NiewiarygodneO co kamanPorady

Opublikowane 2017-09-13
0 Komentarz

6 porad jak rozkochać i zatrzymać przy sobie mężczyznę

Wszystkie kobiety intuicyjnie wiedzą jak uwodzić, ale prawda jest taka, że to trudna umiejętność. Nawet jeśli jakiś mężczyzna wpadnie nam w oko, paraliżujący strach nie pozwala nam podejść do niego i zwyczajnie zagadać. W jaki sposób należy uniknąć błędów, aby nie tylko rozkochać w sobie mężczyznę, ale również skłonić go do poważniejszych zobowiązań?

6 porad jak rozkochać i zatrzymać przy sobie mężczyznę 1

Doskonale wiemy, że kobiety i mężczyźni różnią się od siebie i podchodzą do życia w odrębny sposób. Co wcale nie oznacza, że nie będą w stanie dogadać się ze sobą, czy stworzyć stabilnego związku. Okazuje się, że prawie każdy mężczyzna zwraca szczególną uwagę na zbiór pewnych kobiecych cech, dlatego warto poznać sześć prostych zasad, dzięki którym facet straci dla kobiety głowę.
Chcesz poznać te zasady? Przejdź na kolejną stronę

Flirt

Umiejętne flirtowanie to nie tylko wstęp do interesującej znajomości, ale również sposób na utrzymanie miłosnego zaangażowania w związku. Jeśli już namierzyłaś odpowiedniego faceta zacznij z nim flirtować samym spojrzeniem. Wystarczy, że popatrzysz na niego trochę dłużej i delikatnie się uśmiechniesz. Sekret uwodzenia polega na tym, aby przyciągnąć uwagę innych pewnością siebie i akceptacją swojego ciała.

Flirt

Uśmiechaj się

Piękny uśmiech jest niezwykle ważnym narzędziem w sztuce uwodzenia. Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy, że ich subtelny, tajemniczy uśmiech jest w stanie doprowadzić mężczyznę do szaleństwa. Uśmiechaj się do swojego wybranka, nawet jeśli znajdujecie się w tłumie ludzi. Patrz na niego tak, aby wiedział, że chcesz właśnie jego i żaden inny mężczyzna Cię nie interesuje.
Co jeszcze doprowadza mężczyzn do szaleństwa? Sprawdź na następnej stronie

Tajemniczość

Kobiety, które mają drobne tajemnice przed swoimi partnerami będą z pewnością bardziej pociągać mężczyzn niż takie, z których czyta się jak z otwartej księgi. Nieprzewidywalna i inspirująca kobieta będzie zawsze fascynowała mężczyznę. Miej własne życie, zainteresowania i przyjaciół. Nie rezygnuj ze swoich pasji na każde skinienie faceta, co sprawi, że będziesz dla niego bardziej pociągająca i atrakcyjna.

Pewność siebie

Jak już wcześniej wspomniano pewna siebie kobieta łatwiej flirtuje z mężczyznami, dzięki czemu zdobywa ich uwagę. Perfekcyjny makijaż i seksowne ciuchy to nie wszystko. Pewność siebie to radość z bycia w swojej skórze, akceptacja swojego wyglądu i charakteru. Absolutnie nie wolno mylić pewności siebie z zarozumiałością. Kobiety, za którymi mężczyźni szaleją, to takie, które nie dają poznać po sobie, że im na facetach zależy.
Co jeszcze pociąga mężczyzn? Sprawdź na następnej stronie

Uśmiechaj się

Atrakcyjność

Wcale nie chodzi o to, że musisz mieć idealne wymiary i wyglądać jak modelka. Atrakcyjna kobieta to po prostu zadbana kobieta, czyli dobrze ubrana, wysportowana i uśmiechnięta. Mężczyźni wyznali w badaniach, że ponad 90 procent ich zainteresowania kobietą wynika z faktu, że jest dla nich atrakcyjna fizycznie. Mężczyźni to zdecydowani wzrokowcy.

Brak obsesji

Żadna kobieta nie rozkocha w sobie mężczyzny, jeśli będzie miała na jego punkcie obsesję. Nie wolno uzależnić się od obecności mężczyzny i to na każdym etapie związku.Taki stan rzeczy pokazuje, że uzależniłaś się od jego obecności w Twoim życiu i boisz się być sama. Pamiętaj, że strach jest najgorszym doradcą. Żyj swoim życiem i nie rezygnuj z ważnych dla Ciebie rzeczy ze względu na partnera.
Źródło: StarStock/Instagram
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...