NiewiarygodneGwiazdy

Opublikowane 2017-09-08
3 Komentarz

Kim są życiowi partnerzy aktorów serialu “Gra o tron”

“Winter is coming”- to powiedzenie znają wszyscy fani serialu “Gry o tron”. Produkcja święci triumfy od 2001 roku, kiedy to został wyemitowany pierwszy odcinek. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy głównych bohaterów oraz ich miłosne perypetie wplecione w dramatyczne wydarzenia wojenne. Jak w życiu prywatnym wyglądają partnerzy serialowych gwiazd?

Rose Leslie i Kit Harington

Ygritte, rudowłosa wojowniczka Wolnych Ludzi stała się pierwszą wielką miłością Jona Snowa. Chociaż historia kochanków skończyła się tragicznie, okazało się, że romans z serialu przeniósł się do prawdziwego życia. Rose Leslie i Kit Harington spotykają się ze sobą od 2014 roku. Para dosyć długo ukrywała związek przed wścibskimi dziennikarzami, dopiero rok temu zdecydowali się ujawnić.
Przejdź na następną stronę

Peter Dinklage i Erica Schmidt

Serialowy Tyrion Lannister, wyszydzany ze względu na swój niski wzrost, okazał się najbardziej błyskotliwą i inteligentną postacią w “Grze o tron”. Peter Dinklage, wcielający się w rolę syna Tywina Lannistera, prywatnie jest szczęśliwym mężem aktorki i reżyserki teatralnej, Ericki Schmid. Peter i Erica pobrali się w 2011 roku. Para doczekała się ślicznej córeczki.

Jason Momoa i Lisa Bonet

Ta wiadomość niewątpliwie złamie serca większości fanek, ale odtwórca roli Khala Drogo, Jason Momoa jest żonaty. Jego wybranką jest Lisa Bonet. Para wzięła ślub w 2007 roku. Mają dwójkę dzieci: syna i córkę. Lisa, zanim poznała Jasona, przez sześć lat była żoną Lenny’go Kravitza. Doczekali się córki Zoe Krawitz. Rozwiedli się w 1993 roku.
Przejdź na następną stronę

Nikolaj Coster-Waldau i Nukaki Coster-Waldau

Jaimie Lannister od lat związany jest ze swoją siostrą bliźniaczką, królową Cersei. Jak wygląda prywatne życie Nikolaja Costera- Waldau wcielającego się w rolę serialowego rycerza? Aktor od 1998 roku jest mężem grenlandzkiej aktorki filmowej i teatralnej, Nukaki Coster-Waldau. Są rodzicami dwóch córek o oryginalnych imionach: Saffina i Phillipa.

Gwendoline Christie i Giles Deacon

Serialowa Brienne z Tarthu podkochiwała się w Renly’u Baratheonie, który zginął tragicznie zamordowany, a ostatnie sezony wskazują, że platonicznym uczuciem darzy sir Jamie’go Lanistera, zakochanego do szaleństwa w swojej siostrze. Prywatne życie Gwendoline Christie nie obfituje w aż takie zawirowania miłosne. Aktorka związana jest z projektantem mody, Gilesem Deacon.
Przejdź na następną stronę

Ian Glen i Charlotte Emmerson

Jorah Mormont, Lord Wyspy Niedźwiedziej, aby uniknąć kary śmierci za handel niewolnikami uciekł z Westeros do Wolnych Miast. Na wygnaniu poznał Daenerys, został jej powiernikiem, a następnie najwierniejszym obrońcą. W życiu prywatnym Ian Glen związany jest od 2005 roku z aktorką Charlotte Emerson. Para ma córkę Mary. Aktor posiada również syna z poprzedniego związku.

 Rose Leslie i Kit Harington

Maisie Williams i Ollie Jackson

Aryę Stark od samego początku bardziej pociągała nauka władania mieczem i jazda konna niż tradycyjne rozrywki szlachetnie urodzonych dam. W Braavos w Domu Czerni i Bieli szkoliła się na Człowieka Bez Twarzy. Po wielu perypetiach wraca w końcu do rodzinnego Winterfell. Nie w głowie jej były romanse. Maisie Williams, wcielająca się w rolę Aryi, spotyka się z Ollie Jacksonem od 2015 roku.

Sophie Turner i Joe Jonas

Sansa Stark, starsza siostra Aryi, niestety ma ogromnego pecha jeśli chodzi o mężczyzn, najpierw zakochuje się w Joffery’u, który okazuje się być psychopatą, następnie zostaje siłą zmuszona do poślubienia Tyrona Lannistera. W życiu prywatnym Sophie Turner ma więcej szczęścia w miłości. Media donoszą, że aktorka poważnie traktuje związek z piosenkarzem Joe Jonasem. Para nawet rozmawiała o ślubie.
Źródło: StarStock/Twitter/Instagram
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

9 najbardziej irytujących rzeczy i postaci w “Grze o tron”
Katarzyna Kendzi
Katarzyna Kendzi 19.09.2017, 05:13
John Snow wie co dobre ;P
Mateusz Małysz
Mateusz Małysz 19.09.2017, 05:13
To chyba ten jezyk jego w jaskini spodobal sie jej
Sebastian Leszczyński
Sebastian Leszczyński 15.09.2017, 05:13
pierwszy odcinek gry o tron w 2001 w roku XDDD