NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-09-15
486 Komentarz

Ciemna i jasna strona ludzi urodzonych w styczniu

Miesiąc, w którym dana osoba się rodzi wpływa na jej charakter i temperament. Wiadomo, że styczeń ma dwóch zodiakalnych patronów: Koziorożca i Wodnika, którzy determinują osobowość “styczniowych ludzi”. W ten zimowy miesiąc najczęściej przychodzą na świat osoby, które są uparte, zdecydowane, pomysłowe, wyjątkowo konsekwentne i poukładane. Styczeń podzielony został na dwie części: od 1 do 20 dnia miesiąca i od 21 do 31 dnia miesiąca.

Jasna strona (od 1 stycznia do 20 stycznia)

Jasna strona (od 1 stycznia do 20 stycznia)

Osoby urodzone pomiędzy pierwszym a dwudziestym stycznia mają wrodzoną zdolność do ciężkiej pracy. Zawsze dostają to,czego chcą. I nie mają najmniejszego problemu z realizacją swoich celów, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Posiadają niezwykłą siłę i umiejętność skupiania uwagi w każdych warunkach. Nigdy nie gubią wyznaczonej drogi.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na koleją stronę

Jasna strona (od 1 stycznia do 20 stycznia) 1

Spokój

Ci, którzy urodzili się w styczniu, będą niezwykle spokojnymi i nieśmiałymi osobami. Czasem mogą sprawiać wrażenie, że są chłodni i aroganccy, ale w rzeczywistości mają problem przed otwarciem się na innych ludzi. W relacje przyjacielskie wchodzą powoli i ostrożnie. Zazwyczaj wolą mieć wąskie grono najbliższych przyjaciół niż setki zbędnych znajomych.

Spokój

Skromność

Pomimo tego, że “styczniowe osoby” ciężko pracują na swój sukces, nigdy nie chwalą się publicznie swoimi osiągnięciami. Pozwalają, żeby to efekty pracy przemawiały za nich. Nigdy nie pokazują innym, że więcej zarabiają i nie dają nikomu odczuć swojej przewagi finansowej. Sukcesy świętują w zaciszu domowym z dala od widoku publicznego.
Jakie zalety posiadają jeszcze osoby urodzone w styczniu? Dowiesz się na kolejnej stronie

Skromność

Realista

Ludzie urodzeni w styczniu stoją obiema stopami na ziemi. Są dobrze zorganizowani, posiadają analityczny umysł i kierują się logiką. Jeśli ktoś zwróci się do nich z prośbą o pomoc zawsze chętnie udzielą dobrej rady. Z ich praktyczną naturą są zdolni rozwiązać najbardziej zawiły problem. Po rozważeniu wszystkich “za” i “przeciw” zawsze znajdą wyjście doskonałe.

Realista

Ciemna strona (od 1 stycznia do 20 stycznia)

Poza wieloma zaletami, osoby urodzone pomiędzy pierwszym a dwudziestym stycznia, posiadają również wady. Są pesymistami i często widzą wszystko w czarnych barwach. Uważają, że nie zasługują na miłość, jeśli na nią nie zapracują. Często czują się niepewnie w relacjach damsko-męskich. Miewają duże wahania nastroju, od rozpaczy po pełnię szczęścia.
Jakie są kolejne wady osób urodzonych w styczniu? Dowiesz się na kolejnej stronie

Ciemna strona (od 1 stycznia do 20 stycznia)

Materialiści

Osoby urodzone w styczniu lubią otaczać się drogimi rzeczami i gadżetami, które mają im przypominać o osiągnięciach zawodowych. Są bardzo przywiązani do bezpieczeństwa materialnego. Już od najmłodszych lat pragną osiągnąć stabilność materialną. Często martwią się starością, zamiast żyć w ‘tu i teraz” doceniając ludzi, którzy ich otaczają.

Materialiści

Konserwatyści

Ludzie urodzeni w pierwszych dniach stycznia przestrzegają wszelkich reguł, trzymają się sztywnych zasad i konwenansów. Często tkwią w przeszłości żyjąc wspomnieniami. Przywiązanie do tradycyjnego porządku może czasem przerodzić się w fanatyzm. Kurczowe trzymanie się zasad może wynikać z głębokiego i ukrytego lęku przed zmianami.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na kolejną stronę

Konserwatyści

Nieśmiałość

Ta cecha szczególnie ujawnia się w młodości. Osoby urodzone w styczniu mają tendencję do bycia zamkniętymi w sobie samotnikami. Nie pomaga im to zjednywać sobie zbyt wielu przyjaciół. Boją się wchodzić w relacje i poznawać nowe osoby. Rzadko dzielą się własnymi problemami z najbliższymi, pomimo tego, że mogliby otrzymać potrzebną pomoc.

Nieśmiałość

Jasna strona ( od 21 stycznia do 31 stycznia)

Ci, którzy urodzili się między 21 a 31 stycznia mogą być niezwykłymi partnerami. Inni ludzie uwielbiają spędzać z nimi czas, ponieważ “styczniowe osoby” posiadają niezwykłe zdolności komunikacyjne oraz doskonałe poczucie humoru. Są spragnieni wiedzy, uwielbiają się uczyć nowych rzeczy i zdobywać doświadczenie. Ich partner lub partnerka powinni pociągać ich fizycznie i intelektualnie.
Co jeszcze wyróżnia osoby urodzone w styczniu? Dowiesz się na kolejnej stronie

Jasna strona ( od 21 stycznia do 31 stycznia)

Poszukiwacze przygód

Są bardzo aktywni, zawsze niespokojni, poszukują przygód i doświadczeń. Lubią życie pełne ryzyka i niespodzianek. Nie znoszą marnować życia na marudzenie. Nigdy nie będą zachowywać się tak, jak oczekuje tego od nich otoczenie. Zawsze będą starać się przejść przez życie w sposób oryginalny i nieprzewidywalny. To urodzeni buntownicy.

Poszukiwacze przygód

Wierność

Chyba nie ma bardziej lojalnej osoby niż ta urodzona w drugiej połowie stycznia. Co prawda nawiązanie przyjaźni ze “styczniowym człowiekiem” nie należy do najłatwiejszych, ale gra jest warta świeczki. Są oddanymi, wiernymi kompanami, którzy myślą o swoich bliskich. Troszczą się o nich i pragną zapewnić im bezpieczeństwo. Dbają o ich szczęście.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na kolejną stronę

Wierność

Solidarność

Osoby urodzone w styczniu potrafią być bezinteresowne i często pomagają innym ludziom. Są działaczami akcji humanitarnych niosących pomoc. Starają się sprawić, aby świat był dla wszystkich lepszym miejscem do życia. Wyróżniają się intelektem i nowatorskimi rozwiązaniami, co pomaga im w skutecznym działaniu. Doskonale sprawdzają się na stanowiskach takich jak psycholog czy pedagog.

Solidarność

Ciemna strona (od 21 stycznia do 31)

To, że czasem bywają emocjonalnie zamknięci na innych ludzi utrudnia im wejście w intymne relacje. Pragną kontaktu i miłości, ale wewnętrzne zahamowania często utrudniają im zaangażowanie w związek. Wymagają dużej cierpliwości i elastyczności od osób, które pragną się z nimi związać. Często ukrywają swoje emocje i sprawiają wrażenie chłodnych uczuciowo.
Jakie jeszcze ciemne strony posiadają ludzie urodzeni w styczniu? Dowiesz się tego na kolejnej stronie

Ciemna strona (od 21 stycznia do 31)

Ekstremista

Osoby urodzone w styczniu, a zwłaszcza w drugiej połowie, mogą uchodzić za ekstremistów. Hołdują skrajnym poglądom i mogą czasem posunąć się do stosowania krańcowych środków w celach ideologicznych. Ekstremizm w skrajnej formie może prowadzić do przemocy. Warto się sobie przyjrzeć, aby uniknąć niepokojących objawów prowadzących do tragedii.

Ekstremista

Impulsywność

Działanie pod wpływem potężnych impulsów może być nieprzewidywalne w skutkach.Trzymanie emocji na wodzy to dla wielu osób bardzo trudne zadanie. Kiedy jesteśmy sfrustrowani, źli, oburzeni, wówczas ciężko powstrzymać się przed wybuchem. Osoby urodzone w styczniu muszą nauczyć się panować nad sobą i nie ulegać negatywnym emocjom.

Impulsywność

Nadmierna ciekawość

W dążeniu do wiedzy i zdobycia jak największej ilości informacji nie ma nic złego, dopóki nie przemieni się to w obsesję. Istnieje duża różnica pomiędzy byciem dociekliwym a wścibskim. Osoby urodzone w drugiej połowie stycznia muszą nauczyć się kontrolować, ponieważ ich nadmierna ciekawość może być irytująca i zniechęcająca nie tylko dla najbliższych, ale również całego otoczenia.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub i udostępnij go na Facebooku!
Zobacz również nasz Instagram, Tik Tok oraz kanał na Youtubie, jeśli chcesz zobaczyć więcej interesujących treści.

Źródło: StarStock

Nadmierna ciekawość
653
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Kobiety urodzone pod tymi znakami zodiaku, są niezaprzeczalnie wyjątkowe!
Damian Fałek
Damian Fałek 14.10.2017, 05:13
Jestem z 25 i to praktycznie oppis mnie XD
Piotr Szelenberger
Piotr Szelenberger 14.10.2017, 05:13
Też ze Sycznia jestem ;-)
Krzysztof Krzyś Niemkiewicz
Krzysztof Krzyś Niemkiewicz 14.10.2017, 05:13
A to Ty ze stycznia jesteś? Ja też. Co prawda 25, ale opis pasuje do mnie jak ulał z przedziału 1-21 ;)
Natalia Nati
Natalia Nati 13.10.2017, 05:13
Wiktor coś o mnie xD
Wiktoria Bulińska
Wiktoria Bulińska 13.10.2017, 05:13
U mnie nie zgadzaja sie tylko 2 rzeczy ale reszta tak ;))
Kasia Kodym
Kasia Kodym 13.10.2017, 05:13
Natasza Okulus. Nataszko
Wioletta Kasprzak
Wioletta Kasprzak 13.10.2017, 05:13
Po przeczytaniu, zgadza się. Pozdrawiam Koziorożce
Katarzyna Sasin
Katarzyna Sasin 13.10.2017, 05:13
u mnie też, a urodziłam się na wiosnę :)))
Karolina Plizga-Róg
Karolina Plizga-Róg 13.10.2017, 05:13
Paulina Olszak
Paulina Olszak 13.10.2017, 05:13
Dlaczego ja to czytam?!
Olga Olszak
Olga Olszak 13.10.2017, 05:13
Paweł Olszak masz bliżej daj znać mamie
Krzysztof Krzyś Niemkiewicz
Krzysztof Krzyś Niemkiewicz 14.10.2017, 05:13
A to Ty ze stycznia jesteś? Ja też. Co prawda 25, ale opis pasuje do mnie jak ulał z przedziału 1-21 ;)
Olga Olszak
Olga Olszak 13.10.2017, 05:13
Paweł Olszak masz bliżej daj znać mamie
Alina Ciechelska
Alina Ciechelska 13.10.2017, 05:13
Jak bym czytala o sobie
Elżbieta Dziedzic
Elżbieta Dziedzic 13.10.2017, 05:13
Potwierdzam zgodnie ze mną., około 90%
Mariusz Kinalski
Mariusz Kinalski 13.10.2017, 05:13
W 90 % to instrukcja obsługi ... mnie :)
Monika Kozik
Monika Kozik 12.10.2017, 05:13
Ja ze stycznia jestem:-)
Izabela Drozdowska
Izabela Drozdowska 12.10.2017, 05:13
Zgadza sie kurcze praktycznie w 100% szok ☺
Aga Wolska
Aga Wolska 12.10.2017, 05:13
Paula Ehe i Marta Kolbus cos o nas
Piotr Szelenberger
Piotr Szelenberger 14.10.2017, 05:13
Też ze Sycznia jestem ;-)
Marcin Dąbrowski
Marcin Dąbrowski 12.10.2017, 05:13
Urodziłem się 7 Stycznia i naprawdę uważam iż w zasadzie wszystko się zgadza z tym co przeczytałem...
Paulina Dąbek
Paulina Dąbek 12.10.2017, 05:13
Pasuje tak pi razy drzwi. Zwłaszcza ze ostatnio moja umiejetność skupiania uwagi dorównuje koncentracji chomika.
Joanna Ryszkiewicz
Joanna Ryszkiewicz 12.10.2017, 05:13
Joanna Ryszkiewicz