Gwiazdy

Opublikowane 2017-09-20
0 Komentarz

Nowa miłość Jadena Smitha! Czy syn znanego aktora ulokował swoje uczucia we właściwej osobie?

Syn jednego z najbardziej lubianych aktorów Willa Smitha staje się coraz bardziej popularny. Problem polega na tym, że Jaden z chęcią ujawnia szczegóły ze swojego życia prywatnego w portalach społecznościowych, zamiast ukrywać się przed prasą i wścibskimi paparazzi. Dzięki temu wiele cennych informacji dociera do mediów, które wykorzystują każdą wzmiankę o młodym Smithie. Coraz częściej oglądamy dzieci Smithów na okładkach popularnych magazynów czy na ekranie. Jednak czy jest coś, co Jaden Smith chciałby ukryć?

Nowa miłość Jadena Smitha! Czy syn znanego aktora ulokował swoje uczucia we właściwej osobie? 1

Połączenie chłopięcego uroku oraz trudności z dokonywaniem wyborów Jadena Smitha możemy porównać do głównego bohatera filmu “Książę Bel-Air”, który również musiał zmierzyć się z poważną decyzją. Plotki dotyczące chłopca zaczęły zalewać prasę oraz portale społecznościowe, co dodatkowo wzbudziło zainteresowanie jego aktualnym stanem emocjonalnym. Prasa podąża za nim, dokądkolwiek idzie i obserwuje każdy jego ruch.

Przejdź na następną stronę, aby dowiedzieć się więcej!

Nowa miłość Jadena Smitha! Czy syn znanego aktora ulokował swoje uczucia we właściwej osobie? 2

Jak się okazuje, nowa dziewczyna Jadena Smitha nazywa się Odessa Adlon. Para zagościła na czerwonym dywanie podczas premiery drugiego sezonu serialu “Better Things”. Obie młode gwiazdy triumfowały na czerwonym dywanie, jednak prawda jest taka, że ich związek jest o wiele bardziej zaawansowanych niż ich sława.

Nowa miłość Jadena Smitha! Czy syn znanego aktora ulokował swoje uczucia we właściwej osobie? 3

W 2016 roku internet obiegły zdjęcia Jadena całującego się z innych chłopakiem. Fani nie znali preferencji młodego Smitha, a jego zdjęcia wywołały spore poruszenie. Jak się później okazało, drugi mężczyzna na zdjęciu to raper Lil B! Od tego momentu zaczęły się różne spekulacje dotyczące preferencji Jadena Smitha. Uważano, że skandal ten uspokoi się po plotkach dotyczących związku młodego Smitha z byłą obecnie dziewczyną.

Kliknij dalej i sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o synu znanego aktora!

Sarah Snyder to imię młodej kobiety, która skradła serce Jadena po kontrowersyjnej aferze rozpętanej przez jego pocałunek z Lil B. Para była ze sobą przez większą część roku, jednak w marcu 2017 zaraz po tygodniu mody w Nowym Jorku wybuchły pogłoski o rozpadzie ich związku. Prawdopodobnie powodem zerwania były plotki o tym, że młody aktor był niewierny.

Minął zaledwie miesiąc od rozpadu związku Smitha z Snyder, kiedy to można było zobaczyć Jadena w towarzystwie Odessy podczas festiwalu Coachella. Paparazzi obecni na festiwalu nie oszczędzili dzieci gwiazd Hollywood. Był to dopiero początek ich związku, młodzi ludzie jednak wiedzieli, że ich uczucie będzie czymś poważnym.

Co jeszcze wiadomo o związku Jadena z Odessą?

Odessa Adlon jest córką Pameli Adlon grającą w “Better Things”. Ostatnimi czasy dziewczyna zagrała w serialu telewizyjnym “Nashville”. Jaden Smith niedawno potwierdził swój nowy projekt biznesowy, tak więc wychodzi na to, że młody raper i aktor będzie promował własną linię odzieżową. Oprócz tego, w wieku 19 lat zostanie właścicielem swojej pierwszej restauracji!

Wspieranie siebie nawzajem potwierdziło silne relacje łączące Jadena Smitha i Odessę Adlon. Można to było zobaczyć szczególnie podczas wspólnego wyjścia na czerwony dywan. Oboje piękni, młodzi, szczęśliwi i zakochani, ubrani w czerń udowodnili światu, że 5 miesięcy bycia razem wystarczy, aby obdarzyć się prawdziwym uczuciem. Nawet domniemane preferencje płciowe Jadena nie są w stanie zniszczyć ich relacji.

Źródło: Starstock / Twitter

Sądzisz, że uda się im stworzyć szczęśliwy związek? Podziel się swoją opinią w komentarzu i udostępnij artykuł na Facebooku!

1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!