NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-09-25
6 Komentarz

7 rzeczy, które mężczyźni zauważają podczas pierwszego spotkania z kobietą

Każdego ranka większość kobiet poświęca minimum pół godziny na ułożenie włosów i zrobienie makijażu. Jest to całkowicie normalne, gdyż każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej w oczach innych. Innym powodem, dla którego kobiety poświęcają wolny czas na perfekcyjny makijaż są mężczyźni. Panie chcą się podobać płci przeciwnej, lecz czasami na siłę podkreślają swoją urodę na niekorzyść. Na co tak naprawdę zwracają uwagę mężczyźni?

1. Włosy

1. Włosy

Pierwszą rzeczą na jaką zwracają uwagę mężczyźni są włosy. Zdrowe i piękne włosy są oznaką tego, że kobieta dba o swój wygląd. Co więcej, większość ludzi uważa, że zdrowe i błyszczące włosy są oznaką elegancji. Oprócz tego, mężczyźni zwracają uwagę na naturalne włosy. Nie lubią, gdy kobiety przesadnie ingerują w wygląd swoich włosów.

Kliknij dalej i sprawdź, na co jeszcze zwracają uwagę mężczyźni!

1. Włosy 1

2. Figura

Jak wiadomo, mężczyźni zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny kobiet, a w szczególności na figurę. Prawdopodobnie wiecie, że wielu mężczyzn preferuje kobiety o naturalnych i pełnych kształtach. Niestety, wciąż wiele kobiet wątpi w swój piękny wygląd i stara się na siłę upodobnić do sławnych gwiazd i modelek. Najlepszym rozwiązaniem jest utrzymaniem zdrowej diety oraz wagi pasującej do całego ciała. Dlatego też, warto się zdrowo odżywiać i regularnie ćwiczyć, aby zachować piękne i jędrne ciało.

2. Figura

3. Klatka piersiowa

Kobiety uważają, że pierwszą rzeczą na jaką patrzą mężczyźni jest klatka piersiowa. Prawda jest taka, że panowie nie są na tyle płytcy, jak się powszechnie wydaje. Liczne badania wykazały, że panowie najpierw zauważają piękny uśmiech i urocze spojrzenie, a dopiero później spoglądają na ciało kobiety. Piersi uważane są za oznakę młodości i płodności, dlatego też mężczyźni zwracają uwagę na tę część ciała. Jednak gusta są różne i nie warto przejmować się opinią innych.

Co jeszcze podoba się mężczyznom? Sprawdź!

3. Klatka piersiowa

4. Naturalne piękno

Mężczyźni z łatwością zauważą jeśli wygląd kobiety jest nienaturalny. Przedłużane włosy, doklejane rzęsy i tipsy na paznokciach są dla większości mężczyzn oznaką próżności. Choć sztuczne rzęsy mogą przyciągać spojrzenia, nie są uznawane przez mężczyzn za najbardziej atrakcyjne. Dlatego też, warto nauczyć się ukrywać swoje niedoskonałości i jednocześnie pokazywać naturalne piękno, bez zbędnych dodatków.

4. Naturalne piękno

5. Skóra

Większość mężczyzn również zwraca uwagę na wygląd skóry kobiety. Większość mężczyzn uważa, że kobieta o pięknej i błyszczącej skórze jest o wiele bardziej atrakcyjna. Dlatego też, regularne oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie jest najlepszym sposobem, aby zadbać o zdrowy wygląd skóry. Pamiętaj, aby nigdy nie zasypiać z makijażem, gdyż może to spowodować podrażnienia i zaczerwienienia skóry.

Jaki styl i charakter lubią panowie? Kliknij dalej i dowiedz się, jak zwrócić na siebie uwagę!

5. Skóra

6. Ubiór

Ostatnie badania wykazały, że większość mężczyzn tak naprawdę nie lubi, gdy kobieta odsłania zbyt dużo ciała. Panowie o wiele częściej zwracają uwagę na ładnie ubrane kobiety, które swoim wyglądem starają się pobudzić ich wyobraźnie. W końcu nie problem ubrać krótką spódniczkę i bluzkę bez pleców, która odsłoni ciało. Mając odpowiednie wyczucie stylu można ubrać się stylowo i z klasą, a jednocześnie zmusić mężczyzn do spoglądania w naszym kierunku.

6. Ubiór

7. Charyzma

Charyzmatyczne kobiety są wyjątkowo dobrze postrzegane przez mężczyzn. Powodem tego jest wyjątkowy dar do wpływania na decyzje innych osób oraz wrodzony talent do przekonywania ich do swoich racji. Dlatego też, mężczyźni są zauroczeni kobietami, które biorą sprawy w swoje ręce i potrafią podejmować trudne, życiowe decyzje.

Źródło: StarStock

Na co jeszcze zwracają uwagę mężczyźni? Podziel się swoją opinią w komentarzu i udostępnij artykuł na Facebooku!

7. Charyzma
23
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!
Weronika Czaja
Weronika Czaja 03.10.2017, 05:13
myślicie że mnie to obchodzi co faceci o mnie myślą?
Silwia Sinko
Silwia Sinko 03.10.2017, 05:13
jestem poprostu soba
Malgorzata Niedbala
Malgorzata Niedbala 02.10.2017, 05:13
Sporo kobiet powinno to przeczytac, bo mimo ladnej urody I zgrabnej figury, nie wiedziec czemu zmieniaja sie w plastikowe, dosztukowane lale...a szkoda..
Iwona Lisowska Fotografia
Iwona Lisowska Fotografia 02.10.2017, 05:13
Niektóre się odchudzają, ale brak tłuszczu wcale nie oznacza atrakcyjnej figury, zwłaszcza gdy głowa jest nieproporcjonalnie duża do reszty ciała. No i gdy wyraz twarzy odpycha.
Iwona Napierała
Iwona Napierała 30.09.2017, 05:13
Serio?
Emilka Twardawa
Emilka Twardawa 29.09.2017, 05:13
Wiktoria Frankiewicz coś dla cb ;)