się od przeszłości. Usuń go z listy znajomych na Facebooku i skasuj numer telefonu. Nie odwiedzaj miejsc, gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo, że go spotkasz. Nawet jeśli zdecydowaliście się utrzymać życzliwą relację, to po rozstaniu lepiej się nie widywać, aby rany mogły się zagoić.
Przejdź na kolejna stronę, aby dowiedzieć się więcej

 8 zimnych faktów, które musisz usłyszeć po zerwaniu z chłopakiem 2

Żal i smutek po zerwaniu z chłopakiem może utrzymywać się naprawdę długo. Niektórzy twierdzą, że żałoba trwa 3 miesiące inni, że 6 miesięcy. Niektórzy latami nie mogą pozbierać się po odejściu ukochanej osoby. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Nie ma żadnej reguły. Może się okazać, że czujesz się smutna tygodniami. Ale to jest normalne. Bądź cierpliwa i wyrozumiała dla siebie.

 8 zimnych faktów, które musisz usłyszeć po zerwaniu z chłopakiem 3

Zazwyczaj pozostanie w przyjacielskiej relacji ze swoim ex jest niemożliwe. Każda para, która kończy długoterminowy związek stara się utrzymać znajomość. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Kochasz kogoś i troszczysz się o niego, więc trudno sobie wyobrazić, że go tracisz. Możesz spróbować zaprzyjaźnić się ze swoim byłym chłopakiem, ale nie od razu. Odczekaj kilka miesięcy od rozstania.
Chcesz dowiedzieć się więcej, jak poradzić sobie z rozstaniem? Przejdź na kolejną stronę

 8 zimnych faktów, które musisz usłyszeć po zerwaniu z chłopakiem 4

Jeśli należycie do wyjątkowych szczęściarzy być może uda Wam się przejść prawie bezboleśnie od rozstania do przyjaźni. Jednak i w tym przypadku mogą pojawić się problemy, zwłaszcza jeśli zwiążecie się z nowymi partnerami. Większość partnerów jest zazdrosna o byłych, zwłaszcza tych, którzy pozostają w bliskich relacjach. Musicie być bardzo wyrozumiali dla uczuć innych.

 8 zimnych faktów, które musisz usłyszeć po zerwaniu z chłopakiem 5

Nawet jeśli nie uda Wam się zaprzyjaźnić, to prawdopodobnie i tak będziesz chciała wiedzieć, co się dzieje u Twojego byłego chłopaka. Naprawdę to bardzo ważne, aby chociaż na kilka miesięcy po rozstaniu zerwać kontakt. Nie pomoże Ci widok zdjęcia Twojego ex z inną dziewczyną, które umieścił na portalu społecznościowym. Daj sobie czas, aby emocje opadły.
Przeczytaj więcej o rozstaniach na następnej stronie

 8 zimnych faktów, które musisz usłyszeć po zerwaniu z chłopakiem 6

Musisz również pogodzić się z faktem, że stracisz kilku przyjaciół. Na pewno istnieje grupa znajomych, z którymi razem się spotykaliście i wspólnie gdzieś wychodziliście. Przygotuj się na sytuację, w której część waszych przyjaciół wybierze jego stronę. I nie ma w tym nic złego. Nie możesz się na obrażać, czy mieć im tego za złe. To dla nich również trudna decyzja.

 8 zimnych faktów, które musisz usłyszeć po zerwaniu z chłopakiem 7

Przygotuj się również na to, że nawet parę miesięcy po rozstaniu poczujesz się zazdrosna o swojego byłego partnera. Nie przejmuj się, to normalna reakcja. Oczywiście o ile nie wpędza Cię to w jakieś depresyjne stany. Wtedy, być może, będziesz musiała skorzystać z czyjejś pomocy, aby poradzić sobie z negatywnymi uczuciami. Naprawdę dużo czasu musi upłynąć, żebyś traktowała obojętnie byłego chłopaka.

 8 zimnych faktów, które musisz usłyszeć po zerwaniu z chłopakiem 8

Nawet jeśli się przeprowadziłaś do innego miasta i poznałaś kogoś nowego, mogą zdarzyć się chwile, że zatęsknisz za swoim byłym. To normalna reakcja emocjonalna. Pomimo tego, że rozstanie nastąpiło już dawno temu, a Ty jesteś w szczęśliwym związku, możesz odczuwać tęsknotę za byłym partnerem, co wcale nie oznacza, że chcesz do niego wrócić.
Źródło: StarStock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!

 8 zimnych faktów, które musisz usłyszeć po zerwaniu z chłopakiem 9
3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...