NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-06-02
74 Komentarz

9 oznak, że Twój partner już Cię nie kocha

Pomimo tego, że jest to niezwykle bolesne, trzeba przyznać, że nie każdy związek trwa wiecznie i ludzie czasem się rozstają. To nie są tylko puste słowa, wystarczy sprawdzić statystyki dotyczące rozwodów, w 2016 roku, aż około 31 % nowych małżeństw skończyło się rozwodem. Być może Twój mężczyzna już przestał Cię zaskakiwać i nie pamiętasz, kiedy ostatnio dostałaś od niego prezent. Zastanawiasz się pewnie czy to tylko chwilowy kryzys, czy koniec miłości.Sprawdź jakie są najczęstsze sygnały świadczące o tym, że Twój partner już Cię nie kocha!

Nie ma dla Ciebie czasu

Nie ma dla Ciebie czasu

Planujesz wyjście do kina, podróż lub romantyczną kolację z partnerem, a jedyne co otrzymujesz w zamian to kilka wymówek? Twój partner woli spędzać czas w pracy lub w gronie innych osób? Przesiaduje w pracy po godzinach albo regularnie umawia się z kolegami na piwo? Nie lubi już przebywać w Twoim towarzystwie? Wszystko to oznacza, że już nie jesteś dla niego priorytetem. Może to być koniec waszej miłości.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej

Nie ma dla Ciebie czasu 1

Nie jesteś priorytetem

Partner w swoich planach przestaje brać Cię pod uwagę. Jeśli zauważyłeś/zauważyłaś, że partner oddala się od Ciebie, nie dzieli się swoimi uczuciami ani zainteresowaniami, nie oszukuj się. Z pewnością w Twoim związku dzieje się coś złego. Ludzie, którzy się kochają, tęsknią za sobą, pragną kontaktu fizycznego i emocjonalnego bliskiej im osoby. Gdy partner przestaje Cię kochać wydaje się być zupełnie obojętny na to, czy jesteś daleko czy blisko. Nie tęskni za Tobą.

Nie jesteś priorytetem

Nie lubi fizycznego kontaktu z Tobą

Jest to jedna z najbardziej oczywistych oznak rozpadu związku. W przeszłości partner wykorzystywał każdą sytuację, aby Cię dotknąć. Kochający chłopak uwielbia przytulać i całować swoją partnerkę. Jeśli uczucia gasną, znikają również gesty okazujące miłość. Mężczyźni lubią się przytulać tylko wtedy, kiedy kochają daną osobę. Podchodzisz do niego, a on ucieka? Niestety to już koniec związku.

Nie lubi fizycznego kontaktu z Tobą

Brak zainteresowania

Kiedyś Twój partner spędzał z Tobą dużo czasu, rozmawiał, był zainteresowany Twoim zdaniem na każdy temat. Jeśli Twój partner zmienił stosunek do Ciebie, spodziewaj się najgorszego. Gdy partner przestaje Cię kochać, traci zainteresowanie Twoimi problemami, nie ma ochoty na rozmowy, zaczyna żyć własnym życiem nie martwiąc się o Ciebie. Ty masz swoją pracę, on swoją. Wolny czas również spędzacie oddzielnie.

Brak zainteresowania

Nie zależy mu na Twoich osiągnięciach

Możesz wygrać Nobla, wspiąć się na szczyt Mount Everest lub odkryć eliksir wiecznej młodości, ale Twój nie zauważa tego? Jeśli miłość się skończyła, niestety nie usłyszysz słów uznania. Będzie Tobą wiecznie rozczarowany i nigdy z niczego się nie ucieszy. Jeśli partner przestał Cię kochać, będą mu obojętne Twoje osiągnięcia. Nie łudź się, że będzie z Ciebie dumny.

Nie zależy mu na Twoich osiągnięciach

Zaczyna z Tobą walczyć

Jeśli każda rozmowa szybko przekształca się w walkę na argumenty, może to zwiastować koniec związku. Na początku wszystkie pary zachowują się jak papużki-nierozłączki, które wesoło ćwierkają, ale ten stan nie trwa wiecznie. W wielu przypadkach wesołe ćwierkanie zamienia się w kłótnię o wszystko. Mężczyzna pozwala sobie na brak szacunku wobec kobiety, kiedy przestał ją kochać.

Zaczyna z Tobą walczyć

Nie rozmawia z Tobą

Brak werbalnej komunikacji między partnerami to początek końca. Rozmowa to podstawa związku, jeśli tego braknie możesz być pewna, że związek się rozpadnie. Jeśli partner już nie pyta jak minął Ci dzień, jak się czujesz czy jakie macie plany na weekend, oznacza to koniec związku. Dla mężczyzny, który już nie kocha, rozmowa staję się stratą czasu.

Nie rozmawia z Tobą

Nie zależy mu na wyglądzie

Na początku związku partner bardziej dbał o swój wygląd. Wybierał lepsze ubrania czy perfumy. Teraz chodzi w pogniecionej koszulce, a wszędzie leżą rozrzucone skarpetki. Już nie pamiętasz, kiedy Twój partner był elegancko ubrany. Kiedy brakuje uczucia partner przestaje się starać, aby Ci zaimponować.

Podoba ci się nasz artykuł? Polub nas na Facebooku.
Źródło: Xnet - Ynet, Urbo, Banat7wa, Indiana Public Media, Galenored News, Dato Mujer, Quick and Dirty Tips

Nie zależy mu na wyglądzie
256
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną!
Błażej Jabłoński
Błażej Jabłoński 12.07.2017, 05:16
W moim przypadku się sprawdziło bo 8 na 9 punktów odnosiło się do mojego już byłego związku.
Wruk Anita
Wruk Anita 12.07.2017, 05:16
A mnie nikt nie kocha i dobrze mi z tym
Agnieszka Jasińska
Agnieszka Jasińska 11.07.2017, 05:17
Szkoda że najwięcej głosów zabierają ci co nie mają o czymś pojęcia. Głupie to jest tylko pod tym względem że to zachowanie stare jak świat i każdy facet ma ten sam schemat. A każda inteligentna kobieta będzie juz wiedziała o co chodzi. Jedno jest pewne pomimo tego schematu niezależnie od tego jak jesteśmy twarde jest to cios który powoduje chwilową utratę świadomości a gdy się ockniemy odczuwamy ból nie do opisania jednak na pocieszenie każdy ból minie
Gabrysia Paśnik
Gabrysia Paśnik 11.07.2017, 05:17
Nie mam chłopaka, heh
Katarzyna Walczak
Katarzyna Walczak 10.07.2017, 05:16
Jestem tego samego zdania Jolanta Kutek ...nic dodać nic ująć
Angelika Damian Snopek
Angelika Damian Snopek 10.07.2017, 05:16
A moze nie sa debilami ci co to napisali i ci co w to wierza tylko Ci co tak robia ;)
Weronika Habrzyk
Weronika Habrzyk 10.07.2017, 05:16
"Bo Miłość to nie świece ani bycie ofiarą tylko czyjas dłoń przy wycieraniu dupy na starość " - Sulin
Dominika Skiruk
Dominika Skiruk 09.07.2017, 05:16
Dzieki na pewno zobacze i juz wiecej nie popelnie tego bledu ,pozdrawiam i dzieki za uwage ;)
Dominika Skiruk
Dominika Skiruk 09.07.2017, 05:16
U mnie sie sprawdzilo wszystko ;)
Radosław Wolski
Radosław Wolski 09.07.2017, 05:16
Może mężowie tacy się robią bo żony mają ich gdzieś???? A nie szukanie winy w facecie.Kobiety obudźcie się i zacznijcie się troszczyć się o niego a on będzie was na rękach nosił.
Tomasz Synowiec
Tomasz Synowiec 07.07.2017, 05:15
Pierdolenie o Shopenie...
Adrian Wojcieszak
Adrian Wojcieszak 07.07.2017, 05:15
Adrian Kalita odstaw tę fife XF
Dawid Pelc
Dawid Pelc 07.07.2017, 05:15
Violetta jak to było? uderz w stół a nożyce się odezwą? :D Nie osłabiaj mnie.
Violetta Piwońska
Violetta Piwońska 06.07.2017, 05:15
.....po to żeby spieprzac od takich jak Ty cipeuszy....
Kamila Gabi Ogrodowczyk
Kamila Gabi Ogrodowczyk 06.07.2017, 05:15
Co za bzdury ! Osoby,które same tworzą i odpowiadają na pytania chyba nigdy w życiu nie mieli partnera ,bądź mają problemy z znalezieniem drugiej połówki swojego życia !!!
Julia Moksa
Julia Moksa 04.07.2017, 05:15
Daria Ciesielska sprawdź to
Bartek Sowa
Bartek Sowa 04.07.2017, 05:15
Dominika Skiruk - odsyłam do SJP po znaczenie słowa "bynajmniej"... Nie jest ono synonimem słowa "przynajmniej". Pozdro z Ostro Siostro!
Ala Kaniewska
Ala Kaniewska 04.07.2017, 05:15
Same pierdoły...a wszyscy czytają....
Sebastian Banaczek
Sebastian Banaczek 04.07.2017, 05:15
Karolina Rogozińska
Paulina Budasz
Paulina Budasz 03.07.2017, 05:14
Ja z mężem również nie chodzimy za rękę