O co kamanGwiazdy

Opublikowane 2017-08-28
0 Komentarz

7 gwiazdorskich par, które kiedyś były razem

Romanse wielkich gwiazd i celebrytów rzadko kiedy pozostają w ukryciu. Żyjąc na świeczniku trudno zachować prywatność. Paparazzi śledzą sławy krok w krok, zaś magazyny rozpisują się o najpikantniejszych szczegółach dotyczących ich związków. Jednak niektórym gwiazdom udało się ukrywać romans latami i zaskoczyć wszystkich. Oto 7 gwiazdorskich par, które kiedyś były razem.

Nie tylko duet w pracy

Taylor Swift zaliczana jest do grona najlepiej zarabiających artystów na całym świecie. Piosenkarka ma na koncie wiele sukcesów, a także romansów. Jednym z jej partnerów był piosenkarz John Mayer. Wszystko zaczęło się od wspólnie wykonanej piosenki “Half of My Heart” w 2009 roku. Romans nie trwał długo. Swift podsumowała związek utworem “Dear John”.
Przejdź na następną stronę

Nie tylko duet w pracy

Przed erą Kanye’a

Nick Cannon, amerykański aktor i raper, nie stronił od wielu romansów. Do jego “eks” zaliczały się między innymi Christina Milian, Selita Ebanks czy Nicole Scherzinger. Mało kto wie, że Cannona i Kim Karashian łączyło przed laty płomienne uczucie. Obecnie Kim jest żoną Kanye Westa, zaś Cannon po trzech latach małżeństwa z Mariah Carey wniósł pozew rozwodowy.

Przed erą Kanye’a

Wspomnienia z lat 90-tych

Jeśli chodzi o ilość romansów na koncie, to prym w Hollywood niewątpliwie wiedzie Leonardo DiCaprio. Aktor zawsze otoczony jest pięknymi kobietami. Nie inaczej było w przypadku Bobbie Brown-Lane. Aktorka opublikowała niedawno wspomnienia na łamach magazynu “Star Magazine”, gdzie przyznaje się do romansu z DiCaprio w latach dziewięćdziesiątych.
Przejdź na następną stronę

Wspomnienia z lat 90-tych

Jeden z wielu na liście

Lindsay Lohan, poza skandalami i licznymi uzależnieniami, znana jest również ze skłonności do licznych romansów. Aktorka spotykała się między innymi z Aaronem Carterem, Jaredem Leto, Ryanem Adamsem, a nawet didżejką Samanthą Ronson. Jednak mało kto wiedział, że w 2008 roku łączyło ją uczucie z młodym, przystojnym aktorem, Zackiem Efronem.

Jeden z wielu na liście

Brak dopasowania

Jedną z największych skandalistek od lat pozostaje Madonna. Jak się okazało związana była z Tupackiem Shakur w 1994 roku. Raper zginął tragicznie przed wielu laty w wyniku strzelaniny. Chociaż o romansie spekulowano jeszcze za życia muzyka, artysta nigdy nie potwierdzał plotek. Dopiero Królowa Popu ujawniła szczegóły związku z raperem. Ponoć raper rzucił ją twierdząc, ze nie pasują do siebie.
Przejdź na następną stronę

Brak dopasowania

Osiem tygodni miłości

Ashton Kutcher to utalentowany, amerykański aktor i producent filmowy o irlandzkich, czeskich i niemieckich korzeniach. W 2003 roku trafił na pierwsze strony brukowców, za sprawą Demi Moore, z którą zaczął się spotykać. Obecnie Kutcher znajduje się w szczęśliwym związku z Milą Kunis, z którą ma dwójkę dzieci. Zanim aktor ustatkował się, łączył go płomienny romans z Rihanną. Jak donoszą świadkowie uczucie przetrwało zaledwie 8 tygodni.

Osiem tygodni miłości

Czy możesz to sobie wyobrazić?

Wiadomość o romansie Natalie Portman oraz Moby’ego było zaskoczeniem dla wszystkich. Parę dzieliła spora różnica wieku. Muzyk ma obecnie 51 lat, zaś aktorka 35 lat. Natalie i Moby spotykali się przez kilka miesięcy w 2001 roku. Pomimo tego,że uczucie nie przetrwało próby czasu oboje obecnie deklarują, że są doskonałymi przyjaciółmi i świetnie się dogadują.
Źródło: Istagram, Starstock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

Czy możesz to sobie wyobrazić?
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!