NiewiarygodneGwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-09-26
0 Komentarz

Aktorzy, którzy przez dłuższy czas ukrywali depresję!

Podczas gdy wszyscy odczuwamy od czasu do czasu smutek czy przygnębienie, niektórzy ludzie doświadczają tego uczucia przez cały czas, często bez wyraźnego powodu. Depresja jest to coś więcej niż uczucie przygnębienia, jest to poważny stan wpływający na zdrowie fizyczne i psychiczne. Depresja wpływa na to, w jaki sposób się czujemy oraz jak odczuwamy otaczającą nas rzeczywistość.

Aktorzy, którzy przez dłuższy czas ukrywali depresję! 1

Cierpiący na depresję skarżą się, że choroba utrudnia normalne funkcjonowanie oraz utrudnia odczuwanie jakichkolwiek innych emocji niż smutek, niechęć, rozdrażnienie czy rozczarowanie. Coraz częściej do tej choroby przyznają się gwiazdy i popularni aktorzy, którzy mają problem z emocjami i właściwą oceną otaczającego je świata. Kto z popularnych aktorów znalazł się na naszej liście?

Kliknij dalej i dowiedz się więcej o poważnych dolegliwościach popularnych osób!

1. Owen Wilson (48)

Amerykański aktor znany m.in z filmów takich jak “Polowanie na druhny”, “Stażyści” oraz “Marley i Ja” otwarcie opowiedział o swojej chorobie oraz nieudanej próbie odebrania sobie życia, która miała miejsce w 2007 roku. Aktor targnął się na życie w swoim domu w Santa Monica, a głównym powodem depresji było uzależnienie aktora od narkotyków. Jeden ze znajomych aktora przyznał, że choć potrafi rozbawić publiczność, to nosi w sobie demony, które od pewnego czasu odbijają się na jego psychice.

1. Owen Wilson (48)

2. Sarah Silverman (46)

Sarah Silverman znana widzom m.in. z filmu “Szkoła Rocka” dorastała wraz z siostrami w Bedford w stanie Massachusetts. Od czasów szkoły średniej zmagała się z depresją, która zdecydowanie nie ułatwiła jej dorastania. W momencie, gdy bliska jej osoba zmarła, Sarah kompletnie się załamała. Śmierć bliskiej osoby przytłoczyła ją na tyle, że czuła się bezsilna, bezwartościowa i nikomu niepotrzebna.

Przejdź na następną stronę i sprawdź, kto jeszcze ukrywał depresję!

2. Sarah Silverman (46)

3. Conan O'Brien (54)

W 2010 roku aktor, komik i scenarzysta programów rozrywkowych utracił możliwość prowadzenia swojego programu “The Tonight Show”. Właśnie wtedy zdał sobie sprawę, że życie zaczyna go przerastać i pojawia się u niego depresja. Jeszcze w tym samym roku odbył tournee po całym kraju, gdy jednak wrócił do domu, smutek i depresja dały o sobie znać. Dopiero jego żona i specjaliści byli w stanie pomóc mu pozbyć się problemów.

3. Conan O'Brien (54)

4. Robin Williams (63)

Jeden z najbardziej popularnych aktorów i komików, który zdobył uznanie widzów na całym świecie rolą w telewizyjnym serialu komediowym "Happy Days" oraz filmie z 1993 roku zatytułowanego “Pani Doubtfire”. Niestety, uwielbiany przez tysiące fanów aktor targnął się na życie 11 sierpnia 2014 roku. Jak się okazało, cierpiał on na głęboką depresję, połączoną z chorobą alkoholową oraz uzależnieniem od narkotyków.

Kliknij dalej i sprawdź, kto jeszcze zmagał się z depresją

4. Robin Williams (63)

5. Jim Carrey (55)

Kolejną gwiazdą Hollywood, która przyznała się do życia z depresją jest Jim Carrey, który opowiedział o swoim problemie w 2004 roku. Chociaż początkowo potrzebował narkotyków, aby poprawić swój nastrój, to później zaczął odczuwać negatywne skutki uzależnienia. Obecnie, coraz więcej kontrowersyjnych faktów zaczyna wychodzić na światło dzienne.

5. Jim Carrey (55)

6. Woody Allen (81)

Uznany reżyser i ekscentryczny aktor komediowy walczy z depresją od prawie 30 lat! Woody Allen przez 30 lat zdążył skorzystać z pomocy kilkunastu lekarzy specjalistów, jednak po ślubie z ostatnią żoną postanowił zakończyć terapię. Mimo wielkich sukcesów zawodowych, znany reżyser wciąż boryka się z uporczywą chorobą, która zdecydowanie nie ułatwia mu pracy.

Źródło: Starstock / Giphy

Jak widać nawet znane gwiazdy mają problemy z depresją. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

6. Woody Allen (81)
1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

9 trików, które mogą uratować życie!