Niewiarygodne

Opublikowane 2017-09-25
24 Komentarz

W jaki sposób poszczególne znaki zodiaku okazują miłość?

Badania przeprowadzone 4 lata temu na Uniwersytecie w Chicago potwierdziły, że mężczyźni znacznie częściej wyznają miłość, niż kobiety! Wiele osób wierzy, że znak zodiaku ma wpływ na intensywność uczucia oraz na to, w jaki sposób postrzegamy drugą osobę. Wnikliwa analiza wyników badań udowodniła, że uczucia wyznają najczęściej mężczyźni, którzy są wierni, potrafią doceniać swoje partnerki i nie boją się silnych uczuć. Ponadto, kobiety postrzegają taki typ mężczyzn jako bardziej atrakcyjny. Jednak, czy znak zodiaku faktyczne ma aż tak duże znaczenie? Sprawdź koniecznie!

Baran

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Barana znani są z wyjątkowego podejścia do okazywania uczuć drugiej osobie. Potrafią wyjątkowo szybko się zakochać, jednocześnie poświęcając cały swój wolny czas wybrance swojego serca. Zodiakalne Barany uwielbiają spędzać wieczory sam na sam ze swoją drugą połówką, którą darzą wyjątkowym uczuciem. Przez to, że dość szybko się zakochują, bardzo wcześnie wyznają miłość drugiej osobie.

Kliknij dalej i sprawdź jak szybko zakochują się pozostałe znaki zodiaku!

Baran 1

Byk

Gdy zodiakalny Byk zakochuje się w kobiecie, cały świat przestaje istnieć. Uczucia zodiakalnych Byków są tak intensywne, że nie sposób ich porównać. Mężczyźni spod tego znaku są całkowicie oddani swoim partnerkom oraz są im bezgranicznie wierni. Jednak, aby usłyszeć konkretną deklarację z ust zodiakalnego Byka trzeba chwile poczekać. Kobiety są wyjątkowo nieufne, nie potrafią jasno sprecyzować swoich uczuć.

Bliźnięta

Osoby urodzone o tej porze roku postrzegane są jako osoby towarzyskie, pragnące atencji drugiego człowieka. W związku nie uznają kompromisów, potrafią całkowicie zdominować drugą osobę, dzięki czemu nie muszą obawiać się zdrady. Swoje uczucia ujawniają dopiero wtedy, gdy są pewni intencji drugiej strony, boją się rozczarowania i zawodu.

Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

Bliźnięta

Rak

Raki od zawsze wyróżniały się z powodu braku zaufania do drugiej osoby. Nawet w stałym związku mają problem, aby w stu procentach zaufać swojemu partnerowi. Wolą mieć wszystko pod kontrolą, a słowa “Kocham Cię” zostawiają tylko i wyłącznie dla s[recjalnych osób. Usłyszeć takie słowa z ust zodiakalnego Raka jest czymś zdecydowanie wyjątkowym.

Lew

Kiedy zodiakalny Lew usłyszy słowa “Kocham Cię”, to czuje się tak, jakby ktoś dzielił się połową swojego serca. Oczywiście Lew doceni okazane mu zaufanie, jednak usłyszenie takiej deklaracji z jego ust wymaga czasu i poświęcenia. Zodiakalne Lwy mają rozbuchane ego i bardzo trudno okazują uczucia drugiej osobie.

Czy zodiakalne Panny i Wagi kochają tak samo mocno? Sprawdź koniecznie!

Lew

Panna

Panny są jednym z najbardziej szczerych znaków zodiaku. Nie lubią okłamywać drugiej osoby, a jednocześnie potrafią być bardzo szczere i lojalne. Dzięki swojemu poczuciu humoru umieją sprawić, że druga osoba nigdy się nie nudzi. Oprócz tego, chętnie zarażają swoim optymizmem partnerów oraz dzielą wspólne pasje. Potrafią się zaangażować w związek, a słowa “Kocham Cię” nie stanowią dla nich żadnego problemu.

Waga

Niezależnie od tego jakie problemy pojawiają się na drodze zodiakalnej Wagi, są one urodzonymi optymistami. Zawsze starają się być fair wobec swojej drugiej połówki, potrafią przyznać się do błędu i ponieść konsekwencje. W okazywaniu uczuć starają się być ostrożni, jednak bardzo szybko się zakochują. Jedyne czego im potrzeba w związku, to świadomość tego, że druga osoba kocha równie mocno.

Przejdź na następną stronę, aby dowiedzieć się o uczuciach Skorpiona i Strzelca!

Waga

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona mają podobne podejście do miłości co Raki. Oprócz tego, zodiakalne Skorpiony są bardzo nieśmiałe i zdecydowanie wolą odepchnąć drugą osobę, niż zaangażować się w poważny związek. Strach przed uczuciami bierze się z tego, że Skorpiony boją się rozczarowania. W momencie, gdy czują coś do drugiej osoby, wolą poczekać, niż przykro się rozczarować.

Skorpion

Strzelec

Zodiakalny Strzelec kieruje się swoimi własnymi zasadami. Zależy im na poważnym związku, jednak o wiele bardziej zależy im na wolności i swobodzie. Obawiają się, że poważny związek może zakończyć się wielkim rozczarowaniem i konfliktem. Dlatego też, przy wyborze partnera lub partnerki nie kierują się emocjami.

Kliknij dalej i dowiedz się więcej!

Strzelec

Koziorożec

Kiedy Koziorożec mówi “Kocham Cię” oznacza to, że chce wyrazić jak ważną osobą dla niego jesteś. Zodiakalne Koziorożce nie rzucają słów na wiatr, doceniają poświęcenie drugiej osoby oraz starają się być fair. Do związku podchodzą bardzo poważnie, chętnie wychodzą z inicjatywą, a ponadto próbują być romantyczni. Dla osoby, którą kochają, są w stanie zrobić wszystko.

Wodnik

Osoby spod tego znaku charakteryzują się wyjątkowym niezdecydowaniem. Potrafią zakochać się w drugiej osobie, jednocześnie mając w głowie swojego poprzedniego partnera. Nie są stałe w uczuciach, jednak potrafią odwzajemniać miłość drugiej połówki. Oprócz tego, Wodniki zdecydowanie za szybko ufają ludziom, których jeszcze dobrze nie znają.

Wodnik

Ryby

Zodiakalne Ryby potrafią być bardzo wrażliwe. Okazują uczucia w specyficzny sposób, który niekiedy może się okazać trudny do zrozumienia. Rzadko kiedy potrafią pierwsze powiedzieć “Kocham Cię”, zdecydowanie bardziej wolą poczekać na krok z drugiej strony. Oprócz tego, są to osoby bardzo wrażliwe, które łatwo zranić.

Źródło: Starstock / Giphy

Czy zgadzasz się, że niektóre osoby spod poszczególnych znaków zodiaku mają problem z okazywaniem miłości? Jeśli tak wyraź swoją opinię w komentarzu, a artykuł udostępnij znajomym na Facebooku!

Ryby
99
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...
Monika Nowicka
Monika Nowicka 09.12.2017, 06:14
Ni chu...... A!!!!!
Anna Wójcik
Anna Wójcik 08.12.2017, 06:15
Monia sama prawda ;) o bykach, rakach, lwach ;)
Barbara Kwiecień
Barbara Kwiecień 06.12.2017, 06:14
Zgadzam się,ze znaki zodiaku maja na to wplyw
Agnieszka Czaplicka
Agnieszka Czaplicka 06.12.2017, 06:14
U mnie wszystko się zgadza
Rebekka Kabat
Rebekka Kabat 06.12.2017, 06:14
Większość się zgadza..
Marian Jersak
Marian Jersak 06.12.2017, 06:14
Nic dodac nic ujac. Tacy sa faceci z pod zodjakalnego znaku Barana...!
Mirek Paterkiewicz
Mirek Paterkiewicz 05.12.2017, 06:14
U mnie też mój znak to byk
Wiktoria Borys
Wiktoria Borys 04.12.2017, 06:13
Daniel poczytaj sobie
Igor Kondratów
Igor Kondratów 04.12.2017, 06:13
A w jaki sposób osoby spod znaku dinozaura okazują miłość?
Alicja Stanisławska
Alicja Stanisławska 03.12.2017, 06:13
Oj tak ,zgadza się
Piotr Bzdawka
Piotr Bzdawka 03.12.2017, 06:13
Barany to skurwysyny haha
Patrycja Gołębiewska
Patrycja Gołębiewska 03.12.2017, 06:13
Jestem waga....zgadzam się w 100 procentach
Asia Burzyńska
Asia Burzyńska 02.12.2017, 06:13
U mnie się zgadza w 100 %
Maria Głogulska Woźnicka
Maria Głogulska Woźnicka 02.12.2017, 06:13
Koziorożec też mi się zgadza .
Jolanta Elżbieta
Jolanta Elżbieta 04.10.2017, 05:13
koziorozec,ryby i rak wypisz wymaluj.Prawda
Luiza Fernandez Cruz
Luiza Fernandez Cruz 03.10.2017, 05:13
Karolina Gruszko może sie czegoś dowiesz XDDDDDDD
Kinga Runowska
Kinga Runowska 03.10.2017, 05:13
Coś w tym jest. ..
Zuza Wiertlewska
Zuza Wiertlewska 03.10.2017, 05:13
Opis Wodnika do mnie nie pasuje ;//
Małgosia Jackowska
Małgosia Jackowska 02.10.2017, 05:13
Jeśli chodzi o mój znak panna to pasuje wszystko
Kaz Kul
Kaz Kul 01.10.2017, 05:13
Ale kit. Niebo które obecnie widzicie i to co się na nim dzieje to widok sprzed set a nawet tysiąca lat. Gwiazdozbiory powstały po to aby wiedzieć w którym kierunku się poruszać, kiedyś nie było GPS-ów, obecnie gdyby siadły satelity lub była wojna i zniszczone zostały satelity to już widzę obecną znajomość co niektórych a nawet wielu ludzi za zerową, w środku lasu jeszcze w nocy i umieraj, bo nie wiesz co robić.