NiewiarygodneGwiazdy

Opublikowane 2017-09-22
4 Komentarz

Czy Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez?

Cristiano Ronaldo, a tak właściwie Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, portugalski piłkarz urodzony 5 lutego 1985 roku. Portugalski piłkarz, napastnik Realu Madryt uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na całym świecie, a jego debiut nastąpił w 2003 roku, gdy piłkarz miał zaledwie 18 lat. Obok Lionela Messiego, Ronaldo uważany jest za jednego z decydujących graczy, który podczas meczu wyróżnia się zręcznością i szybkością.

Portugalski piłkarz doczekał się nawet własnego muzeum zlokalizowanego na Maderze, z której pochodzi. Muzeum CR7 dedykowane Cristiano Ronaldo gromadzi wszystkie jego trofea oraz przedmioty związane z osobą samego piłkarza. Ponadto, Ronaldo może się również pochwalić lotniskiem nazwanym jego imieniem, które również zlokalizowane jest na Maderze.

Przejdź na następna stronę i dowiedz się więcej o portugalskim piłkarzu!

Od pewnego czasu, Cristiano Ronaldo kojarzony jest nie tylko z Realem Madryt. Fani przystojnego piłkarza dowiedzieli się, że dziewczyna Georgina Rodriguez jest w ciąży! Przypominamy, że portugalski piłkarz jest już ojcem trójki dzieci, z tego pierwszy syn Cristiano Ronaldo Jr. ma już 7 lat. O kobiecie, która urodziła małego Cristiano wiadomo tylko tyle, że była wynajętą surogatką.

Ponadto, od 2010 do 2015 roku, portugalski piłkarz spotykał się z rosyjską modelką Iriną Shayk, która obecnie jest partnerką Bradleya Coopera. W czerwcu 2017 roku świat obiegła informacja o tym, że Cristiano Ronaldo został ojcem bliźniaków - Mateo i Evy. Podobnie jak w przypadku pierwszego dziecka, matką bliźniaków została surogatka o nieznanym imieniu.

Kliknij dalej i dowiedz się jak przebiegły zaręczyny znanego piłkarza!

Od 2016 roku znany piłkarz po raz pierwszy zaczął pokazywać się publicznie ze swoją obecną narzeczoną Georgina Rodriguez. Para pojawiła się poraz pierwszy na gali FIFA. Kilka tygodni temu na Instagramie pokazało się zdjęcie hiszpańskiej modelki z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem. Czy to oznacza, że Cristiano Ronaldo spodziewa się kolejnego potomka?

Zagraniczne media donoszą, że kochliwy piłkarz wreszcie odnalazł miłość swojego życia. Georgina Rodriguez mimo młodego wieku oraz różnicy 11 lat, po kilku miesiącach znajomości z piłkarzem zaszła w ciążę! Oprócz tego, na palcu lewej dłoni hiszpańskiej modelki pojawił się sporej wielkości pierścionek, który najprawdopodobniej jest pierścionkiem zaręczynowym wręczonym przez Cristiano!

Czy Cristiano Ronaldo przygotowuje się do ślubu z hiszpańską modelką?

Pierścionek, który podarował wybrance serca wart jest najprawdopodobniej około 170, a 227 tysięcy euro. Po opublikowaniu tajemniczych zdjęć pojawiło się coraz więcej spekulacji dotyczących zaręczyn i planowanego na 2018 rok ślubu! Cristiano ponoć, pragnął aby ceremonia zaślubin odbyła się wcześniej, jednak Rodriguez nie chce iść do ołtarza z brzuchem. Według pewnych źródeł, para otrzymała nawet błogosławieństwo od matki piłkarza, która pragnie, aby syn się wreszcie ustatkował.

Cristiano Ronaldo i jego wybranka Georgina Rodriguez powitają swoją córeczkę jesienią tego roku. Oznacza to, że piłkarz zostanie ojcem czwartego dziecka. Czas najwyższy, aby trzydziestodwuletni piłkarz założył rodzinę i pomyślał o swoich dzieciach, które zdecydowanie potrzebują matki i prawdziwej, pełnej rodziny.

Źródło: Twitter / Instagram

Czy uważasz, że Cristiano i Georgina stworzą prawdziwy dom dla czwórki dzieci? Podziel się swoją opinią w komentarzu i udostępnij artykuł na Facebooku!

3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Kontrowersje wokół śmierci 14 letniej modelki
Urszula Pasieka
Urszula Pasieka 25.09.2017, 05:13
A w nosie to mam :-) Niech robi co chce :-)
Dominik Bieniek
Dominik Bieniek 24.09.2017, 05:13
Jak masz problem to nie czytaj ;)
Dominik Sikora
Dominik Sikora 24.09.2017, 05:13
To internet, mam prawo mieć problem jeśli coś jest opublikowane ;)
Hubert Bednarczyk
Hubert Bednarczyk 24.09.2017, 05:13
jeszcze to gowno jebane jest sponsorowane