NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-09-15
3 Komentarz

Jak będą wyglądały najbliższe miesiące dla poszczególnych znaków zodiaku?

Horoskopy pozwalają spojrzeć w przyszłość i przewidzieć najbliższe wydarzenia. Astrologowie patrząc w gwiazdy są w stanie wiele informacji wyczytać z ich położenia. Jak będą wyglądały najbliższe miesiące dla poszczególnych znaków zodiaku? Czy Barany będą miały problemy w pracy, a Ryby znajdą wreszcie miłość swojego życia? Odpowiedzi znajdują się poniżej.

Baran (od 21 marca do 20 kwietnia)

To bardzo stresujący okres dla Baranów. W pracy nawarstwiają się problemy, z którymi należy się zmierzyć. Jeśli jesteś osobą urodzoną pod znakiem Barana, musisz skoncentrować się na najważniejszych zobowiązaniach, a resztę możesz odpuścić. Zadbaj również o swoją odporność i zwróć uwagę na swoją dietę, gdyż nadmierny stres może doprowadzić do problemów zdrowotnych.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej,przejdź na następną stronę

Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Najbliższe miesiące przyniosą mnóstwo pozytywnej energii i zwiększą Twoją aktywność na wielu polach. Być może zmiany jakie czekają Cię w życiu nie należą do najłatwiejszych, ale przyniosą same dobre rozwiązania nurtujących Cię problemów. Nie opieraj się temu. W kwestii pieniędzy i wydatków zachowaj czujność i umiar. Nie jest to najlepszy czas na finansowe szaleństwa.

Bliźnięta (23 maj - 21 czerwca)

Fortuna sprzyja Bliźniętom w tym roku. Najbliższe miesiące zwiastują wzrost dochodów i stabilność finansową. Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt będą mogły się w końcu uspokoić i zrelaksować. Osiągną zamierzone cele szybciej niż się spodziewały. Bliźnięta powinny się również przygotować na nieoczekiwany wyjazd albo długą podróż.
Jeśli chcesz wiedzieć co spotka Raka, przejdź na następną stronę

Rak (od 22 czerwca do 22 lipca)

Raki muszą zwrócić większą uwagę na wyznaczanie własnych granic i zwiększyć asertywność. Jeśli jesteś Rakiem, pamiętaj, że nie musisz spełniać wszystkich próśb Twoich najbliższych. Skup się na sobie i zadbaj o swoje potrzeby. Nie podejmuj pochopnych decyzji w najbliższym czasie. Popracuj nad zwiększeniem poczucia własnej wartości i wiarą w swoje siły.

Lew (od 23 lipca do 23 sierpnia)

Najbliższe miesiące mogą być dla Ciebie niewiarygodnie pomyślne. Możesz robić to, co lubisz i cieszyć się wolnym czasem spędzonym w gronie przyjaciół i rodziny. Zachowaj otwarte serce i umysł, a pozytywne zmiany na pewno Cię zaskoczą. Samotne Lwy mają szansę na znalezienie partnera lub partnerki. Nigdy nie wiesz, kiedy poznasz swoją prawdziwą miłość.
Dowiedz się więcej i przejdź na kolejną stronę

Panna (od 24 sierpnia do 22 września)

Realistyczna i twardo stąpająca po ziemi Panna powinna w najbliższym czasie zapomnieć o żelaznych zasadach. Odpuść wszelkie negatywne emocje i otwórz się na nowe doświadczenia. Skoncentruj się na dążeniu do szczęścia i radości. Nie wyciągaj pochopnie wniosków. Dokładnie przyjrzyj się trudnym sytuacjom i przeanalizuj je zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

Waga (od 23 września do 22 października)

Dla Wagi nadszedł czas, aby obrać zdecydowany kierunek w życiu. Odwaga i determinacja w podejmowaniu istotnych decyzji może wpłynąć na kilka kolejnych lat Twojego życia. Zrób to, co dyktuje Twoje serce. W najbliższym miesiącu postaraj się usunąć toksyczne osoby ze swojego otoczenia. Poświęć swój czas na kontakty towarzyskie, być może poznasz niedługo miłość swojego życia.
Jeśli chcesz wiedzieć co spotka Skorpiony, przejdź na następną stronę

Scorpion (od 23 października do 21 listopada)

Najbliższe miesiące będą stanowiły niesamowicie emocjonujący etap w Twoim życiu, pełen wyzwań zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Porozmawiaj z rodziną lub najbliższymi, którym ufasz o swojej aktualnej sytuacji. Być może będą mogli Cię wesprzeć dobrą radą. Masz duże szanse na znalezienie miłości i szczęścia, którego tak uporczywie szukasz.

Strzelec (od 22 listopada do 21 grudnia)

Jeśli jesteś osobą urodzoną w znaku Strzelca spodziewaj się w najbliższych miesiącach napływu dużej gotówki. Uważaj tylko, aby nie wydać wszystkiego w jeden dzień. Jeśli od pewnego czasu skupiasz się na realizacji ważnego zadania, być może już niedługo uda Ci się osiągnąć zamierzony cel. Pamiętaj tylko, aby się nie poddawać pesymistycznym myślom.
Przejdź dalej, aby poznać przyszłość

Baran (od 21 marca do 20 kwietnia)

Koziorożec (od 22 grudnia do 19 stycznia)

Jeśli do tej pory nie spotkałeś tej jedynej osoby w życiu, przygotuj się, najbliższe miesiące mogą Cię zaskoczyć. Rozejrzyj się wokół. Być może Twoja największa miłość znajduje się w najbliższym otoczeniu. Niektóre problemy znikną z Twojego życia, nadejdzie bardziej optymistyczny czas. Poświęć swoją energię na pogłębienie relacji z przyjaciółmi i rodziną.

Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Wodnik ( od 20 stycznia do 18 lutego)

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika mogą liczyć na pojawienie się nowych możliwości w wielu aspektach życia. Spotkasz ludzi, którzy złożą Ci propozycje nie do odrzucenia. Przemyśl mądrze wszystkie swoje decyzje, które mogą determinować przyszłość. Nie trzymaj się kurczowo starych przyzwyczajeń. Zmiany w życiu są dobre i niekiedy konieczne.

Bliźnięta (23 maj - 21 czerwca)

Ryby (od 19 lutego do 20 marca)

Najbliższe miesiące będą idealne dla Ryb, które ciągle poszukują kierunku w życiu. Decyzje podjęte w tym czasie będą owocne w skutkach. Nadchodzi bardzo optymistyczny okres w życiu Ryb. Ważne, aby nie czekały w nieskończoność, tylko zakasały rękawy i wzięły się do pracy. Szczęście i powodzenie jest w zasięgu ręki. Wystarczy odrobina wysiłku i zaangażowania.
Źródło: Instagram/StarStock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

Rak (od 22 czerwca do 22 lipca)
6
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Małgorzata Bartkowiak
Małgorzata Bartkowiak 26.09.2017, 05:13
Jaki pozytywny horoskop dla Bliźniąt, oby się sprawdził
Małgorzata Bartkowiak
Małgorzata Bartkowiak 26.09.2017, 05:13
Dorota Sobieszczańska-Skupieńska
Małgorzata Bartkowiak
Małgorzata Bartkowiak 26.09.2017, 05:13
Krzysztof Markiewicz