Porady

Opublikowane 2017-08-23
11 Komentarz

9 oznak, które sugerują, że mężczyzna szuka poważnego związku

Biorąc pod uwagę fakt, że żyjemy w społeczeństwie, które nagminnie poszukuje swojego miejsca na ziemi, nie powinno nas dziwić, że wszyscy chcieliby mieć poukładane życie. Niestety, często próby te kończą się rozczarowaniem i łzami, którego wolelibyśmy uniknąć. W pewnym wieku zależy nam na stabilności oraz posiadaniu obok siebie drugiej osoby, która pomoże nam przejść przez życie. Trudno jednak sprawdzić, czy osoba z którą się spotykamy myśli o nas poważnie. Wielu mężczyzn boi się poważnych związków, ponieważ uważają, że kobiety ograniczają ich wolność. Jak można więc sprawdzić, czy mężczyźnie faktycznie zależy? Oto kilka wskazówek, które pomogą odpowiedzieć na to pytanie!

1. Pomaga osiągnąć cel

Wielu ludzi zakłada sobie, że osiągną jakiś cel i dążą do tego ze wszystkich sił. Warto więc poszukać takiej osoby, która nie będzie Cię ograniczać. Mężczyzna, który pomaga Ci osiągnąć cel, pokazuję jak bardzo mu na Tobie zależy. Jeśli dodatkowo skupia całą swoją uwagę na Twoim dobru, oznacza to, że za pewien czas będzie chciał sformalizować związek.

Przejdź na następną stronę

2. Instynktowny uśmiech

Najpiękniejsze co możemy dostrzec na twarzy drugiego człowieka to jego uśmiech. Wyrażanie emocji za pomocą uśmiechu gwarantuję Ci, że druga osoba zauważy w Tobie pozytywne cechy. Mężczyźni, którzy przez dłuższy czas patrzą z uśmiechem na swoje dziewczyny, myślą na poważnie o długim i szczęśliwym związku.

3. Nie należy szukać wymówek

Facet, który na siłę szuka wymówek, aby się z Tobą nie spotkać nie zasługuje nawet na minutę Twojego cennego czasu! Jeśli druga osoba nas ignoruję, powinniśmy zrobić to samo. Do niektórych mężczyzn pewne informacje docierają z opóźnieniem, dlatego też należy być cierpliwym w przekazywaniu pewnych faktów. Jeśli mężczyzna z którym się spotykasz nie szuka wymówek, pragnie spędzać z Tobą jak najwięcej czasu i chce wydłużyć Wasze spotkanie, to oznacza, że myśli o Tobie poważnie.

Przejdź na następną stronę

4. Dzień dobry!

W XXI wieku pierwsza czynność jaką robimy po przebudzeniu to sprawdzenie nowych wiadomości na telefonie. Wielu Panów, stara się zaimponować kobiecie i każdego ranka przesyła jej wiadomość “na dzień dobry”. Dla kobiet jest to bardzo ważna cecha, ponieważ oznacza, że partner myśli o niej od samego rana. W wielu filmach możemy zauważyć jak zakochani przesyłają sobie wiadomości każdego ranka.

5. Niespodzianka

Większość kobiet lubi niespodzianki. Jeśli więc Twój mężczyzna w wolnej chwili przychodzi do Twojej pracy czy mieszkania, możesz być zadowolona i spokojna o związek. Panowie, którzy starają się okazywać jak największe zainteresowanie swojej dziewczynie mają o wiele większe szanse na szczęśliwy i udany związek. Warto więc poświęcić godzinę albo dwie i przygotować coś, co zaskoczy drugą połówkę.

Przejdź na następną stronę

6. Miło spędzony czas gwarancją uśmiechu

Wiele par uwielbia spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Nie ma w tym nic dziwnego, dopóki nie zaczniemy zaniedbywać swoich obowiązków. Podczas spotkania, warto wybrać się do kina, na lody czy nawet do parku na spacer, aby miło spędzić wspólnie czas. Każdy, komu zależy na uzyskaniu stabilnej relacji powinien często się uśmiechać, aby pokazać że lubi spędzać czas z daną osobą.

7. Drobne gesty

Walentynki jest to jeden z tych dni, podczas którego sprzedawcy notują największe zyski, jeśli chodzi o sprzedaż słodyczy i kwiatów. Kochający mężczyzna nie powinien ograniczać się tylko i wyłącznie do dawania partnerce prezentów w walentynki, urodziny, imieniny czy dzień kobiet. W związku liczą się też drobne gesty, takie jak mycie naczyń, odkurzanie czy przygotowanie śniadania.

Przejdź na następną stronę

8. Przekazywanie uczuć za pomocą muzyki

W dobie portali społecznościowych, coraz więcej osób próbuje przekazać swoje uczucia za pomocą udostępnionej muzyki. Piosenka ta, powinna mieć romantyczny tekst lub coś, co kojarzy się właśnie z tą konkretną osobą, dla której dedykujemy tę piosenkę. Jest to świetny sposób na powiedzenie drugiej osobie, co czujemy i jak bardzo nam zależy.

9. Na wszystko przyjdzie czas

Wiele osób odczuwa presję wywieraną przez środowisko, odnośnie poszukiwania drugiej połówki już na całe życie. Najlepszym sposobem jest pójście własnym tempem i nie zwracanie uwagi na inne osoby. Każdy z nas jest inny i powinniśmy o tym pamiętać! Najważniejszą rzeczą w każdym związku jest miłość, wzajemny szacunek oraz możliwość polegania na sobie nawzajem!

Źródło: Giphy / Twitter

Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

55
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...
Anita Kaczmarek
Anita Kaczmarek 04.09.2017, 05:13
No moze..sa..ale na wyginięciu...trzeba pamiętac..ze..w zwiazkach sa dwie osoby..i do wszystkiego potrzeba duetu...i trzeba dbac o siebie nawzajem...to juz pól sukcesu...nie szukajmy ideału...bo go niema...
Natalia Lachota
Natalia Lachota 04.09.2017, 05:13
Nikola Niemczakiewicz
Jacek Komander
Jacek Komander 03.09.2017, 05:13
Pytanie brzmi po co? Co ma być to będzie. W dzisiejszych czasach łatwiej znaleźć partnerkę z pokolenia które jeszcze wychowywało się na podwórku czyli 30-40 niż 16-30 gdyż to drugie pokolenie jest nastawione na zabawę, sponsoring. Szczerze współczuję tym którzy na siłę próbuję kogoś spotkać by utworzyć związek a później doznają rozczarowań.
Artur Swaczyński
Artur Swaczyński 03.09.2017, 05:13
Sa tylko malo ich juz zostalo .
Leszek Zwiefka
Leszek Zwiefka 02.09.2017, 05:13
Asia czytaj... Co Ty na to?
Marysia Latos
Marysia Latos 02.09.2017, 05:13
Olivia Mikityn hahahah
Zofia Kołaczek
Zofia Kołaczek 01.09.2017, 05:13
Ula koniecznie przeczytaj!!!! widocznie to nie tylko przeciągłe spojrzenia powyżej 3sek!!!
Gabriela Kwaśniewska
Gabriela Kwaśniewska 01.09.2017, 05:13
Takich mezczyzn juz nie ma.
Artur Swaczyński
Artur Swaczyński 03.09.2017, 05:13
Sa tylko malo ich juz zostalo .
Bartosz Frymark
Bartosz Frymark 01.09.2017, 05:13
Kobietę do stałego związku tez trudno znaleźć....
Jacek Komander
Jacek Komander 03.09.2017, 05:13
Pytanie brzmi po co? Co ma być to będzie. W dzisiejszych czasach łatwiej znaleźć partnerkę z pokolenia które jeszcze wychowywało się na podwórku czyli 30-40 niż 16-30 gdyż to drugie pokolenie jest nastawione na zabawę, sponsoring. Szczerze współczuję tym którzy na siłę próbuję kogoś spotkać by utworzyć związek a później doznają rozczarowań.
Beata Bonowicz
Beata Bonowicz 01.09.2017, 05:13
Mądre spostrzeżenia
Norbert Grzegorczyk
Norbert Grzegorczyk 31.08.2017, 05:13
Oliwia Masz przyda ci się