Gwiazdy

Opublikowane 2017-08-23
0 Komentarz

Córka Michaela Douglasa i Catherine Zeta-Jones nie jest już dzieckiem!

Kilkanaście lat temu cały świat przyglądał się jednej z najgorętszych par show biznesu, którą okrzyknięci zostali Brad Pitt i Angelina Jolie. Oczywiście jest to nie pierwsze małżeństwo zawarte pomiędzy gwiazdami Hollywood! Drugą parą, którą połączyła praca jest Catherine Zeta-Jones (47) i Michael Douglas (72). Mimo, że parę dzieli 25 lat, nic nie stanęło na drodze ich miłości! Małżeństwo zawarte w 2000 roku zaowocowało w okolicznościach skandalu, gdyż aktor zaraz po rozwodzie ze swoją poprzednią żoną Diandrą Luker (61) przyrzekał miłość innej kobiecie.

Razem mimo przeciwności

Razem mimo przeciwności

Chociaż najwięksi wrogowie tej pary życzyli im szybkiej separacji i rozwodu, wydaje się, że mimo przeciwności losu, para była szczęśliwa. Po wielu latach wspólnego życia, ich miłość stała się jeszcze silniejsza, a wszystkie dotychczasowe problemy wydawały się błahostką. Wiele par w show biznesie nie jest w stanie poradzić sobie z presją, którą wywiera środowisko, jednak im się to udało.

Przejdź na następną stronę

Razem mimo przeciwności 1

Rodzina na pierwszym miejscu

Aktorzy mimo wielu obowiązków starali się poświęcać dużo czasu rodzinie oraz skupić nie tylko na karierze, ale także na wychowaniu dzieci. Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas mają dwójkę dzieci: syna Dylana (17) oraz córkę Carys (14). Douglas z poprzedniego małżeństwa z Diandrą Luker ma syna Camerona (38), który od wielu lat dokłada ojcu zmartwień przez kłopoty z prawem.

Rodzina na pierwszym miejscu

Od pewnego czasu tabloidy zaczęły nagłaśniać, że Michael Douglas ponownie boryka się z problemami zdrowotnymi. Prawdopodobnie chodzi o nawrót choroby nowotworowej, która kilka lat temu ustąpiła. Ponowne spojrzenie na życie Michaela Douglasa sprawiło, że prasa zaczęła interesować się jego czternastoletnią córką, która nie jest już dzieckiem! Carys powoli dojrzewa i coraz bardziej zaczyna przypominać swoją piękną matkę.

Przejdź na następną stronę

Piękna córka hollywoodzkiej pary

Nie ma wątpliwości, że córka znanej pary odziedziczyła w genach urodę zarówno po ojcu jak i po matce. Gdy się dokładnie przyglądniemy, to da się zauważyć uderzające podobieństwo do Catherine. Możemy tylko się przyglądać jak z roku na rok Carys będzie coraz piękniejsza. Ma również szansę na zdobycie tytułu Miss Złotych Globów, czyli corocznej nagrody przyznawanej dzieciom sławnych osób.

Mimo młodego wieku córka aktorskiej pary miała okazję stawiać pierwsze kroki w show biznesie i zdobyć popularność. Jej konto na Instagramie obserwuję ponad 14 tysięcy osób, a każdego dnia ta liczba rośnie! Wiele tysięcy osób zainteresowanych jest przeglądaniem zdjęć z podróży oraz codziennego życia córki celebrytów.

Piękna córka hollywoodzkiej pary

Kopia Matki czy Ojca?

Wiele osób zastanawiało się jak będą wyglądać dzieci Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa w przyszłości. Patrząc teraz na ich zdjęcia można śmiało powiedzieć, że na pewno mają szansę pójść w ślady rodziców. Póki co, zagraniczne media donoszą, że Carys pragnie skupić się na nauce i swojej edukacji, a Dylan bacznie przygląda się karierze swoich rodziców.

Kopia Matki czy Ojca?

Naszym zdaniem, Dylanowi i Carys nic nie stoi na przeszkodzie, aby być równie sławnymi co ich rodzice. Trudno zdecydować, które z nich jest bardziej podobne do ojca, a które do matki. Jednak jedno jest pewne, z takimi genami i nazwiskiem mogą dużo osiągnąć w każdej branży. Może za parę lat zobaczymy córkę sławnej pary w jakimś hicie kinowym.

Źródło: Starstock / Giphy / Instagram @ carys.douglas

Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje…