NiewiarygodneGwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-05-31
0 Komentarz

6 młodych aktorów, którzy nie dorośli do sławy

Kiedy aktorzy stają się znani, zastanawiamy się jak wiodła ich ścieżka. Niektórzy zaczynali od najmłodszych lat, inni odkryli swoje powołanie w późniejszym wieku. Wielu aktorów, którzy zaczynali jako nastoletnie gwiazdy nie podołało wyzwaniu i zagubiło się po drodze do sławy. Niewielu z nich udało się utrzymać w show biznesie i wciąż możemy podziwiać ich na czerwonym dywanie. Oto lista 6 aktorów, których kariera zaczęła się wcześnie, lecz którym nie udało im się utrzymać w zawodzie aktora.

1. Edward Furlong

1. Edward Furlong

Edward Furlong znany jest większości osób z roli Johna Connora z filmu “Terminator 2”. Za jego urocze spojrzenie pokochały go miliony fanek na całym świecie. Jego buntowniczy wygląd stał się symbolem lat 90 tych. Po sławie jaką przyniósł mu “Terminator 2” posypały się propozycje zagrania w innych filmach. Aktor co prawda zagrał jeszcze w kilku produkcjach, niestety, żadna jego rola nie została doceniona. Wówczas aktor zaczął sięgać po narkotyki i alkohol. W 2001 roku, znaleziono go w pokoju hotelowym po przedawkowaniu heroiny. W tym samym roku został dwukrotnie aresztowany za jazdę bez prawa jazdy. W późniejszych latach często zdarzały mu się problemy z prawem. Trafił na odwyk i był to najcięższy moment w jego życiu. Później spotykał się z aktorkami Natashą Lyonne, Jolene Blalock oraz Paris Hilton. Ożenił się z Rachel Bellą, lecz małżeństwo nie trwało długo. Obecnie Edward nie przypomina młodego buntownika. Przytył i stara się wrócić do branży grając małe epizody w filmach i serialach.

2. Haley Joel Osment

2. Haley Joel Osment

Haley już jako sześciolatek występował w reklamach. Sławę przyniosła mu rola w filmie “Forest Gump”, lecz po zagraniu głównej roli w “Szóstym zmyśle” stał się aktorem rozpoznawalnym na całym świecie. Zagrał jeszcze w “Sztucznej inteligencji” i “Podaj dalej”, później zniknął z ekranu. W 2006 roku aktor został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Jeszcze w tym samym roku spowodował wypadek samochodowy również pod wpływem alkoholu. W wyniku tego wypadku doznał złamania żebra i łopatki, licznych skaleczeń i obrażeń. Po wypadku został aresztowany i wyrokiem sądu skierowany na odwyk. Dzięki niemu aktor wyszedł na prostą, skończył studia i stara się wrócić do branży.
W dalszej części artykułu znajdziesz kolejne przykłady.

2. Haley Joel Osment 1

3. Amanda Bynes

Amanda już w wieku 13 lat cieszyła się ogromną popularnością, dzięki znanemu w Stanach Zjednoczonych programowi “Szał na Amandę”, który sama prowadziła. Grała również w serialu “Siostrzyczki”, który wyemitowano również w Polsce. Po latach sukcesów Amanda ogłosiła koniec kariery i ukrywała się przed paparazzi. Prowadziła nocne życie w wyniku czego została kilkakrotnie aresztowana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. W lipcu 2013 roku podłożyła ogień nieopodal domu jej ojca, po czym została skierowana na obserwację psychiatryczną.

3. Amanda Bynes

4. Drew Barrymore

Prawdopodobnie jedyna aktorka na tej liście, której udało się pokonać wszelkie przeciwności losu. Zaczęła palić papierosy w wieku 9 lat, mając 11 lat sięgnęła po alkohol, a w wieku 13 lat wylądowała na odwyku. Gdy miała 14 lat trafiła do szpitala psychiatrycznego. Kilkakrotnie w swoim życiu chciała popełnić samobójstwo. Po latach walki udało jej się pokonać nałogi. Obecnie Drew zajmuje się produkcją filmów.
Chcesz poznać więcej aktorów? Przejdź do następnej strony

4. Drew Barrymore

5. Jake Lloyd

Jake Lloyd znany jest szerszej publiczności jako mały Anakin Skywalker z “Gwiezdnych Wojen: Mroczne Widmo” z 1999 roku. W 2001 roku zrezygnował z kariery aktorskiej. Zaczął studia na Columbia College Chicago, niestety odpadł na pierwszym semestrze. O Jake’u znów zrobiło się głośno, gdy w 2015 roku aresztowano go za zbyt szybką jazdę, łamanie przepisów oraz jazdę bez prawa jazdy. W 2016 roku zdiagnozowano u niego schizofrenię.

5. Jake Lloyd

6. Macaulay Culkin

Macaulay Culkin to najbardziej rozpoznawalny aktor lat 90tych. Dzięki roli w komedii “Kevin sam w domu” stał się międzynarodową gwiazdą. Dla wielu osób święta Bożego Narodzenia bez tej komedii nie mają znaczenia. Dobry kierunek w karierze aktorskiej Culkin’a zmienił rozwód rodziców. Spór toczył się o opiekę nad finansami młodego aktora. Wówczas Macaulay sięgnął po alkohol i narkotyki. Znów było o nim głośno, lecz niestety w negatywny sposób. Aktor mocno się zaniedbał. Uzależnił się od leków stosowanych w leczeniu uzależnień, a także od heroiny i morfiny. Ostatnio zauważono, że Macaulay zmienił swój wizerunek, zaczął dbać o siebie oraz koncertuje z zespołem, który sam założył “The Pizza Underground”.
Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku.

6. Macaulay Culkin
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

9 par celebrytów, którzy przyjaźnią się od dziecka