GwiazdyRodzinaNewsy

Opublikowane 2017-06-01
4 Komentarz

9 znanych osób i ich mniej znane rodzeństwo

Nieczęsto zdarza się, aby rodzeństwo razem odnosiło sukces. Jedni próbowali iść w ślady znanych sióstr lub braci, a nie odnosząc podobnego sukcesu zrezygnowali. Drudzy wolą żyć w cieniu swojego rodzeństwa i nie chcą, aby pokazywano ich na stronach tabloidów. My przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie 9 znanych aktorów i ich mniej znanego rodzeństwa

1. Lizzy (34 l.) i Robert (31 l.) Pattison

1. Lizzy (34 l.) i Robert (31 l.) Pattison

Lizzy jest starszą siostrą Roberta. Jest znaną w Anglii piosenkarką i autorką tekstów. Stała się bliżej znana dzięki uczestnictwu w programie The X Factor w 2014 roku. Mimo, że nie wygrała, jej talent okazał się spektakularny. Lizzy wsparła swym głosem ścieżkę dźwiękową sagi “Zmierzch”, w której grał jej brat Robert. Oboje są bardzo ze sobą zżyci, a w wielu kwestiach brat sięga po radę starszej siostry.

2. George Clooney (56 l.) i Adelia Zeidler

2. George Clooney (56 l.) i Adelia Zeidler

Adelia jest normalną osobą, żyjąca z dala od obiektywu kamer i błysku fleszy. Starsza siostra George’a prowadzi normalne życie. Po śmierci męża wychowuje dwójkę dzieci: Jennifer i Nicholasa. Z bratem kontaktuje się rzadko, a ze względów bezpieczeństwa nie posiada nawet jego numeru telefonu. To raczej on dzwoni do niej.
Zobacz więcej na następnej stronie.

2. George Clooney (56 l.) i Adelia Zeidler 1

3. Tom Cruise (55 l.) i Lee Anne De Vette (58 l.)

Lee Anne jest starszą siostrą Toma. W początkowych latach kariery Toma, rodzeństwo ze sobą współpracowało. Niestety ich kontakt się ochłodził, łączy ich jedynie przynależność do kościoła scjentologicznego. Lee Anne jest publicystką i przyciąga uwagę brukowców ze względu na pokrewieństwo z Tomem.

3. Tom Cruise (55 l.) i Lee Anne De Vette (58 l.)

4. David Beckham (42 l.) i Lyanne

Ta dwójka rodzeństwa żyła w bliskim kontakcie. David zawsze pomagał siostrze finansowo, kupił jej dom, w którym mieszka. Ich relacje uległa pogorszeniu, kiedy David dowiedział się, że były już mąż Lyanne handlował narkotykami. Ostatnie plotki donoszą, że siostra Davida żyje z zasiłków i spotyka się z mężczyzną poznanym przez internet.

4. David Beckham (42 l.) i Lyanne

5. Jennifer Lopez i Lynda Lopez

Lynda Lopez jest młodszą o dwa lata siostrą Jennifer. Lynda jest znaną w Stanach Zjednoczonych dziennikarką i osobistością telewizyjną. W 2001 roku dostała nagrodę Emmy za najlepszy program poranny. Każda z sióstr ma swój urok, obie są piękne i seksowne. Siostry Lopez założyły fundację "Lopez Family Foundation", która pomaga kobietom i dzieciom w promocji zdrowia i lepszego życia.
Przejdź na następną stronę po więcej przykładów.

5. Jennifer Lopez i Lynda Lopez

6. Sandra Bullock i Gesine Bullock-Prado

Gesine Bullock-Prado jest równie rozpoznawalną osobą co jej starsza siostra Sandra. Gesine jest prawniczką, autorką książek, producentem filmów oraz kucharzem. Swoją karierę producenta filmów zaczynała wraz z siostrą przy produkcji filmów z udziałem Sandry. Założyła wraz z nią i rodzicami wytwórnię filmów “Fortis Films”. Jest autorką kilku książek, wspomnień własnych oraz kilku pozycji kucharskich. Prowadziła także małą piekarnię, a obecnie prowadzi kursy kucharskie i pisze dla magazynu “Runner’s World”.

6. Sandra Bullock i Gesine Bullock-Prado

7. Scarlett Johansson i Hunter Johansson

Czy wiesz, że Scarlett Johansson ma brata bliźniaka? Hunter jest młodszy od Scarlett o trzy minuty. Podobnie jak siostra chciał zostać aktorem. Niestety nie dostał wielu angaży, zrezygnował więc i został politykiem. W 2008 roku organizował kampanię wyborczą Baracka Obamy. Scarlett często zabiera swojego brata bliźniaka na imprezy na czerwonym dywanie.

7. Scarlett Johansson i Hunter Johansson

8. Demi Lovato i Madison De La Garza

Madison jest młodszą przyrodnią siostrą Demi Lovato. Madison znana jest z głównej roli Juanity Solis z serialu “Gotowe na wszystko”. Siostry pozostają w ciągłym kontakcie i wspierają się w trudnych momentach życiowych. Madison pojawia się w różnych produkcjach. Także udziela wielu wywiadów, w których często opowiada o relacjach łączących ich z siostrą.

8. Demi Lovato i Madison De La Garza

9. Brad Pitt i Douglas Pitt

Bracia są bardzo podobni do siebie. Młodszy o trzy lata od Brada Douglas jest biznesmenem, inwestorem oraz filantropem. Aktywnie angażuje się w akcje humanitarne organizowane w Afryce. W 2010 roku dostał tytuł “Ambasadora Dobrej Woli”. Douglas nie poszedł w ślady brata, wystąpił jedynie w reklamie firmy komórkowej Virgin Mobile.
Podoba ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku.
Źródło: www.fanpage.gr / Starstock / reddit

9. Brad Pitt i Douglas Pitt
6
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 Najdziwniejszych rzeczy, na które gwiazdy wydały pieniądze
Magdalena Sloczyńska
Magdalena Sloczyńska 13.06.2017, 05:13
Nie każdy musi być cudny
Eryk Rymuza
Eryk Rymuza 13.06.2017, 05:13
W prostocie tkwi piękno
Ciesielczyk Teresa
Ciesielczyk Teresa 11.06.2017, 05:13
A komuś to przeszkadza bo mnie nie każdy jest inny i nauczmy się sznowac a nie opluwać
Elżbieta Rogińska
Elżbieta Rogińska 09.06.2017, 05:13
A co TO za roznica chyba ze chodzi o spadek