NiewiarygodneO co kamanModa

Opublikowane 2017-08-31
4 Komentarz

Sposób, w jaki nosisz torebkę ujawnia kilka ciekawych faktów o Twojej osobowości

Właściwie żadna dziewczyna bez torebki nie rusza się z domu. Nie dość, że jest praktyczną rzeczą, ale również stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej stylizacji. Psycholodzy, którzy specjalizują się w odczytywaniu mowy ciała twierdzą, że sposób w jaki kobieta nosi torebkę jest w stanie wiele zdradzić na temat jej charakteru. Poniżej znajduje się kilka przykładów.

Torebka na ramieniu blisko ciała

Jeśli w taki sposób nosisz torebkę to wysyłasz sygnał do otoczenia, że jesteś bardzo zapracowaną kobietą. Posiadasz prawdopodobnie zdolności przywódcze i śmiało realizujesz swoje życiowe cele. Zawsze przed podjęciem poważnej decyzji rozważasz wszystkie “za" i “przeciw”. Twój styl mówi, że swoboda poruszania się jest dla Ciebie najważniejsza.
Przejdź na następną stronę

Torebka na ramieniu

Torebka przewieszona luźno na ramieniu zdradza, że w każdej sytuacji czujesz się swobodnie i komfortowo. Jesteś wesołą, pogodną osobą, która kocha wolność. Otoczenie na pewno odbiera Cię jako pewną siebie kobietę, której nic nie powstrzyma przed realizacją marzeń. Doskonale wiesz, czego chcesz od życia i nie masz problemów z podejmowaniem właściwych decyzji.

Torebka przewieszona na ukos

Noszenie torebki w taki sposób zdradza brak pewności siebie oraz kompleksy na punkcie własnej osoby. Jednak czasem taki styl ujawnia artystyczną duszę, która nie ma czasu na zajmowanie się tak przyziemnymi rzeczami jak torebka. Wybór listonoszki na jednym pasku świadczy również o sportowym zacięciu, gdyż taka torebka zapewnia swobodę w poruszaniu się. Przejdź na następną stronę

Torebka w ręce

Trzymanie torebki w jednej ręce za uszy świadczy o tym, że jesteś ambitna i praktyczna. Doskonale zdajesz sobie sprawę ze swoich mocnych stron i zalet. Jesteś pewną siebie, silną i radosną kobietą. Niewątpliwie należysz do ludzi, którzy lubią mieć zawsze rację i do nich należy ostatnie słowo. Starasz się wykonywać wszystkie swoje zadania najlepiej jak potrafisz.

Torebka w dłoni blisko ciała

Torebki do noszenia w ten sposób nie są zbyt popularne na co dzień, raczej bardziej pasują na przyjęcie, wesele bądź wyjście do teatru. Noszona jednak do codziennych stylizacji wskazuje jednak, że jej właścicielka lubi być w centrum uwagi. Jeśli preferujesz ten typ noszenia torebki to znaczy, że kochasz modę i ekstrawagancję. Rzadko przejmujesz się opinią innych na swój temat. Przejdź na następną stronę

Torebka pod pachą

Niezależne kobiety często noszą torebki w ten sposób. Najczęściej sprawiają wrażenie silnych i zdecydowanych osób. Niekiedy mogą wydać się zbyt uparte. Są raczej samotniczkami, które chodzą własnymi ścieżkami. Jeśli preferujesz ten typ noszenia torebki oznacza, że trzymasz otoczenie na dystans i nie dopuszczasz do swojego prywatnego życia zbyt wielu osób.

Torebka zawieszona na zgiętym łokciu

Ten sposób noszenia torebki jest bardzo popularny wśród gwiazd i celebrytek. Świadczy o wysokim statusie społecznym. Wysyłasz sygnał do otoczenia, że możesz zdobyć władzę i zapanować nad całym światem. Jeśli nosisz torebkę w ten sposób to znaczy, że lubisz być w centrum zainteresowania. Podkreślasz swój indywidualny styl i zamiłowanie do mody.

Brak torebki

Brak torebki również ujawnia kilka ciekawych cech charakteru. Najczęściej bez torebki poruszają się kobiety silne i niezależne. Cenią sobie wolność i swobodę ruchu. One nie muszą nic nosić. Jeśli jesteś kobietą, która nie lubi mieć przy sobie torebki świadczy to o Twojej niesamowitej osobowości, która z magnetyczną siłą przyciąga do Ciebie mnóstwo ludzi.
Źródło: Instagram

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

16
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Kim jest Rami Malek, aktor grający legendarnego Freddiego Mercury?
Anna Gremian
Anna Gremian 09.09.2017, 05:13
No i wyszło że mam artystyczną duszę i sportowe zacięcie. A ja jestem leń
Sylwia Ragan
Sylwia Ragan 09.09.2017, 05:13
Hahaha najchętniej bez torebki. Idealnie. Dokumenty w kieszeni. Telefon w ręce
Basia Świerk
Basia Świerk 08.09.2017, 05:13
To zależy jaką się ma torebkę , tak się ją nosi , mam różne torebki , więc mam różne osobowości hahahaha
Marika Rechul
Marika Rechul 08.09.2017, 05:13
To prawda każda kobieta ma wiele torebek i każda pasuje do czegoś innego i na każdą okazję..I w zależności od torebki i ubioru nosimy je na wiele różnych sposobów. Ale patrząc na to jak na codzień wychodząc z domu trzymam torebkę to normalnie celebrytka ze mnie