O co kamanGwiazdy

Opublikowane 2017-09-22
5 Komentarz

Aktorzy, którzy zakochali się na planie filmowym

Podobnie jak w innych miejscach pracy, wśród aktorów na planie mogą dziać się różne rzeczy. Czasami aktorzy nie współpracują czym doprowadzają reżyserów do szaleństwa. Nierzadko zdarza się, że między aktorami zaczyna iskrzyć. Jest to bardzo częste zjawisko, zwłaszcza wśród aktorów, którzy na planie są kochankami. Więc kto zakochał się podczas pracy? Ci aktorzy zakochali się na planie filmowym.

Kit Harington i Rose Leslie
Aktor Kit Harington gra Jona Snow, który zakochuje się w dziewczynie o imieniu Ygritte. Fikcyjny romans jest zakazany, co sprawia, że robi się ciekawie. Okazuje się, że romans rozkwitł poza ekranem. Kit i grająca rolę Ygritte, Rose Leslie, zostali przyłapani przez fotografów jak trzymali się za ręce. Romans aktorów potwierdził sam Kit w programie Entertainment Tonight. Chcesz wiedzieć jacy aktorzy zakochali się na planie? Przejdź na następną stronę.

Emma Stone i Andrew Garfield
Emma Stone i Andrew Garfield spotkali się na planie filmu “Niesamowity Spider Man”, gdzie Andrew wcielił się w rolę Spidermana, a Emma w postać jego dziewczyny, Gwen Stacy. Pracując razem nie zdawali sobie sprawy, że chemia która ich łączy może prowadzić do czegoś więcej. Ich związek trwał cztery lata, zanim w 2015 roku nastąpił jego rozpad. Obecnie tabloidy plotkują, że para wróciła do siebie.

Natalie Portman i Benjamin Millepied
Natalie i Benjamin spotkali się na planie filmu “Czarny Łabędź”. Podobno dla Natalie, Benjamin porzucił swoją ówczesną dziewczyną, Isabellę Boylston. Portman urodziła pierwsze dziecko, syna Alepha Portman-Millepied w czerwcu 2011 roku. Ślub pary odbył się w sierpniu 2012 roku. W lutym 2017 roku para doczekała się drugiego dziecka. Tym razem urodziła się dziewczynka, której nadano imię Amalie. Kto spotkał miłość na planie filmowym? Dowiesz się na następnej stronie.

Evanna Lynch i Robbie Jarvis
Evanna Lynch znana jest z roli Luny Lovegood w filmach “Harry Potter”. Na planie filmu w 2007 roku spotkała Robbiego Jarvisa, który odegrał rolę młodego Jamesa Pottera w części “Harry Potter i Zakon Feniksa”. Para spotykała się przez 9 lat, aż do roku 2016 kiedy to Evanna i Robbie ogłosili, że się rozstali.

Spencer Tracy i Katharine Hepburn
Spencer Tracy i Katherine Hepburn poznali się na planie filmu “Kobieta Roku” w 1942 roku. Między piękną Katherine i przystojnym Spencerem - zaiskrzyło. Romans na planie zapoczątkował związek, który trwał 25 lat, aż do śmierci Spencera w 1967 roku. Wspólnie zagrali jeszcze w dziewięciu filmach. Na następnej stronie znajdziesz więcej par aktorów, którzy połączyli się na planie.

Ryan Reynolds i Blake Lively
Ryan i Blake poznali się na planie filmu “Zielona Latarnia” w 2011 roku. Zaczęli spotykać się poza planem i tak we wrześniu 2012 roku pobrali się. W grudniu 2014 roku przyszła na świat pierwsza córka, James Reynolds. Druga córka przyszła na świat we wrześniu 2016 roku, która dostała na imię Ines Reynolds.

Ryan Gosling i Eva Mendes
Reżyser Derek Cianfrance jest dobrą swatką. Dzięki niemu na planie "Drugie oblicze" spotkali się Ryan Gosling i Eva Mendes. Chociaż nie są małżeństwem, pozostają razem i mają dwie córki, Esmeralda Amada Gosling, Amada Lee Gosling. Para bardzo dba o prywatność i bardzo rzadko pokazują się razem. Eva na czas wychowania dzieci porzuciła karierę aktorską, a Ryana możemy często podziwiać na dużym ekranie.

Jude Law i Sienna Miller
W 2004 roku Jude Law zagrał w remake filmu “Alfie” z 1966 roku, gdzie wcielił się w rolę kobieciarza. Wraz z nim na planie pojawiła się Sienna Miller. Między aktorami zaiskrzyło i w 2005 roku ogłosili zaręczyny. Niestety para rozstała się w 2011 roku. W międzyczasie Sienna została przyłapana na zdradzie z Danielem Craigiem. Natomiast Jude zdradził Siennę z młodą i piękną nianią jego dzieci z poprzedniego związku.
Żródło: thisisinsider.com / cheatsheet.com / Twitter / Giphy

Podoba Ci się nasz artykuł? Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku!

3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!
Klaudia Ćwik
Klaudia Ćwik 03.10.2017, 05:13
Andrew Garfield grał Supermana w "Niesamowity Spider-Man"? Da fak?
Olga Pikuła
Olga Pikuła 01.10.2017, 05:13
Klaudia, kiedyś cię tu zobaczę, okej? PS. Jared i Gen też mieli taką sytuację
Marcin Kwaśniak
Marcin Kwaśniak 30.09.2017, 05:13
A o polskich nie napiszecie? Tak z głowy: Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, ostatnio Olga Bołądź i Sebastian Fabijański. Trzeba aż zza Oceanu importować? :)
Szymon Śledź
Szymon Śledź 29.09.2017, 05:13
Jon nie John błagam was
Patryk Gawroński
Patryk Gawroński 29.09.2017, 05:13
trzeba tego nie ogladać zeby psiać John
Patryk Gawroński
Patryk Gawroński 29.09.2017, 05:13
trzeba tego nie ogladać zeby psiać John