NiewiarygodneGwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-05-31
0 Komentarz

Czego nie wiesz o Simpsonach?

“The Simpsons” to komediowy serial animowany produkowany bez przerwy od 1989 roku. W sposób satyryczny przedstawia perypetie tytułowej rodziny Simpsonów. Stacja Fox nawet nie myśli o tym, aby zakończyć nadawanie serialu. Niezwykła rodzinka ma rzesze fanów na całym świecie. W 2007 roku powstał nawet pełnometrażowy film kinowy, który zarobił ponad pół miliarda dolarów.

Prawdziwy wiek Homera i Marge Simpson

Prawdziwy wiek Homera i Marge Simpson

Wielokrotnie zastanawiano się nad prawdziwym wiekiem Simpsonów, ponieważ postacie z kreskówki w ogóle się nie starzeją. Internauci przeprowadzili śledztwo i udało im się dotrzeć do kadru z serialu na którym widać prawo jazdy Homera. Według dokumentu Homer urodził się 12 maja 1956 r., więc obecnie powinien mieć 61 lat. Marge jest w zbliżonym wieku.

Prawdziwy wiek dzieci

Prawdziwy wiek dzieci

Opierając się na wieku Homera, można wywnioskować, że Bart powinien mieć 41 lat, Lisa 39, a Maggie 32 lata. Autorzy serialu wyjaśnili, że postacie nie dorastają aby oszczędzić im cierpień związanych ze starzeniem się. Postacie czasem podróżują w czasie i wtedy widzimy ich jak będą wyglądać jako dorośli.

Przejdź do następnej strony, gdzie dowiesz się więcej.

Prawdziwy wiek dzieci 1

Fryzury Simpsonów

Projektując styl postaci serialu, twórca Matt Groening, postanowił nadać każdemu bohaterowi charakterystyczną cechę, która by go czyniła łatwym do zidentyfikowania. Groning dokładnie zaprojektował styl fryzury dla każdego członka rodziny. Bart nosi spiczastą blond fryzurę. Lisa ma żółte włosy w kształcie gwiazdy, Maggie również. Marge nosi niezwykłą, niebieską fryzurę, natomiast Homer jest całkiem łysy nie licząc trzech włosów, które czasem układają się w kształt inicjałów autora serialu: M i G.

Fryzury Simpsonów

4 palce dłoni

Prawie wszystkie postacie kultowej kreskówki mają po 4 palce u dłoni, poza postaciami Jezusa i Boga, którzy mają po 5 palców. Chociaż w jednym z odcinków rysownicy o tym “zapomnieli” i wszystkie postacie mają po 4 palce.

 4 palce dłoni

Imiona bohaterów
Bart, Lisa i Maggie. Ich rodzice czyli Marge i Homer- imiona głównych bohaterów noszą w rzeczywistości członkowie rodziny Matta Groeninga.

Ile kosztuje Maggie?
W czołówce serialu widzimy jak kasjer przesuwa Maggie nad czytnikiem kasy. Wyskakuje cena 847 dolary i 63 centy. Tyle pieniędzy przeciętny Amerykanin w 1989 wydawał miesięcznie na wychowanie dziecka.

 4 palce dłoni 1

Zniknięcie Troya McClure

Troy McClure to jeden z bohaterów serialu. Jest aktorem filmów klasy “B”, którego sława dawno przeminęła. W pewnym momencie postać znika z serialu. Związane jest to ze śmiercią Phila Hartmana, aktora, który użyczał głosu Troyowi.

Zniknięcie Troya McClure

Kontrakt

Stacja telewizyjna Fox wykupiła prawa do serialu do 2082 roku. Matt Groening musiałby żyć 125 lat aby doczekać się na rozwiązanie kontraktu i cieszyć się większymi dochodami generowanymi przez serial.

Kontrakt

Michael Jackson

Gwiazdor pojawił się w 3 sezonie Simpsonów, jednak nie zagrał samego siebie, tylko użyczył głosu jednej z postaci, Leonowi Kompowskiemu. Leon jest pacjentem szpitala psychiatrycznego i żeby było śmiesznie podaje się za Michaela Jacksona.

Podoba ci się ten artykuł? Podziel się nim z przyjaciółmi lub daj lajka na naszym fanpagu

Imgur, Grosir Baju Surabaya, Telerama, Mieux-defiscaliser.info, Houseofgeekery, Time.com, Knoxlabs

Michael Jackson
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Historyczne wydarzenia i The Simpsons