Niewiarygodne

Opublikowane 2017-08-30
1 Komentarz

Co o człowieku mówi godzina w której się urodził?

Astrologia, inaczej nazywana wróżbiarstwem miała swój początek już w starożytności. Od dawna wierzono, że z gwiazd jesteśmy w stanie odczytać przyszłość oraz dowiedzieć się jaki los nas spotka. Według naukowców, astrologia jest dziedziną pseudonaukową, która w nie do końca odzwierciedla rzeczywistość. Idealnym przykładem tego, są horoskopy, które w zależności od interpretacji mogą pokryć się ze światem realnym. Jednak ludzie wierzący w gwiazdy czy przeznaczenie na pewno będą zainteresowani tym, co czas urodzenia mówi o ich osobowości!

00:00 - 04:00

00:00 - 04:00

Osoby urodzone pomiędzy północą, a czwartą w nocy są ciekawe świata i uwielbiają wyzwania! Ponadto, są bardzo inteligentne i z wielką uwagą obserwują otaczający je świat. Oprócz tego, są to osoby godne zaufania, które potrafią docenić wartości takie jak przyjaźń, miłość, szczerość, lojalność oraz honor. Przejdź na następną stronę

00:00 - 04:00 1

04:00 - 08:00

Urodzeni pomiędzy czwartą, a ósmą wykazują dość duże zainteresowanie rzeczami materialnymi. Uwielbiają dobre jedzenie, potrafią wydawać spore sumy pieniędzy na dobrej jakości składniki, z których przygotowują pyszne posiłki. Lubią długie podróże, jednak zdecydowanie wolą namiot od czterogwiazdkowego hotelu. Cenią sobie spokój i ciszę, dlatego też często spędzają czas na świeżym powietrzu.

04:00 - 08:00

08:00 - 12:00

Celem osób urodzonych w tym przedziale godzin, jest zdecydowanie bycie najlepszym dosłownie we wszystkim! Osoby te, odnoszą sukcesy zawodowe oraz są świetnymi pracownikami. Świetnie spisują się w roli lidera, który potrafi zmotywować swoją grupę do działania. Są to również osoby odpowiedzialne za swoje czyny i słowa. Przejdź na następną stronę

08:00 - 12:00

12:00 - 16:00

Trudno odgadnąć co siedzi w głowie osoby urodzonej między dwunastą, a szesnastą. Można powiedzieć, że są to osoby romantyczne, które cenią kontakt z drugim człowiekiem i starają się być dobrymi przyjaciółmi. Są to również osoby dobroduszne, które pomogą nawet obcemu człowiekowi w potrzebie, a ponadto poświęcą swój cenny czas innym.

12:00 - 16:00

16:00 - 20:00

Dla osób urodzonych w tych godzinach dobro drugiego człowieka jest najważniejsze. Potrafią zmotywować się do działania w krytycznej sytuacji oraz pomóc komuś w potrzebie. Cenią sobie spokój oraz nie lubią przejmować się codziennymi błahymi sprawami, wolą podejmować wyzwania i wspinać się po wyznaczonej przez siebie ścieżce kariery. Przejdź na następną stronę

16:00 - 20:00

20:00 - 24:00

Człowiek narodzony o tej porze charakteryzuje się niesamowitymi zdolnościami, które z łatwością pomogą mu przejść przez życie. Rodzina jest podstawowym filarem oraz stanowi oparcie dla osób, które starają się wiele osiągnąć w życiu zarówno zawodowym jak i prywatnym. Na drodze do szczęścia może stanąć wielu wrogów, którzy zapragną porażki tak wartościowego człowieka, lecz nikt nie powinien się tym przejmować.

20:00 - 24:00

Jak widać godzina naszego urodzenia mówi sporo o naszej osobowości. Powinniśmy zwracać uwagę na to, jakimi ludźmi jesteśmy oraz co oferujemy dla drugiego człowieka. Ponadto, ważne jest, aby nawiązywać kontakty tylko i wyłącznie z wartościowymi osobami, które cenią nas za to jakimi jesteśmy ludźmi oraz pomogą nam w krytycznej sytuacji.
Źródło: Starstock

Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

20:00 - 24:00 1
16
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje…
Krystyna Tempczyk
Krystyna Tempczyk 05.09.2017, 05:13
Taka dobroduszna to ja nie jestem