NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-09-20
0 Komentarz

9 męskich zachowań o jakich marzą kobiety, ale wolałyby nie mówić tego wprost

Związek dwóch osób wymaga pracy i poświęceń. Jest kilka rzeczy, o których marzy każda kobieta. Jeśli partner jest w stanie zrealizować pragnienia swojej dziewczyny związek ma szansę rozwijać się idealnie. I wcale nie chodzi tu o drogie prezenty, futra i biżuterię, ale o pewną grupę męskich zachowań, o których kobiety marzą, ale wolałyby nie mówić tego wprost facetom.

Mężczyzno, wysłuchaj swojej kobiety

Mężczyzno, wysłuchaj swojej kobiety

Wielu ludzi nie urodziło się z umiejętnością słuchania, ale na szczęście można popracować nad tą umiejętnością. Męska zdolność do uważnego słuchania to jedno z największych kobiecych pragnień. Czasem dziewczyny po prostu pragną, aby partner je wysłuchał. Nie potrzebują porady czy pocieszenia. Samo wysłuchanie przez mężczyznę sprawia, że kobieta czuje się bardziej pewna siebie i zwiększa się jej poczucie własnej wartości.
Chcesz wiedzieć więcej o kobiecych pragnieniach? Przejdź na następną stronę

Mężczyzno, wysłuchaj swojej kobiety 1

Zabierz swoją dziewczynę na romantyczną randkę

Kobiety uwielbiają romantyczne randki, zwłaszcza te zainicjowane przez własnych partnerów. Twoja dziewczyna będzie zachwycona jeśli urwiesz się wcześniej z pracy, albo zmienisz codzienny harmonogram zajęć, aby spędzić z nią trochę czasu. Wspólne randki są ważne nie tylko na początku znajomości, ale również w trakcie trwania związku. Pomagają pogłębić więź między partnerami.

Zabierz swoją dziewczynę na romantyczną randkę

Mów otwarcie o swoich uczuciach

Wszyscy wiemy, że większość mężczyzn ma problem z okazywaniem uczuć, a tym bardziej z rozmawianiem o nich. Powiedz swojej partnerce, co naprawdę czujesz. Jeśli mówisz swobodnie o swoich przeżyciach Twoja dziewczyna wie, że jej ufasz i dzielisz się z nią swoim światem. Otwarte i szczere rozmowy o uczuciach potrafią scementować związek.
O czym jeszcze marzą kobiety? Dowiesz się na kolejnej stronie

Mów otwarcie o swoich uczuciach

Powiedz swojej dziewczynie komplement

Kobiety uwielbiają komplementy. Wprawiają je w dobry nastrój, zwłaszcza jeśli komplementuje je ich własny mężczyzna. Pochwal swoją partnerkę za doskonały obiad, doceń jej nową sukienkę czy fryzurę. Nie tylko wpłynie to na większe poczucie kobiecej atrakcyjności, ale również okażesz swojej dziewczynie zainteresowanie, którego ona tak potrzebuje.

Powiedz swojej dziewczynie komplement

Przygotuj dla niej niespodziankę

Niespodzianki mogą być niezwykle romantyczne i potrafią podtrzymać "iskrzenie" w związku. To nie musi być nic wielkiego czy drogiego. Możesz jej wysłać miłą wiadomość sms-em w najmniej spodziewanym momencie. Kup jej kwiaty albo drobny prezent i odwiedź ją w miejscu pracy. Twoja dziewczyna będzie zachwycona. Zazwyczaj czyny mówią więcej niż słowa.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na kolejną stronę

Przygotuj dla niej niespodziankę

Zostaw jej czasem wolną przestrzeń

Musisz uszanować fakt, że Twoja dziewczyna posiada swoje hobby, życie towarzyskie i pracę, którą lubi. Kobiety, tak jak mężczyźni, pragną rozwijać się zawodowo. Nie zmuszaj jej, aby każdą chwilę poświęcała waszemu związkowi. Daj jej przestrzeń na realizację własnych pragnień. W końcu związek powinien się opierać na akceptacji, zaufaniu i właściwej komunikacji.

Zostaw jej czasem wolną przestrzeń

Zawsze pamiętaj o jej urodzinach

Jeśli zapomnisz o urodzinach swojej partnerki spodziewaj się najgorszego.Prawdopodobnie nie chciałbyś, aby o Tobie zapomniano. Urodziny są niezwykle ważne i upewnij się, aby nigdy nie umknęły Ci z pamięci. Zaproś swoją dziewczynę na kolację, albo piknik za miastem. Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy dla Twojej dziewczyny.
Co jeszcze mężczyźni mogą zrobić dla swoich partnerek? Dowiesz się na kolejnej stronie

Zawsze pamiętaj o jej urodzinach

Zawsze stawaj po jej stronie

Wszystko, co musisz zrobić, to sprawić, aby Twoja dziewczyna wiedziała, że jest bezcenna dla swojego mężczyzny. Zawsze stawaj po jej stronie i nigdy nie narzekaj na nią w towarzystwie. Ważne jest, aby dbać o nią w każdej chwili i miejscu. Twoja partnerka będzie Ci niezwykle wdzięczna za troskę i szacunek, jaki jej okazujesz. Poczuje się bezpieczna i kochana.

Zawsze stawaj po jej stronie

Mów jej, że ją kochasz

Zdanie “Kocham Cię” powinno często padać w każdym związku. Nie zakładaj, że Twoja dziewczyna wie, że ją darzysz głębokim uczuciem. Kobiety muszą regularnie otrzymywać słowne potwierdzenie miłości od swoich partnerów. Jeśli naprawdę kochasz swoją dziewczynę nie bój się często wspominać, jak bardzo ją kochasz. Ona będzie zachwycona.
Źródło: StarStock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się z nami swoją opinią!

Mów jej, że ją kochasz
7
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną!