NiewiarygodneO co kamanPorady

Opublikowane 2017-08-22
6 Komentarz

Co się stanie, jeśli zwiążesz się z osobą urodzoną pod takim samym znakiem zodiaku jak Ty?

Prawdopodobnie niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że zgodność znaków zodiaku jest niezwykle ważna i ma bezpośredni wpływ na jakość związków partnerskich. Wiążąc się z osobą urodzoną pod tym samym znakiem zodiaku mamy ułatwione zadanie, ponieważ znamy swoje zalety wynikające z horoskopu. Chociaż z drugiej strony dzielenie życia z osobą podobną do samego siebie może nieść szereg problemów. Dowiedz się jak gwiazdy wpływają na Twój związek.

Baran

Jeśli w związek partnerski zaangażują się dwie osoby urodzone w znaku Barana, będzie gorąco. Barany są impulsywne, zazdrosne, działają pod wpływem emocji i szybko wpadają w gniew. Często mają tendencję do wzajemnego obwiniania się i prowadzenia walki na argumenty. Biorąc pod uwagę to, że to najbardziej uparty znak zodiaku, ani mężczyzna, ani kobieta nie pójdzie na kompromis.
Przejdź na następną stronę

Byk

Para, której patronuje zodiakalny Byk, ma większe możliwości do stworzenia trwałego związku niż Barany. Byki potrafią doskonale dogadać się ze sobą, są niezwykle namiętne i zachwycone partnerem. Co prawda bywają zazdrośni i uparci, potrafią jednak rozładować napięcie i wyciszyć konflikty. Dom to dla nich najbezpieczniejsze schronienie na Ziemi.

Bliźnięta

Bliźnięta odznaczają się pomysłowością i umiłowaniem zabawy oraz wszelkich rozrywek. Nieustannie droczą się ze sobą i żartują. Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt mogą stworzyć udany i harmonijny związek. Nie są oczywiście bez wad. Bliźnięta nienawidzą rutyny, zwlekają z założeniem rodziny czy legalizacją związku.
Przejdź na następną stronę

Rak

Osoby urodzone pod znakiem Raka tworzące parę, zazwyczaj idealnie pasują do siebie. Są w sobie głęboko zakochane i niezwykle melancholijne. Ich miłość musi opierać się czasem przeciwnościom losu, ale Rakom to nie przeszkadza. Wrażliwi i delikatni znajdują schronienie w drugim partnerze. Znając swoje słabe strony i potrafią doskonale się porozumieć.

Lew

Zodiakalne Lwy będą miały problem, aby stworzyć udany związek. Są to miłośnicy ekstremalnych przygód i zabawy. Osoby urodzone pod znakiem Lwa potrzebują niezależności i swobody. Uwielbiają być w centrum uwagi i nie dzielą się zdobytą pozycją z nikim. Jeśli jednak pomiędzy parą naprawdę zaiskrzy, to uczucie ma szansę rozwinąć się. Jednak wrodzony, lwi egocentryzm może wszystko zniszczyć.
Przejdź na następną stronę

Panna

Panny potrafią stworzyć idealny, harmonijny związek. Oboje partnerów ceni wewnętrzny spokój i rozwój duchowy. Panny lubią czuć, że partner ich potrzebuje i kocha jednocześnie nie uwiązując go na smyczy. Tworzą długotrwałe relacje oparte na zrozumieniu i wspólnym dialogu. Osoby w związku, którym patronuje Panna nie boją się okazywać publicznie uczuć, co jeszcze bardziej wpływa na jakość relacji.

Waga

Wagi należą do ludzi lojalnych i niezwykle hojnych. Oczywiście, te pozytywne cechy nie pozostają bez wpływu na związki partnerskie, jakie tworzą. Partnerzy urodzeni pod znakiem Wagi, dzięki swojemu zaangażowaniu i zrozumieniu są w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu. Zarówno mężczyźni - Wagi jak i kobiety - Wagi są niezwykle romantyczni i sentymentalni.
Przejdź na następną stronę

Skorpion

Niestety, Skorpiony nie mają tyle szczęścia co Wagi. Para Skorpionów nigdy nie stworzy idealnego związku. Chociaż zdarzają się wyjątki od reguły. Skorpiony są niezwykle samolubne, egocentryczne, uwielbiają mieć rację i często dążą do konfliktów. Para, której patronuje zodiakalny Skorpion, będzie musiała zmierzyć się z wieloma problemami wynikającymi z ich negatywnych cech charakteru.

Strzelec

Pomimo tego, że dwójce Strzelców jest trudno zakochać się w sobie, to jednak kiedy im się to uda, tworzą nierozerwalną parę. Są niezwykle wrażliwi i empatyczni, co wpływa na udane relacje w związku. Strzelce są zawsze lojalne i oddane wobec partnera. Oczywiście uwielbiają także zabawę, przygody i poczucie niezależności, ale nie przeszkadza im to w tworzeniu idealnego związku.
Przejdź na następną stronę

Koziorożec

Bez żadnych wątpliwości udany związek stworzą dwa Koziorożce. Relacja partnerów charakteryzuje się zgodnością, praktycznym i realistycznym podejściem do życia oraz znakomitą komunikacją. Koziorożce będą tworzyć udaną symbiozę w związku, pomimo braku romantycznych uniesień. Ich szczerość i umiłowanie prawdy nie pozostaje bez pozytywnego wpływu na relacje partnerskie.

Wodnik

Para, która urodziła się pod znakiem Wodnika, będzie musiała popracować nad relacjami w związku jeśli będą chcieli zdecydować się na wspólne życie. Wodniki są niezwykle niezależne, potrzebują dużo własnej przestrzeni oraz bywają samolubne. Na szczęście zdają sobie sprawę z własnych wad i ograniczeń i potrafią podjąć ryzyko, aby być z drugą osobą.

Ryby

Ryby najbardziej znane są z niezwykłej wrażliwości, zmysłowości i zamiłowania do romantycznych uniesień. Poza tym, osoby urodzone pod tym znakiem mają tendencję do życia z głowa w chmurach. Dwie osoby w związku o podobnych tendencjach będą miały problem ze zmierzeniem się z realiami życia codziennego, co wcale nie znaczy, że nie mają szans na udany i szczęśliwy związek.

Źródło: Instagram
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

11
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Dominika Matusiewicz
Dominika Matusiewicz 25.08.2017, 05:13
Nie stanie się nic, bo to bujdy.
Beata Miś
Beata Miś 25.08.2017, 05:13
koniec świata nastanie xD
Olek Ign
Olek Ign 25.08.2017, 05:13
Wtedy otworzy się dziura w czasoprzestrzeni, która na nieskończenie małą chwilę zmieni polaryzację świata. Nie no żart. Nic się nie stanie.
Ola Kuk
Ola Kuk 25.08.2017, 05:13
czy tylko ja przeczytałam Banan + Banan?
Małgorzata Tomalak
Małgorzata Tomalak 25.08.2017, 05:13
Ja i mąż jesteśmy skorpionami, od 27 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i nasza miłość nadal płonie jak w dniu poznania. Polecam wszystkim takie związki
Kama Kama
Kama Kama 25.08.2017, 05:13
Dokładnie. Ja jestem bliźniakiem i mój narzeczony też jest bliżniakiem i jest suuuuper!