Niewiarygodne

Opublikowane 2017-06-01
46 Komentarz

Jak osoby z poszczególnych znaków zodiaku kończą związki?

Ludzie zachowują się w taki, czy inny sposób w zależności od charakteru, a ten w znacznym stopniu determinowany jest przez ich znaku zodiaku. Układ planet i gwiazd wpływa na tworzenie osobowości. Jeśli znajdujesz się w tym momencie w związku, sprawdź jakie są symptomy końca miłości wysyłane przez poszczególne ze znaków zodiaku. Miłość powinna być najważniejsza, jednak nie dla wszystkich jest sensem istnienia. Niektórzy mają bardziej praktyczne podejście do życia. Kiedy miłość się kończy pozostaje żal i rozpacz. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się jak na koniec związku reagują poszczególne znaki zodiaku.

Baran

Baran

Barany są uparte i bezpośrednie. Lubią okazywać swoje uczucia, myśli i poczucie humoru. Najbardziej zależy im na osobach, w których zdobycie musiały włożyć trochę wysiłku. Jeśli poczujesz, że Twój partner zaczyna się izolować od Ciebie będzie to oznaczało że związek zmierza ku końcowi. Jego miłość szybko zamienia się w złość, a nawet nienawiść. Nawet jeśli kocha jeszcze partnera, to nigdy się do tego nie przyzna. Możesz więc zapytać go czy jeszcze cię kocha, ale przygotuj się na bolesną odpowiedź.

Byk

Byk

Byk nigdy pierwszy nie zrezygnuje ze związku. Wierzy w miłość, ale nie jest ona dla niego sensem życia. Będzie starał się naprawić relacje, a nawet jeśli jest nieszczęśliwy, nigdy tego nie okaże. Nie wybiera on przypadkowych partnerek i jeśli zdecyduje się na związek, to jest przekonany o słuszności swojego wyboru. Jednak jeśli podejmie decyzję o rozstaniu, nikt i nic nie jest w stanie przekonać go do jej zmiany. Nawet jeśli obie strony żałują straty, Byk nigdy ponownie nie wejdzie w ten sam związek.

Byk 1

Bliźnięta

Dla Bliźniąt związek jest wszystkim. Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt wierzą w to, że w życiu zdarza się jedna, prawdziwa miłość. Gdy pojawiają się problemy Bliźniak szuka rozwiązania. Bliźniaki angażują się również w związek i nie boją się wysiłku, aby go utrzymać, ale po rozstaniu nie uznają powrotów i wchodzenia dwa razy do tej samej rzeki.

Bliźnięta

Rak

Ich związki rzadko zaczynają się od wybuchu gwałtownego płomienia. Kiedy Rak czuje się nieszczęśliwy w związku, stopniowo staje się zupełnie inną osobą. Zaczyna być złośliwy, niemiły i opryskliwy. Sam nigdy nie podejmie decyzji o rozstaniu. Zachowanie Raka jest raczej niedojrzałe, więc trudno mówić o naprawie związku.

Rak

Lew

Kiedy w związku źle się dzieje Lew staje się agresywny i brutalny, a także zaczyna bezsensownie kłócić się o wszystko. Kiedy wygaśnie uczucie, wtedy nic nie jest w stanie przekonać go do kontynuowania związku. Brutalnie stwierdzi, że dalsza wspólna droga nie ma sensu i należy się rozstać. Staraj się unikać bezpośrednich konfrontacji i zachowaj spokój jeśli chcesz ocalić związek z Lwem.

Lew

Panna

Kiedy Panna jest nieszczęśliwa zaczyna żyć w oderwaniu od rzeczywistości. Panna boi się niepowodzenia, odrzucenia i śmieszności. Unika odpowiedzialności w nadziei, że problemy same się rozwiążą. Panna unika decyzji o zakończeniu związku. Zaczyna angażować się w jak najwięcej zajęć, aby tylko nie zająć się kłopotami w związku. Jeśli zauważysz, że Twój partner zrobił się bardziej towarzyski i zajęty możesz zacząć się martwić.

Panna

Waga

Za każdym razem kiedy Waga czuje się nieszczęśliwa szuka schronienia w pracy lub poświęca się karierze. Dla znaku, który lubi mieć wszystko pod kontrolą, relacje międzyludzkie są zbyt nieprzewidywalne, więc woli skupić się na rzeczach nad którymi ma kontrolę. Koniec związku w ich wydaniu nie jest taki oczywisty. Nie potrafią kategorycznie stwierdzić, że to koniec- odsuwają się od partnera lub po prostu znikają. Lęk i strach przed samotnością powodują, że są skłonne do powtarzania nieudanych relacji partnerskich.

Waga

Skorpion

Zerwanie ze Skorpionem jest tak trudne, jak się tylko da. Często kończą rozmowę w połowie i bywają nieuprzejmi dla partnera. Skorpiony nie uznają porażki na żadnym polu, także tym uczuciowym. Jeśli Skorpion podejmie decyzję o tym, że nie chce być z kimś w związku, to nie zmienia zdania. Rozstanie ze Skorpionem będzie na tyle bolesne, że z pewnością na zawsze je zapamiętasz.

Skorpion

Strzelec

Kiedy Strzelec jest rozczarowany związkiem nie ma najmniejszego problemu z ukryciem własnych emocji i zachowywaniem się jakby nic się nie stało. Osoby urodzone pod tym znakiem często unoszą się dumą i odchodzą honorowo. Nigdy nie proszą o kontynuowanie związku. Strzelec nie potrafi być sam i zazwyczaj przechodzi płynnie w inny związek.

Strzelec

Koziorożec

Koziorożec lubi mieć wszystko pod kontrolą. Uwielbia manipulować innymi osobami. Bywa apodyktyczny i zaborczy. Często bywa brutalny w słowach i nie oszczędza partnera. Nie widzi jednak, jaki jest bezwzględny. Chcąc być z Koziorożcem musisz uzbroić się w cierpliwość. Kiedy wchodzą oni w nowy związek nie wyciągają wniosków z przeszłości i nie uczą się na Swoich błędach.

Koziorożec

Wodnik

Wodniki są niezmiernie samolubne i nie lubią się angażować. Jeśli w związku dzieje się coś nie tak, pozwolą mu się rozpaść. Nawet nie będą się starali go naprawić, po prostu po cichu znikną. Wodniki nie lubią dramatów, rozpaczy i scen, dlatego zrobią wszystko, żeby tego uniknąć. Mogą nawet wyprowadzić się z domu pod nieobecność partnerki.

 Wodnik

Ryby

Ryby nie lubią się rozstawać, ponieważ nie cierpią ranić innych osób, jednak z drugiej strony jeśli w związku często pojawiają się problemy rodzi to w nich potrzebę odzyskania wolności. Ryby nigdy nie są pewne czy podjęły właściwą decyzję o rozstaniu. Zazwyczaj na wszelki wypadek nie mówią ostatniego słowa, zostawiają decyzję drugiej stronie. Bywa, że wracają do swoich eks.

salonesoterico.com, understandingrelationships

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na Facebooku!

 Ryby
314
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Justyna Kalita
Justyna Kalita 03.08.2017, 05:17
Nie zgadza się ani u mnie, ani w przypadku rozpadów związków, które znam. Zgodziło się tylko w przypadku znajomej pani baran.
Aleksandra Mazan
Aleksandra Mazan 17.06.2017, 05:13
Nieprawda. Trzeba zamienić Wodnika z rybami. Ale bzdury.
Wolny Aleksandra
Wolny Aleksandra 17.06.2017, 05:13
Dlaczego od razu bzdury? Gwiazdy gwiazdami, ale dochodzi jeszcze "czynnik ludzki". Każdego z nas inaczej ukształtował los
Julek Śmidowski
Julek Śmidowski 17.06.2017, 05:13
Kisne z tego debilizmu To gówno jest sponsorowane? Układ planet nie ma najmniejszego znaczenia na osobowość osoby Bo to nierealne Tak trochę bardzo Dorośnijcie
Jurand Złotowski
Jurand Złotowski 16.06.2017, 05:13
Lew wymienia na nowe. Nie naprawia.
Jadwiga Rokita
Jadwiga Rokita 16.06.2017, 05:13
To prawda jestem bliźniakiem
Aleksandra Jaworska
Aleksandra Jaworska 16.06.2017, 05:13
Wodnik totalna bzdura!
Żaneta Halik
Żaneta Halik 16.06.2017, 05:13
każdy ma swój zupełnie inny odmienny charakter oraz zdanie do powiedzenia także radzę nie przejmować się tym artykułem tylko czytac z przymrużeniem oka ;))
Monika Kurek
Monika Kurek 16.06.2017, 05:13
Ryby w slowo w slowo prawda najbardziej mi sie spodobalo te ostatnie zdanie bo niby gdzie najlepiej wrocic tylko do tego co jest znane nawet jak to jest dla nich zle
Renata Bilska
Renata Bilska 16.06.2017, 05:13
Kolejna debilna strona chcąca czegoś od naszego profilu na fejsie.
Deruś Dorota
Deruś Dorota 16.06.2017, 05:13
Koziorożec mąż ja wodnik i nic z powyższego się nie zgadza.
Michalina Smentoch
Michalina Smentoch 16.06.2017, 05:13
Czy ktos wie kiedy wyjde za.maz
Tola Żądło
Tola Żądło 16.06.2017, 05:13
Lew.....ojjjj prawda....
Bartosz Słoka
Bartosz Słoka 15.06.2017, 05:13
A ja wiem napisze, ze to wszystko co tu piszecie to bzdury
Sibul Magdzik
Sibul Magdzik 15.06.2017, 05:13
Jak kto na byka przystało
Antek Sańko
Antek Sańko 15.06.2017, 05:13
Koziorożec i rak to nie realne byłem w takim związku :-D ciekawe jak Koziorożec z Koziorożcem :-D poznam Koziorożca
Ania Jeziorska
Ania Jeziorska 15.06.2017, 05:13
Byk niestety i 19 razy wejdzie do tej samej rzeki. ;D
Kaśka Drozd
Kaśka Drozd 15.06.2017, 05:13
Ola Anna Malutka
Ola Anna Malutka 15.06.2017, 05:13
Ani jedno słowo się nie sprawdza.
Wiola Wioletta
Wiola Wioletta 14.06.2017, 05:13
O wodnikach też "göwno prawda"