PoradyTesty

Opublikowane 2017-09-11
1 Komentarz

Tych 10 pytań pomoże sprawdzić, czy wybrany parter jest naszą miłością życia!

Jak wszyscy wiemy, miłość jest najpotężniejszą siłą, która potrafi przenosić góry. Każdy z nas uwielbia moment w którym zakochuje się w drugim człowieku i świata poza nim nie widzi. Myśli o nim dniami i nocami, przypomina sobie wspólnie spędzone chwile oraz tęskni za drugą osobą, wyczekując tym samym kolejnego spotkania.

Tych 10 pytań pomoże sprawdzić, czy wybrany parter jest naszą miłością życia! 1

Wspólne dzielenie życia wymaga od obojga partnerów poświęcenia, cierpliwości i chęci. Jednak, aby być pewnym czy zakochaliśmy się we właściwej osobie, koniecznie musicie odpowiedzieć twierdząco na 10 pytań, które znajdują się poniżej. Jeśli na wszystkie pytania odpowiecie “tak” możecie być pewni swoich uczuć!

Przejdź na następną stronę

Tych 10 pytań pomoże sprawdzić, czy wybrany parter jest naszą miłością życia! 2

1. Czy odpowiada uśmiechem na Twój uśmiech
Na samym początku zrób prosty test. Spójrz swojemu partnerowi głęboko w oczy, a następnie uśmiechnij się! Jeśli mężczyzna spuścił wzrok, oznacza to, że nie jest zainteresowany Twoją osobą.
2. Czy Twój partner zwraca na Ciebie uwagę?
Twój partner ma wolny wieczór, w telewizji leci mecz ulubionej drużyny piłkarskiej. Jeśli Twój mężczyzna zignorował piłkę nożną, aby móc spędzić z Tobą wieczór, powinnaś być zadowolona i pewna jego uczuć.

Tych 10 pytań pomoże sprawdzić, czy wybrany parter jest naszą miłością życia! 3

3. Czy dużo rozmawiacie (również przez telefon)
Na początku związku ludzie uwielbiają prowadzić długie rozmowy przez telefon. Jeśli Twój przyszły chłopak spędza godziny opowiadając Ci o swoich zainteresowaniach i problemach przez telefon, to wiedz, że Ci ufa. Nie denerwuj się jeśli któregoś wieczoru nie odbierze, czasami ludzie mają inne obowiązki.

4. Czy macie do siebie zaufanie
Zaufanie jest głównym elementem każdej relacji. Jeśli zaufaliśmy drugiemu człowiekowi, pod żadnym pozorem nie powinniśmy stracić tego zaufania!

Przejdź na następną stronę

Tych 10 pytań pomoże sprawdzić, czy wybrany parter jest naszą miłością życia! 4

5. Czy jest z Ciebie dumny
Być dumnym z osiągnięć drugiej osoby to poważna sprawa. Spora część osób potrafi tylko zazdrościć odniesionego w życiu sukcesu. W przypadku, gdy Twój mężczyzna cieszy się Twoim sukcesem, możesz być pewna, że to ten właściwy.

6. Czy uważasz, że Twoje życie zmieniło się na lepsze?
Będąc jakiś czas z mężczyzną potrafimy zauważyć, czy nasze życie zmieniło się na lepsze. W momencie, gdy poczujemy, że zmiany zachodzące w życiu idą w dobrą stronę możemy stwierdzić, że odnalazłyśmy właściwego mężczyznę!

Tych 10 pytań pomoże sprawdzić, czy wybrany parter jest naszą miłością życia! 5

7. Czy nie czujesz się zazdrosna
Sporo kobiet przyznaje, że czują się zazdrosne o swojego mężczyznę, gdy utrzymuje kontakty z przyjaciółmi płci pięknej. Zazdrość nie jest niczym złym, jednak powinniśmy znać granicę pomiędzy zdrową zazdrością, a chorobliwą zazdrością.

8. Czy cenisz jego osobowość i serce
Lubisz podziwiać jego osobowość i serce? Jeśli tak, najprawdopodobniej trafiłaś na właściwego mężczyznę.

Przejdź na następną stronę

Tych 10 pytań pomoże sprawdzić, czy wybrany parter jest naszą miłością życia! 6

9. Czy jest dla Ciebie priorytetem
Czy czujesz, że Twój mężczyzna jest dla Ciebie priorytetem? Zakładając, że i na to pytanie odpowiesz twierdząco, możesz być pewna, że czeka was piękna przyszłość!

10. Czy potrafi Cię rozśmieszyć
Pamiętaj, że śmiech poprawia kondycję organizmu, rozładowuje stres oraz dotlenia organizm. Wspólny śmiech jest dobry nie tylko dla zdrowia ale także pozytywnie wpływa na relacje międzyludzkie. Jeśli razem ze swoim chłopakiem potraficie śmiać się aż do łez, pewne jest, że do siebie pasujecie!

Tych 10 pytań pomoże sprawdzić, czy wybrany parter jest naszą miłością życia! 7

W przypadku gdy, udało Ci się udzielić poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania, możesz być spokojna o waszą wspólną przyszłość. Na pewno warto się zastanowić, czy druga osoba jest dla nas całym światem i ile możemy dać od siebie, aby być razem. Podejmowanie nowych wyzwań wymaga od partnerów wzajemnego szacunku, a co najważniejsze dużo miłości.

Źródła: Pixabay

Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

Tych 10 pytań pomoże sprawdzić, czy wybrany parter jest naszą miłością życia! 8
12
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...
Anna Gajewska
Anna Gajewska 18.09.2017, 05:13
Co jak co, ale przekładanie kobiety nad mecz piłki nożnej to już przesada.