WzruszającePorady

Opublikowane 2017-09-29
1 Komentarz

Jakie błędy popełniasz w związku w oparciu o znaki zodiaku?

Wszyscy popełniamy błędy, to właśnie czyni nas ludźmi. Czasem nasze słabości wynikają ze znaku zodiaku pod którym urodziliśmy się. Oczywiście, każda dziewczyna chciałaby być idealna, ale nie zawsze się to udaje. Sprawdźcie jakie błędy popełniacie w związkach, na podstawie tego, jaki jest Wasz znak zodiaku. Dzięki temu, być może, uda się uniknąć wpadek w przyszłości.

Byk

Byk

Jak wyglądają relacje w związku z dziewczyną-Bykiem? Zazwyczaj układają się pomyślnie, ponieważ Byk zawsze koncentruje się na relacjach, ale ma również tendencję do przyspieszania wszystkiego. Nadmierny pęd może przestraszyć partnera. Jeśli urodziłaś się pod znakiem Byka, pamiętaj aby działać powoli, krok po kroku. Pozwól, aby znajomość rozwijała się swoim tempem.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na kolejną stronę?

Byk 1

Bliźnięta

Dziewczęta urodzone pod znakiem Bliźniąt zazwyczaj mają tendencję do przyciągania trudnych partnerów. Oczywiście dziewczyna Bliźniak poradzi sobie w każdej sytuacji, ale po co komplikować sobie życie? Jeśli urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt, musisz nauczyć się dbać o siebie. Zasługujesz na najlepsze rzeczy i wspaniałego, wspierającego Cię partnera.

Rak

Dziewczyny Raki mogą działać ograniczająco na innych ludzi. Pod wpływem silnych emocji potrafią ograniczyć życiową przestrzeń partnerowi. Oczywiście czas spędzony z chłopakiem jest bardzo ważny, ale musisz dać mu odpocząć. Pozwól mu na swobodny oddech. Przy okazji Ty będziesz miała czas, aby skupić się na swoich pasjach. Na pewno wniesie to wiele dobrego do Twojego związku.
Chcesz wiedzieć jakie są Lwy w związkach? Przejdź na kolejną stronę

Bliźnięta

Lew

Lwice uwielbiają dominować i być w centrum uwagi. Liczy się tylko, to czego chcą i narzucają swoją wolę partnerowi. Nie każdy mężczyzna wytrzyma z kobietą-Lwem. Jeśli urodziłaś się pod tym znakiem, postaraj się więcej czasu i uwagi poświęcać swojemu partnerowi. Nie zaniedbuj jego uczuć. Znajdź chwilę i postaraj się go wysłuchać. Twój związek na pewno ulegnie zmianie.

Rak

Panna

Panny są bardzo ciche i niestety rzadko kiedy mówią o swoich pragnieniach, co często prowadzi do nieporozumień w związku. Brak właściwej komunikacji powoduje problemy w relacjach męsko-damskich. Jeśli jesteś Panną, musisz głośno i otwarcie artykułować swoje potrzeby. Twój partner będzie Ci wdzięczny za wskazówki, dzięki temu będzie wiedział, co naprawdę lubisz.
Jakie błędy popełniają Wagi? Dowiesz się na kolejnej stronie

Lew

Waga

Dziewczyny-Wagi działają szybko i poddają się szybko. Już po pierwszej kłótni zakładają, że to koniec związku i nie warto tego ciągnąć. Jeśli urodziłaś się pod znakiem Wagi, zamiast od razu spisywać partnera na straty może warto najpierw z nim porozmawiać? Może wcale tak nie jest, jak Ci się wydaje i drugiej stronie zależy na utrzymaniu związku. Rozmowa to podstawa udanej relacji damsko-męskiej.

Panna

Skorpion

Kobiety urodzone pod znakiem Skorpiona uwielbiają sabotować swoje własne działania, mogą porzucić partnera z dnia na dzień. Nie bez powodu patronuje im skorpion, który potrafi śmiertelnie zranić. Jeśli jesteś Skorpionem pamiętaj, że masz prawo być szczęśliwa, możesz zaufać drugiej osobie i nie niej polegać. Kiedy się tego nauczysz, będziesz w stanie funkcjonować w zdrowym związku.
Jakie są dziewczyny urodzone pod znakiem Strzelca? Dowiesz się na kolejnej stronie

 Waga

Strzelec

Dziewczyna-Strzelec sprawia wrażenie potwornie zdystansowanej i chłodnej. Jej postawa działa odpychająco na wielu mężczyzn. Jeśli urodziłaś się pod znakiem Strzelca, czeka Cię dużo pracy. Musisz nauczyć otwierać się na drugiego człowieka, a zwłaszcza partnera, bo inaczej Wasz związek się rozpadnie. Nie jest to łatwe, ale to jedyny sposób aby nie stracić ukochanego.

Skorpion

Koziorożec

Kobiety-Koziorożce nie dają szans wielu ludziom. Przeskakują od osoby do osoby, nie angażując się zbytnio w relację. Jeśli jesteś dziewczyną urodzoną pod znakiem Koziorożca, musisz trochę zwolnić. Poświęć trochę czasu, aby poznać partnera, zanim go rzucisz. Być może spotkasz kogoś naprawdę fascynującego, jeżeli pobędziesz z kimś dłużej.
Jakie błędy w związku popełniają Wodniki? Dowiesz się na kolejnej stronie

Wodnik

Dziewczyny urodzone pod znakiem Wodnika nie potrafią poradzić sobie z przeszłością. Godzinami rozmawiają o swoim byłym chłopaku. Jeśli jesteś Wodnikiem nie pozwól, aby wydarzenia z przyszłości rujnowały Twoją przyszłość. Nie rozpamiętuj dawnych związków. Zdecyduj się na odważny krok do przodu, a być może poznasz kogoś fascynującego.

Strzelec

Ryby

Ryby to jedne z najbardziej wrażliwych i emocjonalnych znaków. Niestety, dziewczyny urodzone pod znakiem Ryb mają tendencję do lokowania uczuć w niewłaściwych osobach. Często kochają bez wzajemności. Jeśli jesteś Rybą, postaraj się nie angażować się w beznadziejne relacje damsko-męskie. Zachowaj ostrożność przy wybieraniu partnera.

Baran

Dziewczyny urodzone w znaku Barana mają tendencję do postępowania w nieprzemyślany sposób. Często kierują się emocjami. Kiedy są wściekłe potrafią zerwać z partnerem. Są trudne w związkach, chociaż nie mają problemu z przyjaźnią i zawsze otacza je grupa zaufanych osób. Zachowanie dobrej relacji ze swoim partnerem jest dla dziewczyny-Barana niezwykle męczące.
Źródło: StarStock, Twitter
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!

8
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Zodiak - po 50 latach zidentyfikowano seryjnego mordercę?!
Mariola Hrabia
Mariola Hrabia 06.10.2017, 05:13
Nie takie głupoty. ..u mnie się zgadza idealnie. . niestety.