NiewiarygodneGwiazdy

Opublikowane 2017-09-22
0 Komentarz

Aktorzy “50 twarzy Greya” mają własne sposoby, aby nagrać pikantne sceny!

Uważany jest za jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich kilku lat, bije rekordy popularności na całym świecie! E.L. James brytyjska pisarka, autorka powieści “50 twarzy Greya”, która w bardzo krótkim czasie stała się bestsellerem. Książki E.L. James pokochały miliony kobiet na całym świecie, nic więc dziwnego, że producenci postanowili nagrać film opowiadający o życiu bogatego biznesmena i studentki literatury.

Do tej pory pojawiły się dwie pierwsze części filmu zatytułowane “50 twarzy Greya” oraz “Ciemniejsza strona Greya”. W obu częściach filmu mogliśmy podziwiać świetną grę głównych aktorów Jamiego Dornana i Dakoty Johnson, którzy wcielili się w rolę Christiana Greya i Anastasii Steele. Jak się jednak okazuje, praca na planie filmowym “Greya” nie jest prosta. Aktorzy musieli pozbyć się wstydu oraz nauczyć odgrywać erotyczne sceny, tak jak to było opisane w książce.

Kliknij dalej i sprawdź, jak wyglądała praca na planie “50 twarzy Greya”

Odkrywamy tajemnice!

Aby stawić czoła wizji reżysera pierwszej części Sama Taylora-Johnsona, aktorzy musieli pracować nad swoimi relacjami. Widz podczas oglądania nie zwraca uwagi na czynniki takie jak wstyd czy brak pewności siebie. Dotyczy to szczególnie nagrywania erotycznych scen, podczas których aktorzy byli zupełnie nadzy. Aktorzy musieli odegrać swoje role w taki sposób, aby widzowie zobaczyli, że między nimi jest faktycznie chemia!

W rzeczywistości, moment w którym związek Any i Christiana stawał się coraz bardziej intensywny, aktorzy mieli problem z odegraniem niektórych scen. Dotyczy to między innymi scen kręconych w Czerwonym Pokoju. Podobno, Dakota Johnson po raz pierwszy ujrzała Czerwony Pokój podczas kręcenia sceny, w której Christian pokazuje Anie jak wyglądają jego upodobania względem kobiet i czego od nich wymaga.

Z jakimi innymi wyzwaniami musieli zmierzyć się aktorzy?

Whiskey i mięta

Jak się okazuje, najlepszym sposobem Dakoty na pozbycie się wstydu było wypijanie szklanki whiskey z dodatkiem mięty. Podczas, gdy aktorka raczyła się whiskey, Jamie Dornan znalazł swój własny sposób na rozładowanie emocji. Aktor podczas przerwy w kręceniu filmu robił kilka pompek, które pozwalały mu pozbyć się nadmiaru energii. Aktorka wyznała, że podczas sączenia swojego napoju, bacznie przyglądała się koledze, gdy prężył swoje ciało.

Czy faktycznie alkohol był tym co pomogło aktorom przezwyciężyć wstyd? Zdecydowanie tak! Niewielka ilość alkohol zdecydowanie pomogła Dakocie w momencie gdy musiała odegrać erotyczne sceny. Tym bardziej, że podczas kręcenia pierwszej części, aktorzy nie bardzo za sobą przepadali. Dlatego też, odegranie sceny, w której trzeba ukazać łączące ich uczucie było nie lada wyzwaniem.

Czy Jamie i Dakota zaprzyjaźnili się na planie “50 twarzy Greya”?

Przyjaźń

Rola w “50 twarzy Greya” wymagała od aktorów poświęcenia. Dakota i Jamie wylali litry łez i potu podczas odgrywania roli Any i Christiana. Problem polegał jednak na tym, że na początku aktorzy nie potrafili się dogadać. Początkowo, aktorzy mieli do siebie dystans, który był widoczny, gdy kręcono pierwsze sceny z filmu. Na szczęście, odrobina alkoholu, godziny spędzone wspólnie na planie i atmosfera sprawiły, że aktorzy zaczęli się dogadywać.

Udało im się zagrać przed kamerą nawet najbardziej wymagające sceny erotyczne, które wymagały zaangażowania obu osób. Luźna atmosfera na planie filmowym również była bardzo pomocna. Jak się okazuje, reżyserka pierwszej części starała się wprowadzić luźną i naturalną atmosferę, aby pomóc aktorom nagrać trudne sceny. Jamie Dornan również próbował rozładować atmosferę swoimi żartami, aby oboje mieli o wiele łatwiejsze zadanie do wykonania. Dziś, Jamie i Dakota stanowią parę przyjaciół, którzy bez problemu potrafią odegrać nawet najtrudniejszą rolę. Fani “50 twarzy z Greya” wyczekują na ekranizację trzeciej części, której premiera zapowiedziana jest na 2018 rok.

Źródło: Instagram

Również wyczekujesz z niecierpliwością na “Nowe oblicze Greya”? Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!