Porady

Opublikowane 2017-08-28
6 Komentarz

7 kobiecych zwyczajów, które mężczyźni uwielbiają

Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, że mężczyźni bardzo często zwracają uwagę na szczegóły. To, co dla kobiet może wydawać się błahostką, dla panów jest kluczowym elementem tego, w jaki sposób postrzegają swoją przyszłą lub obecną partnerkę. W przypadku mężczyzn przysłowie “diabeł tkwi w szczegółach” jest jak najbardziej aktualne, ponieważ jak się okazuję, panowie potrafią zauważyć nawet drobny detal w wyglądzie czy zachowaniu, o którym panie nie mają pojęcia. Jakie zwyczaje i drobnostki sprawiają, że mężczyzna szaleje za kobietą?

1. Wspólny trening

Jeśli Twój chłopak lub mąż jest wielkim fanem sportów siłowych i całe godziny uwielbia spędzać na siłowni, powinnaś zacząć mu towarzyszyć! Oprócz tego, że ładnie wyrzeźbisz sylwetkę, to na dodatek mężczyzna będzie wiedział, że wykazujesz zainteresowanie jego pasją. Co więcej, panowie lubią, kiedy kobieta dba o siebie i swoje zdrowie.

Przejdź na następną stronę

2. Wsparcie i zrozumienie

Dla mężczyzn nie ma nic cenniejszego niż okazywanie wsparcia oraz zrozumienia, którego w danej chwili potrzebują. Jak wiadomo mecze piłki nożnej, których transmisja na żywo odbywa się w waszym wspólnym salonie zalicza się właśnie do takich okoliczności. Zdaniem psychologów, okazywanie zrozumienia podczas meczu piłki nożnej jest dla mężczyzn bardzo ważne i bezgranicznie doceniają poświęcenie partnerki, która cierpliwie znosi 90 minut.

3. Sposób ubierania

To co wygodne dla nas, niekoniecznie musi się podobać płci przeciwnej. Niektóre ubrania mimo tego, że są bardzo komfortowe, potrafią działać wręcz odstraszająco. Mężczyźni zwracają uwagę na to, co kobiety noszą i w jaki sposób eksponują swoje atuty. Dlatego też, noszenie luźnych dresów i podartego podkoszulka w domu, nie jest najlepszym sposobem, aby przykuć jego uwagę.

Przejdź na następną stronę

4. Wspólna zabawa

W przypadku, gdy Twój mężczyzna jest fanem gier wideo, warto od czasu do czasu sięgnąć po joystick i zagrać razem z nim. Tak jak w przypadku treningu, panowie doceniają poświęcenie oraz chęć wspólnego spędzenia czasu. Mimo tego, że Twój partner na pewno wie o tym, że nie jesteś wielbicielką gier, szczerze doceni starania i postara się zrewanżować.

5. Spacerowanie boso

Wielu mężczyzn uważa, że spacerowanie boso jest bardzo kuszące. Panowie uwielbiają patrzeć na kobiety spacerujące boso po mieszkaniu, ponieważ uważają, że w ten sposób zwracają uwagę na swoją zmysłowość. Ponadto, chodzenie bez butów jest bardzo zdrowe, pomaga się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu w pracy. Dodatkowo, spacerowanie bez obuwia hartuje organizm.

Przejdź na następną stronę

6. Naturalny wygląd

Prawdą jest, że mężczyźni doceniają w kobietach naturalne zachowanie oraz urodę. Jak wiadomo, panowie są wzrokowcami i nawet po kilku latach w związku z tą samą kobietą, nie przestają zwracać uwagi na wygląd. Sprawne, męskie oko wychwyci od razu dodatkowe kilogramy, odrost na włosach czy nawet wymiętą i zużytą odzież.

7. Wspólny relaks

Wspólne spędzanie wolnego czasu, jest świetnym sposobem na budowanie silniejszych relacji. Panowie uwielbiają, gdy kobieta beztrosko kładzie głowę na ich kolanach i w ten sposób zasypia. Oznacza to, że kobieta ufa bezgranicznie swojemu partnerowi, co dodatkowo wzmacnia uczucie i więź, pomiędzy dwojgiem ludzi. Dodatkowo, mężczyźni uwielbiają być potrzebni na każdym kroku i są z siebie bardzo dumni, gdy usłyszą z Twoich ust “dziękuję”.

Źródło: Instagram / Twitter / StarStock

Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

1. Wspólny trening
17
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...
Sylwia Gronowska
Sylwia Gronowska 07.09.2017, 05:13
Co za durny artykul......
Daria Wołkońska
Daria Wołkońska 06.09.2017, 05:13
Na bank będę całe życie popierdzielać w szpilkach i sukni w domu zamiast dresu bo facet....litości.
Weronika Marciniak
Weronika Marciniak 06.09.2017, 05:13
Kowalska masz takie zwyczaje jak zrozumienie i wspólny relaks?
Alicja Kowalska
Alicja Kowalska 06.09.2017, 05:13
Mam nawet w zwyczaju ubieranie się. Czemu wciąż nie mam chłopaka?
Weronika Marciniak
Weronika Marciniak 06.09.2017, 05:13
Nie mamy w nawyku naturalny wygląd
Alicja Kowalska
Alicja Kowalska 06.09.2017, 05:13
Mam nawet w zwyczaju ubieranie się. Czemu wciąż nie mam chłopaka?
Weronika Marciniak
Weronika Marciniak 06.09.2017, 05:13
Nie mamy w nawyku naturalny wygląd
Krystyna Wesołowska
Krystyna Wesołowska 31.08.2017, 05:13
Ciekawa jestem kto to taki