NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-09-27
2 Komentarz

Jak poderwać nieśmiałego faceta i umówić się z nim na randkę?

Błędnym wyobrażeniem na temat randkowania jest to, że to mężczyzna musi wykonać pierwszy ruch. Z tego powodu nieśmiali mężczyźni skreślani są już na starcie, ponieważ nie mają dość odwagi, aby podejść do dziewczyny, która im się podoba. Dlatego w takich przypadkach to kobieta powinna przejąć inicjatywę i nie przejmować się konwenansami. Oto 9 wskazówek jak umówić się na randkę z nieśmiałym facetem.

Nie traktuj jego nieśmiałości osobiście

Nie traktuj jego nieśmiałości osobiście

Pierwszą rzeczą, z jakiej musisz sobie zdać sprawę, jest to, że jego nieśmiałość nie jest wymierzona w Ciebie. Taki mężczyzna może się wydawać zły, albo nie zainteresowany Twoją osobą, a tak naprawdę próbuje ukryć swoją niepewność i lęk przed kontaktem z drugim człowiekiem. To, że z Tobą nie flirtuje, wcale nie oznacza, że mu się nie podobasz. Odczytanie jego prawdziwych intencji zajmie Ci trochę czasu.
Chcesz dowiedzieć się więcej o nieśmiałych facetach? Przejdź na kolejną stronę

Nie traktuj jego nieśmiałości osobiście 1

Podejdź do niego

W przypadku nieśmiałego faceta, to Ty musisz przejąć inicjatywę. Bądź pewna siebie i naturalna. Podejdź do chłopaka, który wpadł Ci w oko i zacznij rozmowę. Jeśli masz możliwość dowiedz się czegoś o nim: co lubi, czym się interesuje. Być może chodzicie razem na zajęcia, albo wykłady. Jeśli będziesz czekała, aż on zrobi pierwszy krok, może to potrwać wieki.

Podejdź do niego

Dodaj go do znajomych na Facebooku

Dobrym sposobem na zrobienie pierwszego kroku jest kontakt przez media społecznościowe. Nieśmiały chłopak nie poczuje się zastraszony i będzie miał szansę, aby pomyśleć nad odpowiedzią. Może czuć się lepiej rozmawiając z Tobą na czacie niż twarzą w twarz. Dzięki kontaktowi przez Internet masz szansę poznać go i zaprzyjaźnić się z nim.
Kolejne porady znajdują się na następnej stronie

Dodaj go do znajomych na Facebooku

Daj mu czas

Kiedy już zaczniecie rozmawiać, pamiętaj, aby na niego nie naciskać z propozycją spotkania. Rób wszystko powoli i daj mu czas, aby chłopak otworzył się na Ciebie i poczuł się komfortowo w kontakcie z Tobą. Pozwól, żeby sprawy rozwijały się powoli. Nie spiesz się. Nigdy go nie zmuszaj do rzeczy, których się obawia. Niech sytuacja rozwija się sama.

Daj mu czas

Mów mu komplementy

Jednym ze sposobów, aby pomóc mężczyźnie otworzyć się na Ciebie jest komplementowanie go. Możesz również spróbować flirtować z nim, ale zbyt zuchwałe podejście może nie zadziałać na nieśmiałego faceta. Spróbuj powiedzieć mu coś miłego i prostego, np. “Świetnie wyglądasz w tej niebieskiej koszuli" albo “Doskonale się czuję w Twoim towarzystwie”.
Chcesz wiedzieć więcej na temat randkowania z nieśmiałym facetem? Przejdź na kolejną stronę

Mów mu komplementy

Poproś go o pomoc

Kolejnym sposobem na ośmielenie mężczyzny jest poproszenie go o pomoc, w czymś, w czym jest dobry. Pamiętaj tylko o tym, aby wypaść naturalnie, bo inaczej facet domyśli się, że to podstęp. Jeśli razem studiujecie, możesz go zapytać o wyjaśnienie zawiłego wykładu, albo o pomoc w przygotowaniach do trudnego egzaminu. Mężczyźni tak naprawdę uwielbiają pomagać.

Poproś go o pomoc

Język ciała

Zwróć szczególną uwagę na jego język ciała. Jeśli chodzi o nieśmiałych facetów, zebranie wskazówek na temat tego, czy go naprawdę interesujesz będzie trochę trudne, ale wykonalne. Być może mężczyzna jest zbyt lękliwy, aby powiedzieć Ci komplement albo zacząć flirtować, ale przyjrzyj się jego postawie. Sprawdź w jaki sposób stoi, czy siedzi, kiedy jesteś w pobliżu. Czy sprawa wrażenie szczęśliwego czy raczej wygląda na znudzonego.
Więcej dowiesz się na kolejnej stronie

Język ciała

Powiedz mu, co czujesz

Jeśli zauważysz, że mężczyzna jest naprawdę Tobą zainteresowany i zaczyna czuć się komfortowo w Twoim towarzystwie, nadszedł czas, aby wykonać następny krok. Nie musisz mu od razu wyznawać miłości. Wystarczy, że mu powiesz, że lubisz z nim rozmawiać albo spędzać wspólnie czas. Być może Ciebie to też przeraża, ale tylko w ten sposób dowiesz się, co on czuje.

Powiedz mu, co czujesz

Zaproś go na randkę

Kiedy sobie wyjaśniliście, co naprawdę do siebie czujecie możecie spróbować wyjść gdzieś razem. Jeżeli chłopak powiedział Ci, że Cię lubi, ale nie zaprosił Cię na randkę, to tylko dlatego, że był zdenerwowany i przerażony. Sama zaproponuj wspólne spotkanie. Nie musi to być od razu kolacja przy świecach, możecie umówić się do kina. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ nie zmusza do nieustannej rozmowy, a możecie być blisko siebie.
Źródło: StarStock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!

Zaproś go na randkę
4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość
Wojtek Ptak
Wojtek Ptak 04.10.2017, 05:13
Agnieszka Miltyk XDD kisne XDD
Agnieszka Miltyk
Agnieszka Miltyk 04.10.2017, 05:13
Na pewno wezmę sobie do serca te złote rady❤