NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-08-30
11 Komentarz

Jak kochają poszczególne znaki zodiaku?

Stan zakochania jest dla organizmu prawdziwym szokiem: serce bije szybciej, rośnie ciśnienie krwi, pocą się ręce. W mózgu dochodzi do chemicznej burzy, która odpowiada za wachlarz emocji odczuwanych przez zakochaną parę. Czy jednak kiedykolwiek zastanawialiście się jaki wpływ na stan zakochania wywierają poszczególne znaki zodiaku?

Baran

Baran

Barany najczęściej bywają bezpośrednie i onieśmielające. Są to osoby odnoszące sukcesy, uparte i zmierzające prosto do wyznaczonego celu. Obiekt swoich uczuć najczęściej umieszczają na piedestale i próbują zrobić na nim wrażenie. Aby stworzyć idealny związek, Baran musi znaleźć kogoś, kto go uzupełnia, emanuje tą sama energią i podziela jego pasje oraz marzenia.
Przejdź na następną stronę

Byk

Byki charakteryzuje usilne pragnienie posiadania drugiej osoby oraz dążenie do stabilizacji. Przyciągają ludzi, którzy lubią proste rzeczy: spokojny wieczór w domowym zaciszu, otoczenie zwierząt czy seans telewizyjny. Osoby urodzone pod znakiem Byka najczęściej zakochują się mocno i raz na zawsze. Bywają w związku introwertyczni, ale zawsze oferują poczucie bezpieczeństwa.

Bliźnięta

Bliźnięta są spontaniczne, uwielbiają przygody i niespodzianki. Nigdy się nie nudzą. Zawsze potrafią znaleźć dla siebie interesujące zajęcie. Są niezwykle wrażliwe i skryte w okazywaniu uczuć. Uwielbiają być zaskakiwane. Osoba urodzona pod znakiem Bliźniąt w partnerze będzie chciała znaleźć cierpliwego przyjaciela, który będzie na każde jej zawołanie.
Przejdź na następną stronę

 Byk

Rak

Raki bardzo powoli i ostrożnie nawiązują wszelkie znajomości. Raczej nigdy nie odważą się na spontaniczny podryw w barze. Jeśli już się zakochają, będą chcieli spędzić każdą chwilę w towarzystwie wybranki bądź wybranka. Uwielbiają długie, romantyczne spacery czy spotkania w przytulnych kawiarenkach. Partner musi być ich najlepszym i najbardziej zaufanym przyjacielem.

Bliźnięta

Lew

Lwy sprawiają wrażenie niezwykle aroganckich, więc osoby o trochę mniejszej pewności siebie spostrzegają ich jako narcystycznych egoistów. Osoby urodzone w znaku Lwa emanują niezwykłą siłą, nie wstydzą się uczuć, lubią zdobywać, ale również szybko się nudzą partnerem. Uwielbiają być chwalone, adorowane i zasypywane prezentami.
Przejdź na następną stronę

Panna

Panny roztaczają wokół siebie aurę spokoju i finezji. Bardzo chętnie pomagają innym ludziom, wspierają słabych i pokrzywdzonych. Zakochują się powoli i mają problem ze zrobieniem pierwszego kroku. Osoba urodzona pod znakiem Panny nie należy do szalonych, jeśli jej partner lub partnerka miał zły dzień, to prędzej zabierze go na frytki i hamburgera niż na spontaniczną eskapadę.

Rak

Waga

Natura Wag może być przez niektórych błędnie interpretowana jako bierna i niezdecydowana. Jednak to tylko pozory. Wagi są wierne, lojalne i bardzo subtelne. Potrafią wiele rzeczy zaakceptować i ignorują wszelkie niedoskonałości partnera bądź partnerki. Nie są zwolennikami romansów na jedną noc. W miłości cenią aurę uniesienia i tajemniczości.
Przejdź na następną stronę

Skorpion

Skorpiony są bardzo podatne na zranienia, dlatego najczęściej są skryte i nie lubią zbyt okazywać uczuć. Dosyć szybko kończą znajomości, z których nie wynika nic poważnego. Są bardzo szczere i tego samego wymagają od partnera lub partnerki. Osobę urodzoną pod znakiem Skorpiona można uwieść aurą tajemnicy, sugestywnością w okazywaniu uczuć i romantycznymi gestami.

Strzelec

Strzelce niewątpliwie należą do najbardziej ekstrawertycznych znaków zodiaku. Są wyluzowane, beztroskie, szczere, bezpośrednie i uwielbiają poczucie humoru. Otwarcie okazują uczucia, są namiętne i zrobią wszystko dla ukochanego partnera lub partnerki. Strzelce tworzą najbardziej harmonijne i udane związki. Często przyciągają do siebie osoby nieśmiałe.
Przejdź na następną stronę

 Lew

Koziorożec

Koziorożce to wulkany energii zakochane w swojej pracy. Są niezwykle pragmatyczni i ambitni. W miłości bardzo ostrożne, długo rozważają “za” i “przeciw” zanim się zaangażują w poważny związek. Koziorożce łatwo się zrażają i z trudem otwierają przed innymi. Z wybranym partnerem lub partnerką potrafią stworzyć doskonały zespół, który świetnie się dogaduje.

Panna

Wodnik

Wodniki zalicza się do najtrudniejszych znaków jeśli chodzi o związki. Z natury są samotnikami i przez większość życia świetnie radzą sobie jako single. Nawet jeśli się zakochają i zdecydują na bycie z partnerem lub partnerką, będą potrzebowali dużo przestrzeni i wolności. Wodniki uwielbiają dominować, są ciekawskie i pomysłowe.

Ryby

Ryby posiadają czułe i serdeczne serce, które często przysparza im problemów we współczesnym świecie. Kochają mocno i namiętnie. Zawsze lojalnie stoją po stronie partnera lub partnerki. Są romantyczne, sentymentalne i podatne na zranienia. Ich wrażliwość może niestety przyciągać toksyczne osoby, które próbują wykorzystać zakochane Ryby.
Źródło: Starstock/ Instagram
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

Waga
71
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Małgorzata Roman
Małgorzata Roman 05.09.2017, 05:13
Ja też jestem Waga. Szczęścia może i tak ale z miłością to u mnie nadal w wieku 44 lat do bani
Ewa Sumińska
Ewa Sumińska 04.09.2017, 05:13
Waga w 100% sie zgadza ;)
Jolanta Paszek
Jolanta Paszek 04.09.2017, 05:13
Ja też jestem waga i to się zgadza Waga jest pod patronem Wenus a to planeta szczęścia i miłości
Małgorzata Roman
Małgorzata Roman 05.09.2017, 05:13
Ja też jestem Waga. Szczęścia może i tak ale z miłością to u mnie nadal w wieku 44 lat do bani
Izabella Ziemba
Izabella Ziemba 03.09.2017, 05:13
Lwy w 100% sie zgadza.
Chailai Leekpai
Chailai Leekpai 03.09.2017, 05:13
Koziorożec- zgadza się wszystko
Teresa Redmer
Teresa Redmer 03.09.2017, 05:13
Bliźniak też się zgadza .
Ewelina Danuta
Ewelina Danuta 03.09.2017, 05:13
Skorpion - właśnie tak
Sylvia Ignath
Sylvia Ignath 03.09.2017, 05:13
Ożesz co do wodnika rewelka cala Ja
Elzbieta Stankiewicz-Dębiak
Elzbieta Stankiewicz-Dębiak 03.09.2017, 05:13
A tam g...o prawda
Irena Krystyna Maszerowska
Irena Krystyna Maszerowska 03.09.2017, 05:13
Nie wierzę w horoskopy
Maria Miller
Maria Miller 02.09.2017, 05:13
u mnie się zgadza co do słowa