O co kamanTesty

Opublikowane 2017-08-24
2 Komentarz

Co mówią o nas inicjały?

Pierwsze litery imienia i nazwiska identyfikują nas i określają ważne aspekty życia. Inicjały charakteryzują każdego w takich sprawach jak miłość, życie zawodowe czy zdrowie. Jak wiemy, imię i nazwisko zostaje nadane nam przez naszych rodziców zaraz po urodzeniu. Czy rodzice przy wyborze imienia przydzielili nam pewne cechy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie aspekty życia miłosnego kryją się za Twoimi inicjałami.

 Co mówią o nas inicjały? 1

A: Nie są osobami bardzo romantycznymi. Od przelotnych znajomości wolą pozostać w poważnej relacji i starają się nie rozczarować osoby, którą kochają. Nie lubią okazywać swoich uczuć w miejscach publicznych, na uczucia i gesty można liczyć jedynie w domu lub w miejscach prywatnych.
B: Lubią zmysłowość. Uwielbiają uwodzić swoją ukochaną osobę krótkim listem, romantyczną kolacją i dobrym winem. Są niezmiernie wdzięczni, jeśli otrzymają prezent lub inny dowód miłości od wybranej osoby. Przejdź na następną stronę, gdzie znajdziesz swoje inicjały.

 Co mówią o nas inicjały? 2

C: Osoby te pragną jedynie poważnych związków. Jeśli się w nich znajdą, mają tendencję do pokazywania uczuć za wszelką cenę. Wymagają dużo uwagi, kontaktu fizycznego i bliskości. W swoim wybranku widzą wiernego towarzysza i najlepszego przyjaciela.
D: Kiedy te osoby postanowią znaleźć tę drugą połówkę, zrobią wszystko, aby to osiągnąć. Uwielbiają troszczyć się o bliskie im osoby, sami również lubią, gdy ktoś o nich dba.
E. Te osoby charakteryzuje spokój i harmonia. Nie lubią, gdy ich życie zostaje zaburzone. Od ukochanej osoby oczekują mocnych relacji oraz filozoficznych rozmów o życiu.

 Co mówią o nas inicjały? 3

F: To osoby, które oddadzą wszystko dla ukochanego. Stawiają ją na piedestale i zrobią wszystko, aby ją uszczęśliwić. Osoby te, to urodzeni romantycy, uwielbiający flirtować.
G: Są bardzo niecierpliwi. U swego partnera zawsze doszukują się doskonałości. W miłości fizycznej dążą do perfekcjonizmu, chcą osiągnąć maksimum przeżyć. W związku ciężko przychodzi im połączyć emocje z fizycznością.
H: Poszukują partnera, który poprawi ich samoocenę i uczyni ich lepszymi ludźmi. Dla tych osób, prezenty są inwestycją włożoną w związek. Na następnej stronie znajdziesz kolejne litery alfabetu.

 Co mówią o nas inicjały? 4

I: Dla nich najważniejszym punktem w związku jest potrzeba, aby czuli się kochanymi i użytecznymi. Kochają otaczać się luksusem i są zmysłowi.
J: Osoby te urodziły się z niespożytym pokładem energii. Lubią żyć w świecie wyobraźni, gdzie mogą marzyć o wielkiej miłości. Idealizują ludzi, a w okazaną miłość muszą sami uwierzyć.
K: To niezwykle namiętne i zmysłowe osoby. Z drugiej strony są bardzo nieśmiałe.
L: Nie mają oporów przed wyrażaniem i okazywaniem miłości, zrobią to przy każdej okazji. W związku muszą czuć się intelektualnie stymulowani.

 Co mówią o nas inicjały? 5

Ł: To wielcy indywidualiści. Nie musisz się ich obawiać, dopóki nie dopuścisz ich do wykonania planu. Przejmą kontrolę i zrobią go po swojemu.
M: Nie są zbyt romantycznymi osobami. Nie lubią flirtować, są zbyt niecierpliwi. Zaczepiane przez osoby, które chcą z nimi poflirtować, po prostu uciekają.
N: Osoby te są bardzo skryte, niewinne i nieśmiałe. Z trudnością przychodzi im okazywanie uczuć w stosunku do innych osób. W związku nie mają takich oporów i pragną być w nim perfekcjonistą.
O: Zawsze są pełne energii, która pozytywnie wpływa na ich wybranka. Często troszczą się o jego zdrowie, motywują do aktywności fizycznej oraz decydują o wybrze zdrowych posiłków. Kolejne litery alfabetu znajdziesz na następnej stronie.

 Co mówią o nas inicjały? 6

P: To bardzo wierne osoby. Charakteryzują się nieprzeciętną kreatywnością, jeśli chcą zdobyć osobę, na której jej zależy. Potrafią obdarować je niezwykłymi prezentami.
R: Dla nich, osoba ukochana musi być inteligentna, aby prowadzić z nią rozmowy i rozważania, nawet na bardzo zawiłe tematy.
S: Zbyt mocno koncentrują się na wyglądzie swoim i partnera, ponieważ boją się ocen osób postronnych. Jedną z ich zalet, jest łatwy sposób okazywania uczuć.
Ś: Pragną wiedzieć wszystko o swoim partnerze. Lubią zadawać pytania, a udzielone odpowiedzi są dla nich nie satysfakcjonujące.

 Co mówią o nas inicjały? 7

T: Osoby te wyróżnia duża wrażliwość i bardzo głębokie więzi emocjonalne z bliskimi. W niektórych przypadkach mogą zachowywać się egoistycznie.
U: Zawsze i wszędzie poszukują osoby, którą mogliby wielbić. Ciągle szukają okazji do romansu, traktują go jak konkurs. Są spragnieni przygody, emocji i wolności.
W: Lubią grać w gry miłosne. Swoją energią i optymizmem zarażają ukochaną osobę. Zdarza się, że są bardzo zazdrośni i zaborczy.
Z: Nie potrafią uwierzyć w miłość. Kiedy tylko pojawi się osoba, która mogłaby je pokochać uciekają tłumacząc się, że to niemożliwe. Starają się kontrolować każdą sytuację, aby cały czas się chronić.
Ż: Potrzebują ciągłej stymulacji, inaczej nudzą się. Uwielbiają uwodzić i nawiązywać nowe relacje z innymi.
Źródło: PIxabay

Podoba Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym na Facebooku!

 Co mówią o nas inicjały? 8
14
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Wszystko o Spice Girls i ich powrocie na scenę!
Anna Herian
Anna Herian 29.08.2017, 05:13
Ale nigdy nic nie wiadomo
Marta Zmarzły
Marta Zmarzły 28.08.2017, 05:13
Co do mnie to nie ma w tym nic a nic prawdy