NiewiarygodneGwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-05-31
2 Komentarz

9 par celebrytów, którzy znają się od dziecka

Widzisz ich na ekranie, serwisy plotkarskie na bieżąco donoszą wiadomości z ich życia, a ty zastanawiasz się jak to się stało, że są tak sławni. Ci wszyscy celebryci wiedli zupełnie normalne życie, chodzili do szkół i mieli najlepszych przyjaciół. Wiele znanych współcześnie gwiazd przyjaźni się od czasu, gdy byli dziećmi i nie byli jeszcze rozpoznawalni jak teraz. Poznaj 9 par celebrytów, którzy znają się od najmłodszych lat.

1. Kate Hudson i Liv Tyler

1. Kate Hudson i Liv Tyler

Bycie dzieckiem sławnego rodzica to świetna sprawa. Zwłaszcza, jeśli jest nim Steven Tyler frontman zespołu Aerosmith lub aktor i komik Bill Hudson. Liv Tyler i Kate Hudson miały szczęście uczęszczać do elitarnej szkoły Crossroads School for Arts & Sciences. Od tego czasu zaprzyjaźniły się i przyjaźnią do tej pory. Razem planują wakacje wraz ze swoimi rodzinami i partnerami. Zagrały również razem w komedii romantycznej “Dr T i kobiety” z 2000 roku.

2. Justin Timberlake i Ryan Gosling

2. Justin Timberlake i Ryan Gosling

Jako mali chłopcy Justin i Ryan poznali się w programie “Klub Myszki Miki”. Obaj pracowali w programie i wkrótce się zaprzyjaźnili. Przez krótki czasu Justin i Ryan zostali “braćmi”. Podczas pracy nad programem matka Ryana przebywała w Kanadzie i nie mogła opiekować się synem. W tym czasie matka Justina wystąpiła o opiekę prawną nad małym Ryanem, aż do powrotu jego matki na Florydę. Aktorzy przyjaźnią się do tej pory i na wspólnych galach często to okazują.

2. Justin Timberlake i Ryan Gosling 1

3. Kim Kardashian i Nicole Richie

W świecie bogaczy długotrwała przyjaźń praktycznie nie istnieje. Jednak Kim i Nicole przyjaźnią się od czasów szkolnych aż po dziś dzień. Natomiast próby czasu nie wytrzymała przyjaźń Paris Hilton, córki właściciela sieci hoteli na całym świecie i Kim Kardashian. Podczas jednego z wywiadów Kim zdradziła kilka sekretów z życia Paris i na tym zakończyła się ich znajomość. Czyż bycie lojalnym nie jest domeną przyjaźni?

3. Kim Kardashian i Nicole Richie

4. Wes Anderson i Owen Wilson

Wszyscy wiemy kim jest Owen Wilson, przystojny aktor o włosach w kolorze blond i słodką dziurką w podbródku. Grał w wielu znanych produkcjach takich jak: “Poznaj mojego tatę”, “Genialny Klan” czy “Zoolander”. Lecz kim jest Wes Anderson? Wes jest reżyserem i producentem filmowym. Obaj panowie poznali się na Uniwersytecie w Teksasie studiując scenopisarstwo. Wes Anderson i Owen przyjaźnią się tak bardzo, że Wes obsadza Owena we wszystkich swoich filmach.

4. Wes Anderson i Owen Wilson

5. Nicole Kidman i Naomi Watts

Słynna aktorka znana z “Moulin Rouge”, Nicole Kidman i dziewczyna porwana przez King Konga, Naomi Watts wiedzą jak utrzymać wieloletnią przyjaźń. Obie aktorki znają się od czasów liceum, kiedy się zaprzyjaźniły, a ich przyjaźń trwa do chwili obecnej. Często okazują swoją przyjaźń na imprezach.

5. Nicole Kidman i Naomi Watts

6. Sean Penn i Nicholas Cage

Ci dwaj aktorzy znali się na długo nim stali się rozpoznawalnymi osobami. Ich przyjaźń sięga 1984 roku, kiedy to razem wystąpili w dramacie wojennym pt. “Wyścig z księżycem”. Akcja filmu rozgrywa się w 1942 roku. Dramat opowiada historię dwóch przyjaciół, którzy dostają powołanie do wojska. Obaj muszą porzucić spokojne życie, swoje dziewczyny i szybko dorosnąć.

6. Sean Penn i Nicholas Cage

7. Cameron Diaz i Snoop Dogg

Cameron i Snoop Dogg’a łączy zabawny incydent z przeszłości. Oboje uczęszczali do Long Beach Polytechnic w Kalifornii. W jednym z wywiadów Cameron przyznała się niepewnie, że w tym czasie kupiła od Snoop Dogg’a “zioło”. W jednym z wywiadów Snoop Dogg zapytany, czy pamięta Cameron z czasów szkolnych odparł; "Tak, pamiętam dziewczynę, która kupiła ode mnie towar".

7. Cameron Diaz i Snoop Dogg

8. Elijah Wood i Macaulay Culkin

Elijah i Macaulay spotkali się po raz pierwszy na planie filmu “Synalek”, będąc jeszcze dziećmi. Później ich drogi rozeszły się w różnych kierunkach. Kiedy Elijah Woods dostał główną rolę w trylogii “Władca Pierścieni”, natomiast Macaulay Culkin po sukcesie “Kevina samego w domu” nie odniósł już większych sukcesów i popadł w uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Mimo różnych dróg kariery, aktorzy nadal się przyjaźnią.

8. Elijah Wood i Macaulay Culkin

9. Tobey Maguire i Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio i Tobey Maguire znają się od 13 roku życia i nadal pozostają w przyjaźni. Spotkali się na jednym z castingów i od razu się zaprzyjaźnili. Zagrali razem tylko w trzech filmach, jednym z nich był “Wielki Gatsby”. Aktorzy są tak zżyci ze sobą, że Leo został ojcem chrzestnym córeczki Toby’ego, Ruby Sweetheart Maguire.
Podoba Ci się? Polub nasz profil na Facebooku.
Źródło: Starstock / Deolububble

9. Tobey Maguire i Leonardo DiCaprio
4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!
Nikola Skopowska
Nikola Skopowska 10.06.2017, 05:13
Magda Sędor my tam też kiedyś będziemy xd
Magda Sędor
Magda Sędor 10.06.2017, 05:13
Ooo❤️❤️ chcialabym Niki
Magda Sędor
Magda Sędor 10.06.2017, 05:13
Ooo❤️❤️ chcialabym Niki