O co kamanGwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-09-26
0 Komentarz

9 najbystrzejszych gwiazd Hollywood

Nim stali się znani, mieli inne plany na życie. Nim Natalie Portman rozpoczęła swoją karierę w Hollywood, ukończyła studia na Harvardzie i z wykształcenia jest psychologiem. Nim John Legend został artystą nagrodzonym Grammy, pracował w firmie konsultingowej. Zebraliśmy 9 najbardziej utytułowanych, pod względem naukowych, hollywoodzkich gwiazd.

Emma Watson
Aktorka znana głównie z roli Hermiony podczas kręcenia “Harrego Pottera” podjęła studia na Uniwersytecie Brown. W maju 2014 roku zakończyła nauczanie broniąc tytułu licencjata z literatury angielskiej. Wcześniej rozpoczęła studia na Uniwersytecie w Oxfordzie, lecz w 2011 roku musiała zawiesić je na rok ze względu na udział w filmie. W tym samym roku Emma Watson została mianowana ambasadorem dobrej woli przy ONZ. Chcesz poznać innych wykształconych aktorów? Przejdź na następną stronę.

Cindy Crawford
W 1984 roku Cindy będąc absolwentką liceum podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją modelingową. Zarobione pieniądze wykorzystała, aby opłacić czesne na Uniwersytecie Northwestern, gdzie studiowała inżynierię chemiczną. Wkrótce zrezygnowała ze studiów na rzecz kariery w modelingu. Już w 1985 roku pojawiła się na stronach magazynu Vogue i stała się jedną z najbardziej oryginalnych modelek wszech czasów.

John Legend
Pełen humoru artysta otrzymał stypendia na Uniwersytecie Georgetown i na Harvardzie, lecz porzucił je, aby udać się na Uniwersytet w Pensylwanii, gdzie mógł studiować literaturę angielską koncentrując się głównie na literaturze afro-amerykańskiej. Studia ukończył w tytułem magistra. Na studiach John przewodniczył grupie wokalnej Counterparts. Nim stał się znanym muzykiem, Legend pracował w Boston Consulting Group, w jednej z najbardziej prestiżowych firm konsultingowych na świecie. Poznaj innych znanych aktorów z tytułem naukowym. Przejdź na następną stronę.

John Krasinski
John rozpoczął studia na Kostaryce, gdzie uczył angielskiego. Następnie przeniósł się na Uniwersytet Brown. Jego ulubionymi zajęciami było zarządzanie organizacjami przemysłowymi i organizacjami non-profit oraz wstępny kurs biologii. Nim stał się popularny, John odbył praktyki przy talk-show “Late Night with Conan O’Brien”.

Natalie Portman
Natalie posiada stopień licencjata, który zdobyła na Uniwersytecie Harvarda. Następnie podjęła studia podyplomowe na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Dla swojej anonimowości posługiwała się w nim nazwiskiem Herschlag, lecz jej profesorowie szybko zauważyli, że jest wyjątkową studentką. Natalie mówi biegle w sześciu językach i jej prace zostały dwukrotnie publikowane w pismach naukowych. Więcej ciekawych informacji znajdziesz na następnej stronie.

Lisa Kudrow
Lisa Kudrow ukończyła studia biologiczne w Vassar College. Wkrótce rozpoczęła pracę z ojcem - znanym na całym świecie specjalistą ds. bóli głowy. Wraz z nim prowadziła badania dotyczące typów bólów głowy. Wkrótce porzuciła badania na rzecz kariery filmowej. Jej wielkim sukcesem jest rola Phoebe w serialu “Przyjaciele”. Później współtworzyła serial komediowy “Wielki powrót” produkcji HBO.

+

David Duchovny
Aktor najbardziej znany z serialu “Archiwum X” i “Californication” ukończył Uniwersytet Princeton z tytułem magistra z literatury angielskiej. Rozpoczął studia doktorskie na Uniwersytecie Yale. W 1987 roku zagrał w reklamie piwa. Spodobał się na tyle, że wkrótce posypały się liczne zaproszenia na przesłuchania. David porzucił studia doktorskie i rozpoczął karierę aktorską. Zobacz, który z aktorów posiada tytuł doktora. Przejdź na następną stronę.

Edward Norton
Ten dwukrotnie nominowany do Oscara aktor studiował astronomię i filologię japońską. Na Uniwersytecie Yale studiował historię, którą ukończył z tytułem magistra. Po studiach Edward przeniósł się do Osaki, gdzie pracował w Enterprise Foundation, którą założył jego dziadek. Pracował tam jako analityk przedsiębiorstw organizacji pozarządowej. Edward mówi biegle po japońsku, trenował Aikido i sztuki walki.

Mayim Bialik
Mayim znana jest szerszej publiczności z serialu “Teoria Wielkiego Podrywu”, gdzie gra neurobiologa. W rzeczywistości Mayim posiada tytuł doktora właśnie w tej dziedzinie. Studia doktorskie ukończyła w 2007 roku, a jej praca doktorska skupiała badania nad zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi u młodzieży z zespołem Pradera-Williego. Prócz tytułu doktora posiada także tytuł magistra z judaistyki i z języka hebrajskiego.
Żródło: theinsider.com / Twitter

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!