NiewiarygodneNewsy

Opublikowane 2017-05-31
2 Komentarz

2 dziwnie epizody w dniu objęcia prezydentury przez Donalda Trumpa, których nikt nie zauważył

Kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie, że miliarder Donald Trump może zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jedynie serial “Simpsonowie” w jednym z odcinków przedstawiał wizję przejęcia władzy przez Donalda Trumpa. To, co wydarzyło się w kreskówce, 8 listopada 2016 roku stało się faktem. Ku zaskoczeniu wszystkich Trump pokonał Hillary Clinton i stanął na czele jednego z najpotężniejszych państw na świecie.

2 dziwnie epizody w dniu objęcia prezydentury przez Donalda Trumpa, których nikt nie zauważył 1

Nowe przepisy dotyczące imigrantów, czy pomysł wybudowania muru oddzielającego Meksyk od Stanów Zjednoczonych to tylko nieliczne pomysły kontrowersyjnego prezydenta.
Od 2008 do 2016 r. funkcję prezydenta Stanów Zjednoczonych pełnił Barack Obama, uznany przez wielu za jednego z najbardziej życzliwych i mądrych liderów w całej historii Stanów Zjednoczonych. Pomimo krytyki wielu sektorów jego następcą został Donald Trump.

2 dziwnie epizody w dniu objęcia prezydentury przez Donalda Trumpa, których nikt nie zauważył 2

20 stycznia 2017 roku nastąpiło ostateczne zaprzysiężenie Donalda Trumpa na prezydenta. Mnóstwo ludzi chciało zobaczyć, jak przebiegnie spotkanie Trumpa i Baracka Obamy. Wydawać by się mogło, że ceremonia przejęcia władzy odbyła się bez zakłóceń. Ale czy na pewno? Przebieg ceremonii był szeroko komentowany w sieci, szczególną uwagę zwrócono na dwa momenty.

2 dziwnie epizody w dniu objęcia prezydentury przez Donalda Trumpa, których nikt nie zauważył 3

Na zdjęciu poniżej można wyraźnie zobaczyć, jak Trump wita gości obecnych podczas inauguracji. W tle widzimy wielu ochroniarzy chroniących nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nikt nie chciał dopuścić do tego, co się stało z prezydentem Kennedym. Na co uwagę zwrócili internauci? Chodzi o jednego z agentów Secret Service.

2 dziwnie epizody w dniu objęcia prezydentury przez Donalda Trumpa, których nikt nie zauważył 4

W sieci rozesłano kilka filmów wideo, w których wyraźnie pokazano ochroniarza stojącego obok rodziny Trumpów, z ramionami w bardzo dziwnej pozycji. Jednym z najbardziej zaskakujących szczegółów jest to, że nawet nie porusza on palcami rąk. Wszystko wskazuje na to, że widoczne na zdjęciach ręce są atrapą, a pod marynarką ukrywa on karabin, aby móc szybko zareagować w razie potencjalnego zamachu na prezydenta.

2 dziwnie epizody w dniu objęcia prezydentury przez Donalda Trumpa, których nikt nie zauważył 5

Czas na drugą tajemnicę podczas inauguracji Donalda Trumpa. Wygląda na to, że jeden z członków ochrony ukrywał coś w tajemniczej torbie. Co mogło być w środku? Zawsze istnieje możliwość, że były tam tylko raporty i dokumenty o niewielkim znaczeniu, ale tak jak wielu internautów wspominało należy zwrócić uwagę na wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły.
Ochroniarz z podejrzaną teczką nie odstępuje prezydenta na krok. Teorie pojawiające się w sieci spekulują na temat, co może być w środku. Czy mógłby być to zestaw pierwszej pomocy w razie ewentualnego ataku? A może była to śmiercionośna broń? Istnieją również teorie, że w teczce znajduje się krew dla Donalda Trumpa, która miałaby być użyta w razie zamachu.

Która z tych teorii jest prawdziwa? Być może kiedyś się dowiemy.

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się nim z przyjaciółmi lub daj lajka na naszym fanpagu
Pixabay

2 dziwnie epizody w dniu objęcia prezydentury przez Donalda Trumpa, których nikt nie zauważył 6
20
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 faktów dotyczących małżeństwa Melanii i Donalda Trumpa
Rafał Resel
Rafał Resel 13.06.2017, 05:13
Co do karabinu nic dziwnego, gdyby nagle byli pod ciągłym ogniem przeciwnika...w końcu chronią głowę państwa. A kwestia teczki, już stare i znane rozwiązanie wśród vipów... taką specjalną teczkę z odpowiednich materiałów można szybko rozłożyć i stanowi doskonałą osłonę kuloodporną dla vipa. Skąd kosmiczny pomysł o jakiejś specjalnej broni........
Rafał Koziarz
Rafał Koziarz 10.06.2017, 05:13
Barack najbardziej zyczliwy??? Z tego co czytalem to byl uznany za najslabszego!