WzruszająceGwiazdyRodzinaNewsy

Opublikowane 2017-05-31
0 Komentarz

6 gwiazd dumnych z bycia rodzicem

Kiedy gwiazdy zostają rodzicami, oprócz przekazania cech fizycznych starają się wychować swoje dzieci na wartościowych ludzi. Wszak pieniądze szczęścia nie dają, oni wiedzą jak je zdobyć, wpajają swoim dzieciom szacunek do innych ludzi, pracy i pieniędzy. Poznaj 6 gwiazd sportu i show biznesu, które wybrały odpowiedzialne rodzicielstwo.

1. Orlando Bloom (40)

1. Orlando Bloom (40)

Ten przystojny aktor, najbardziej znany jako Legolas z trylogii “Władca Pierścieni” zawsze przyciąga rzesze wielbiących go fanek. Niewiele z nich wie, że Orlando ma sześcioletniego synka z aktorką i modelką Mirandą Kerr (34). Para rozwiodła się w 2013 roku, lecz pozostaje w dobrym i przyjacielskim układzie, zapewniając synkowi szczęśliwe dzieciństwo.

2. Jennifer Lopez (47)

2. Jennifer Lopez (47)

Jennifer przeżyła wiele niepowodzeń w życiu miłosnym. Trzykrotnie wychodziła za mąż. Z ostatniego związku z Marc’iem Anthonym, Jennifer wychowuje bliźniaki, córeczkę Emme Maribel (9) i synka Maximiliana „Maxa” Davida (9). Piosenkarka jest twardą kobietą, która potrafi stanąć w obronie swoich dzieci. Lopez jest prawdziwą divą na scenie, a w domu matką doskonałą.
Kliknij po więcej na następną stronę

2. Jennifer Lopez (47) 1

3. Pique (30) i Shakira (40)

To najbardziej rozpoznawalna para w mediach. Piosenkarka Shakira i piłkarz Pique byli wciągani w różne kontrowersje. Ich związek opiera się na silnym filarze jakim jest dla nich rodzina. Takimi filarami są dla nich synowie czteroletni Milan oraz dwuletni Sasha.

3. Pique (30) i Shakira (40)

4. Leo Messi (29)

Lionel Messi bez zaprzeczenia jest międzynarodową gwiazdą piłki nożnej, co wielokrotnie udowadniał na boisku. Leo jest również kochającym i dumnym ojcem. W wielu wywiadach wspomina o synku Thiago (5), pokazuje również odciski jego palców, które ma wytatuowane na skórze. Od 2015 roku Lionel z chlubą opowiada o swoim drugim synku Mateo.
Po kolejne przykład, przejdź na następną stronę.

4. Leo Messi (29)

5. Ricky Martin (45)

Ricky Martin jest znanym i rozpoznawalnym latynoamerykańskim piosenkarzem, który jest także aktywistą na rzecz praw homoseksualistów. Piosenkarz od 2008 roku zawiesił swoją karierę i poświęcił się wychowaniu synów, bliźniaków Matteo (9) i Valentino (9). Dzieci urodziła surogatka, gdyż dopiero w 2010 roku Martin przyznał się do homoseksualizmu. Mimo trudów wychowania, synowie są dumni z ojca, który wciąż pozostaje idolem dla mas.

5. Ricky Martin (45)

6. Brad Pitt (53) i Angelina Jolie (41)

Najbardziej sławna para Hollywood była bardzo stabilnym małżeństwem. Udało się im stworzyć stabilną rodzinę dla wielu dzieci, własnych i adoptowanych z różnych grup etnicznych. Po rozpadzie związku Brad i Angelina starają się im zapewnić spokojne dzieciństwo, pomimo, że oboje są już w innych związkach.
Podoba ci się ten artykuł? Podziel się nim na Facebooku.
Źródło: Pixabay / twitter:Shakira / Instagram:leomessi / RickyMartinMusic.com / Instagram:Orlandobloom / Instagram:jlo / Instagram:brangelinaofficial

6. Brad Pitt (53) i Angelina Jolie (41)
1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Istnieją doniesienia, że Selena Gomez wplątała się w romans z Bradem Pittem