NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-08-31
0 Komentarz

Co kształt podbródka mówi o Twoim charakterze?

Nie jest tajemnicą, że pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę, poznając nową osobę, jest twarz. Sprawdzamy kolor oczu, patrzymy na wielkość nosa, kształt ust, czy nawet na dołeczki w policzkach. Natomiast niewiele ludzi poświęca uwagę kształtowi podbródka. Okazuje się, że w zależności od jego budowy i wielkości możemy zdobyć mnóstwo informacji o jego posiadaczu.

Co kształt podbródka mówi o Twoim charakterze? 1

Kształt podbródka wiele mówi o tym, jak silna jest nasza równowaga psychiczna, determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów, czy energia pozwalająca cieszyć się życiem. Poza tym wskazuje poziom poczucia własnej wartości oraz stosunek do innych ludzi. Przyglądając się podbródkowi jesteśmy w stanie wiele dowiedzieć się o charakterze danej osoby.
Przejdź na następną stronę

Co kształt podbródka mówi o Twoim charakterze? 2

Krótki

Jeśli jesteś posiadaczem takiego podbródka to przyjmij nasze gratulacje: należysz do grona szczęściarzy. Krótki podbródek wskazuje, że cieszysz się ogromnymi zasobami energii, żyjesz pełnią życia. Doskonale potrafisz podzielić swój czas na pracę oraz czas wolny. Osoby z takim podbródkiem uwielbiają zdobywać wiedzę i odznaczają się ponadprzeciętną inteligencją.

Krótki

Krótki podbródek świadczy również o doskonałej kondycji fizycznej, najprawdopodobniej nigdy nie będziesz miał problemów z nadwagą czy otyłością. Nie boisz się mówić głośno o tym, co myślisz. Wyróżnia Cię ogromny temperament, ale co za tym idzie, łatwo wpadasz w gniew i irytację. Mimo wszystko cieszysz się sympatią otoczenia i często jesteś duszą towarzystwa.
Przejdź na następną stronę

Krótki 1

Wystający

Wystający podbródek świadczy o pewności siebie oraz o wielkim talencie artystycznym. Najczęściej jest to cecha dziedziczona po rodzicach. Jeśli jesteś osobą posiadającą tak podbródek będziesz musiał zwracać szczególną uwagę na dietę, ponieważ masz tendencje do szybkiego przybierania na wadze. Niektóre cechy charakterystyczne ludzi z wystającym podbródkiem nie są zbyt pozytywne.

Wystający

Możesz wykazywać tendencję do przyjmowania postawy awanturniczej, dlatego staraj się ukierunkować swoją energię na pracę lub rozwijanie pasji. Na szczęście negatywne cechy charakteru równoważone są przez pozytywne wartości. Jesteś wiernym przyjacielem, kochającym partnerem i zawsze kierujesz się w życiu głębokim poczuciem sprawiedliwości.
Przejdź na następną stronę

Wystający 1

Symetryczny

Osoby posiadające symetryczny podbródek są śmiałe, odważne i nie unikają ryzyka. Kochają przygody i nowe wyzwania. Zawsze pozostają młodzi duchem, nawet w podeszłym wieku. Do ich wielkich atutów należy zaliczyć fakt, że doskonale potrafią znaleźć wspólny język z każdym. Łatwo nawiązują nowe znajomości i zawierają przyjaźnie. Charakteryzuje ich wielka otwartość.

Symetryczny

Jeśli należysz do osób z symetrycznym podbródkiem na pewno jesteś pewny siebie, radosny, zawsze gotowy do działania i realizowania wyznaczonych celów. Jesteś szlachetny i masz dobre serce. Zaskakujesz otoczenie dobrym gustem i smakiem. Nie znosisz plotek. Swój symetryczny kształt podbródka zawdzięczasz rodzicom lub dziadkom, gdyż jest to cecha dziedziczna.
Przejdź na następną stronę

Symetryczny 1

Asymetryczny

Okazuje się, że asymetryczny podbródek nie jest cechą wrodzoną, ale nabytą. Pojawia się w dzieciństwie w wyniku stresu, braku białka i wapnia oraz szkodliwego działania metali ciężkich. Asymetria podbródka może również wystąpić przy nadmiernym paleniu tytoniu oraz znacznej otyłości. Prawdopodobnie co czwarta osoba posiada lekką asymetrię brody.

Asymetryczny

Jeśli jesteś posiadaczem takiego podbródka należysz do grona osób, które charakteryzuje wiarygodność i dyskrecja. Pomimo tego, że lubisz ludzi i nie masz nic przeciwko pracy zespołowej najlepiej realizujesz się jako indywidualista. Jesteś odrobinę introwertyczny i lubisz spędzać czas samotnie. Znasz swoją wartość, ale nie odczuwasz potrzeby wyróżniania się.
Źródło: Starstock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

Asymetryczny 1
3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy?