PoradyRodzinaTesty

Opublikowane 2017-06-02
13 Komentarz

8 sygnałów, że twój partner cię zdradza

W każdym związku pojawiają się chwile słabości, które zmuszają do zastanowienia się nad jego przyszłością. Najczęściej zadawanymi pytaniami są: czy jest to odpowiednia osoba i czy aby na pewno ukochana osoba nas nie oszukuje? Czy z zachowania partnera można dowiedzieć się czy nas zdradza? Z nietypowych gestów i zachowania innego niż zazwyczaj można wyróżnić kilka oznak zdrady. Poznaj je wszystkie! Oto 9 przykładów zachowań, które wskazują, że mężczyzna mógł dopuścić się zdrady.

1. Bardziej dba o swój wygląd

1. Bardziej dba o swój wygląd

Gdy zauważysz, że Twój partner zaczyna nieoczekiwanie bardziej dbać o swój wygląd, powinno włączyć Ci się światełko ostrzegawcze. Zazwyczaj na początku relacji bardziej zwracamy uwagę na swój wygląd. Dbamy o ciało, garderobę i kupujemy nowe perfumy. Z czasem sytuacja się stabilizuje i nie przywiązujemy większej uwagi do wyglądu. Czujnie obserwuj czy Twój partner nie poświęca więcej czasu na pielęgnację własnego wyglądu.

2. Kłótnie i oskarżenia

2. Kłótnie i oskarżenia

Kłótnie to częste zjawisko w każdym związku. Gdy partner zdradza nie ma możliwości porozumienia się z nim. Żadne argumenty i spokojna rozmowa nie przekonują go, często wybucha gniewem i ciągle ma pretensje. Kiedy partner oszukuje, wierzy, że inni też to robią i dlatego oskarża drugą osobę. Gdy dochodzi do konfliktu wszystkie winy stara się zrzucić na drugą stronę. Grozi rozpadem związku, ponieważ nie chce czuć się winny.

2. Kłótnie i oskarżenia 1

3. Zwiększone wydatki

Znalazłaś rachunek z drogiej restauracji, a suma na wspólnym koncie znacznie się zmniejszyła? To może być dla Ciebie wskazówka. Zapytaj partnera o jego zwiększone wydatki, podejrzane wymówki powinny zwiększyć twoją czujność. Nie wierz w wymówki, że to wypady z kolegami czy biznesowe obiad, szczerze porozmawiaj z partnerem.

3. Zwiększone wydatki

4. Rezygnuje z seksu

Kiedy partner nie ma ochoty na seks oznacza to, że znajduje zaspokojenie Swoich potrzeb gdzieś indziej. Innym sygnałem, który powinien wzbudzić Twoje zaniepokojenie są nowe pozycje podczas stosunku. Bez wątpliwości nie nauczył się ich z dnia na dzień, lecz z doświadczeń z inną kobietą. Inną wskazówką mogą być choroby przenoszone drogą płciową. Jeśli sypiasz z jednym partnerem i nagle zachorujesz na jedną z nich, wówczas konieczna jest poważna rozmowa z partnerem.

4. Rezygnuje z seksu

5. Oddala się

Jeśli partner odsuwa się od Ciebie, nie chce spędzać czasu z Tobą, zostaje dłużej w pracy lub częściej wyjeżdża w celach służbowych, powinno to przykuć Twoją uwagę. Partner dystansuje się od Ciebie i spędza więcej czasu z nową miłością. Twoją uwagę powinien zwrócić szczególnie fakt, gdy partner staje się nieosiągalny, na przykład nie odbiera telefonów, gdy zostaje dłużej w pracy bądź nie odpisuje na smsy.

5. Oddala się

6. Dba o prywatność

Do tej pory dzieliliście ze sobą większość spraw. Nagle Twój mężczyzna zaczął wychodzić do innego pomieszczenia, aby odebrać telefon, wyłącza komputer i telefon, często zmienia hasła do kont, czyści historię przeglądanych stron...To sygnał, który powinien dać Ci do myślenia. Często partnerzy zapisują numer telefonu kochanki pod innymi niepozornymi nazwami.

6. Dba o prywatność

7. Zapach na ubraniu

Kiedy za Twoim partnerem unosi się zapach innych perfum, a na koszuli znalazłaś ślady szminki to dla Ciebie wyraźny sygnał. Częste branie prysznica nawet po krótkim wyjściu z domu również powinno Cię zaniepokoić. W ten sposób Twój partner może chcieć zatrzeć ślady spotkań z inną kobietą. Nie czekaj i odważ się na spokojną oraz szczerą rozmowę. Jeśli będzie się wykręcał to jest znak, że nie jest z Tobą do końca szczery.

7. Zapach na ubraniu

8. Obdarowuje prezentami

Inne zachowanie, które powinno wzbudzić Twój niepokój to obdarowywanie prezentami bez okazji. Partner stara się uszczęśliwić Cię w każdy możliwy sposób. Właśnie tak próbuje uśpić Twoją czujność. Wie, że robi źle i stara Ci się zrekompensować krzywdy. Zazwyczaj takie zachowanie oznacza niewierność.
Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nas na Facebooku.
Źródło: pixabay

8. Obdarowuje prezentami
9
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

9 oczywistych oznak, że mężczyzna zdradza swoją partnerkę
Mateusz Fajter
Mateusz Fajter 12.06.2017, 05:13
Patrząc na Twój poziom inteligencji Też zostaniesz sama :)
Dominik Stolarczyk
Dominik Stolarczyk 12.06.2017, 05:13
Zgaduje że dziewczyna to pisała :v
Alicja Bukowska
Alicja Bukowska 12.06.2017, 05:13
Mateusz Mueller wszystko jasne
Bartek Piskozub
Bartek Piskozub 12.06.2017, 05:13
Kasia Januszewska xd
Kasia Januszewska
Kasia Januszewska 12.06.2017, 05:13
Hmm.... Kacper tak chyba nierobi
Kasia Januszewska
Kasia Januszewska 12.06.2017, 05:13
Hmm.... Kacper tak chyba nierobi
Renata Przybysz
Renata Przybysz 11.06.2017, 05:13
Ty mnie ciagle zdradzasz jak sie kłócimy kocham cię
Jacek Skibowski
Jacek Skibowski 11.06.2017, 05:13
>większe wydatki >daje prezenty ...
Patryk Wenc
Patryk Wenc 11.06.2017, 05:13
Daje dziewczynie prezenty to znaczy ze ją zdradzam Pozdrwiam autora bo ewidentnie jest pierdolniety
Amelia Wróblewska
Amelia Wróblewska 11.06.2017, 05:13
kiss you... Jeśli to przeczytałeś ktoś za 30min. napisze do ciebie właśnie te słowa jeśli nie wkleisz tego do 10 komentarz w ciągu 10 min. zostaniesz wiecznie sam. Naprawdę to działa Ola Kamińska nie zrobiła tego w wieku 10 lat i ma teraz 23lata i jest cały czas sama a Julia Małecka wkleiła to do 10 komentarzy i teraz jest już po ślub
Mateusz Fajter
Mateusz Fajter 12.06.2017, 05:13
Patrząc na Twój poziom inteligencji Też zostaniesz sama :)
Maja Jankowska
Maja Jankowska 11.06.2017, 05:13
Denis Lichodziejewski
Kacper Olan
Kacper Olan 11.06.2017, 05:13
Zuzanna Ślusarczyk JA CIE ZDRADZAM XDD
Julia Wiśniewska
Julia Wiśniewska 11.06.2017, 05:13
Jeżeli mały palec u lewej dłoni twojego partnera ugina sie pod kątem 47° gdy pije rano kawę, wiedz że coś się dzieje! Nie ryzykuj! Wyrzuć jego ubrania i rzevzy osobiste przez okno!
Agata Anna Diana Wolska
Agata Anna Diana Wolska 10.06.2017, 05:13
Weronika Olszewska Ty tam ogaladaj