O co kamanNewsyModa

Opublikowane 2017-09-05
0 Komentarz

9 osób, które nie podążają za trendami mody

Świat mody kreują wiodący projektanci, którzy ukierunkowują społeczeństwo na modne w danym sezonie trendy, wzory i style. Choć większość ludzi na Ziemi nie podąża za wyznaczonym kierunkiem mody, w pewnym stopniu starają się doń upodobnić. Bohaterami naszego artykułu są osoby, które znacznie odbiegają od trendów tworząc swój własny styl. Poznaj 9 przykładów niezwykłych kreacji.

1. Kwietny dres
Ten mężczyzna jest najlepszym przykładem, że można dotknąć chwały w świecie trendów mody. Należy przyznać, że nie brakuje mu odwagi, aby wyjść na ulicę ubranym w buty Adidasa ze skrzydłami i w kwiecisty “garnitur” spod igły tej samej marki. Widok tak ubranego mężczyzny może budzić ciekawość i zmuszać do refleksji, czy jest wizjonerem tworzącym przyszłe trendy w modzie... Przejdź na następną stronę po więcej ciekawych kreacji.

2. Piżama
Wygodna piżama jest niezbędna, aby rankiem wstać rześkim i wypoczętym. Jest ona tą częścią garderoby, która już nie wprawia w zdumienie, jeśli wyjdziemy w niej po bułki czy mleko. Ten mężczyzna siedzący na ławce w uroczej piżamce we wzór Myszki Miki zwrócił uwagę osoby, która zrobiła mu zdjęcie. Być może wybrał się na małe zakupy do pobliskiego sklepu, lecz okazały się zbyt dużym wysiłkiem fizycznym i musiał przysiąść na ławce, aby nabrać sił. Godzina, w której wykonano zdjęcie sugeruje, że krótki odpoczynek troszkę się przeciągnął...

3. Leginsy
Ta dziewczyna wierzyła, że będzie tą “najfajniejszą” ubierając się w legginsy z logo Louis Vuitton, a przynajmniej w podrobione legginsy. Kolor spodni jest zbyt zbliżony do koloru skóry, przez co wygląda jakby jej całe nogi były wytatuowane w logo projektanta. Jej wybór outfitu nie był zbyt trafiony… Co o tym sądzisz? Czy ubrałabyś się tak? Więcej ciekawych przykładów znajdziesz na następnej stronie.

4. Apokaliptyczna przyszłość
Ta postać, która wydaje się nie pozostawiać żadnych szczegółów przypadkowi, może z łatwością zostać wciągnięta do cyberpunkowego filmu jak “Mad Max” czy “Blade Runner”. Jego psychodeliczny i nowoczesny styl ozdobiony jest futerkiem i ochraniaczem na twarz. Większość miłośników muzyki z łatwością zauważy, że motywem przewodnim stroju jest styl hipisowski, przypisywany muzyce lat 70-tych. Czy to możliwe, aby taki styl wkrótce zawładnął światem?

5. Powrót do przeszłości
Natomiast, kobieta ubrana w strój z minionej epoki może sprawić, że poczujemy się jak na planie filmowym. Taka kreacja zmusza do zastanowienia się, czy to rzeczywistość i czy, aby kobieta nie jest uciekinierką z zakładu zamkniętego. Jeśli zobaczysz tak ubraną kobietę na ulicy, rozejrzyj się dokładnie czy nie znalazłeś się w kadrze kamery, bądź nasłuchuj czy zza rogu nie nadjeżdża karetka na sygnale. Na następnej stronie znajdziesz kolejne ciekawe przykłady trendów.

6. Panterka
Ubrania w panterkę wydają się być modne wśród niektórych kobiet po osiągnięciu pewnego wieku. Jest to dość częste obserwowane zjawisko w publicznych miejscach i środkach transportu. Nie oznacza to jednak, że wybór ubrań w centki dla tych pań jest doskonałym wyborem. Nie wiemy, w którym momencie pojawiły się ubrania w panterkę. Być może było to w okresie młodości tych kobiet, a panterze centki przypominają ich czas, w którym pozwalały sobie nawet na najdziksze rozrywki. My mamy nadzieję, że era centek przeminie i nie wróci więcej.

7. Tyłem naprzód
Kiedy przyjrzymy się temu zdjęciu po raz pierwszy, nie zauważymy niczego niezwykłego. Za drugim razem możemy spostrzec, że mężczyzna stojący przy kasie ma nieprawidłowo założone spodnie. Nie wiemy, jak do tego doszło i jaka jest przyczyna tego faktu, ale z pewnością jest to dość innowacyjny sposób noszenia spodni. Być może spodnie noszone tyłem naprzód są bardziej wygodne, tylko może pojawić się problem z ich zapięciem... Przejdź na następną stronę po więcej przykładów.

8. Paluszki
Damskie buty z zasady są bardzo niewygodne. Wysokie obcasy i dość częste otarcia palców i pięty są tego doskonałym potwierdzeniem. Na poniższym zdjęciu widzimy nieudaną próbę włożenia zbyt dużej stopy do małych butów. Efekt? Jak widać. Ta pani z pewnością nie będzie miło wspominać wyprawy w tej parze butów. Jeśli zauważysz identyczne buty na sklepowej wystawie, a chcesz mieć wszystkie pięć palców, omiń ją szerokim łukiem.

9. Księżniczka
Różowa sukienka, kozaczki i wzorzyste pończochy są czystą ekspresją wewnętrznej dziewczynki. Skąd pochodzi? Dokąd zmierza? Są to pytania, które na zawsze pozostaną bez odpowiedzi. Jedynie mamy nadzieję, że ten dzień był dla tej kobiety magiczny i jechała na spotkanie ze swoim uroczym księciem.
Źródło: Twitter

Podobał Ci się nasz artykuł? Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Co w wyglądzie kobiety najbardziej przyciąga mężczyzn